2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Hoş geldiniz  :opucuk: :opucuk: :love9:

Sağol Sahracım. :)

Bende artık ne ütü var ne temizlik yan gelip yatıyorum  :ehi: :ehi:

nesrin_beyza&berrin

Oh ne güzel. Yan gel yat bakalım. minnağım büyüsün annesinin karnında.

Ben masayı inş açabilrsem alrm sahracım seninkileride. Sabah uyumasaydım 8den sonra şimdiye biterdi zaten.

DER!N

olsun yine biter azıcık tembellikten zarar gelmez yeterki birikmesin :) ezom duymasın  :k06: :k06:

) SaMiRa (

o tembellik bende azcık biraz fazla galibaa ::)
benim ki açık sen bana yolla olmazsaa :k06:

< ESLAL >

:suclu: :suclu: :suclu:

biri bişeymi dedi  :laughing7: gülom biriken ütü olsa keşke bende böyle bir cadı varken , her iş vadeli oluyor  :laughing7:

alıştım artık hiçç üstüme alınmıyorum  :opucuk: :love9:

DER!N

İki yandan elbirliğiyle ezonunkileri bitirseniz mi acaba  :laughing7: ben yönlendirme yaparım yatarken  :toothy10: :toothy10:

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 28 Şubat , 2011, 13:19:56

biri bişeymi dedi  :laughing7: gülom biriken ütü olsa keşke bende böyle bir cadı varken , her iş vadeli oluyor  :laughing7:

İş bölümü yaptık çocukları bana bırakın ezom sen bi git saçını başını yaptır kaşını bıyığını aldır
sahrayla nesrin ütü yapacakmış
biri gelse de kahve yapsa kim yapar kim yapar SEVİİİİİLLLLL  :director: :director:

) SaMiRa (

Biz aşıya gittik geldik 2 tane kolundan yapıldı ama fudayl çok kastı, oynattı kendini sıkamadım fazla inşallah bişey olmaz :amin: ateş olmazmış sizlerde oldumu????
şimdi uyuttum yemek yapıyorum oğluma kalksında yedirim inş yer :amin:

hııı gülfer sen yat tabi ne işin varr ütüylen mütüylenn  yüklüsün senn :nono:

DER!N

Olmaz inş. canım, geçmiş olsun. Selende olmuştu.  :(

Yatmaktan vazgeçtim içim el vermedi  :tongue3: çocuklara bakıciim senin oğluşa borcum var ısırcam dudişlerini ennn başta liloşun da dilini sıkıştırcam mıdır mıdır konuşmak neymiş görsün  :laughing7: berrişin de ayaklarına ayaklarına ta ta yapiim de görsün bu yaşta evden kaçmak neymiş  :toothy10: :toothy10:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: DER!N - 28 Şubat , 2011, 13:22:00
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 28 Şubat , 2011, 13:19:56

İş bölümü yaptık çocukları bana bırakın ezom sen bi git saçını başını yaptır kaşını bıyığını aldır
sahrayla nesrin ütü yapacakmış
biri gelse de kahve yapsa kim yapar kim yapar SEVİİİİİLLLLL  :director: :director:

o da yok ki en iyi ben sana gelim gülfer baksana 2 çocukla biri elinde biri karnında :k06: sen ilgilen onlarla ben yaparım ::)

) SaMiRa (

evet nesrin yaa berrişi bağlada kaçmasın :ehi:
şaka bi yana allah korusun bebişlerimizi :amin:

senin yerine kendisi ısırıyor gülo :k06:  sağolasın canım beim

DER!N

Valla toplanıp gelin Göztepedeyiz, annemle fotokopisi(teyzem) sabahtan beri mutfakta güzel kokular geliyor Haluj yapın dedim Nilük kısır yapıyor ben de keyfim gelirse tatlı bişey yapiimm  :laughing7:

DER!N

Kaymakım uyandı bana müsaade kızlar bekliyoruz haberiniz olsun  :director:

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: DER!N - 28 Şubat , 2011, 13:32:23
Valla toplanıp gelin Göztepedeyiz, annemle fotokopisi(teyzem) sabahtan beri mutfakta güzel kokular geliyor Haluj yapın dedim kısır yapıyor ben de keyfim gelirse tatlı bişey yapiimm  :laughing7:

o ne gülferrr

) SaMiRa (

selmaa  :director:
ayşee :director:
sevill :director:
ilknurr :director:
gülll :director:
gözdee :director:
başka varmıydı hatrlayamadımm
NERDESİNİZZZZ :director: :director: