2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Teşekkürler arkadaşlar. Artık kapıyı alttan üstten kilitliyorum.

Bizdede misafir var çocuklar ayakta. Uyku geldi ama direniyor.

Çok soğukmuş bugün hiç dışarı çıkmadım ama öle diyorlar. Gülfercim taşındınmı ne yaptın? Rabbim kolaylık versin. :amin:

DER!N

Alıntı yapılan: ((dïlvïn)) - 25 Şubat , 2011, 17:58:01
YANI MESALA PANTOLONA SIKIYORSUN KENDILIĞINDEN ÜTÜLÜ GİBİMI OLUYOR

ÖLEYSE ACILEN ALMAM LAZIMMMM  :k06:

Evet Selma pantolona sıkıyorsun öylece askıya asıyorsun  :ehi: :ehi:
Hele manşetler falan  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Allah seni iyi etsin.

DER!N

KIZLAR TAŞINDIM  :laughing7: :laughing7: :laughing7: 3.KATTAN BODRUMA TAŞINABİLDİM.  :k06: :k06: :k06:

EŞYALAR YENİ EVE GİTTİ, BİNANIN ÖNÜNE ARAÇ GİREMEMİŞ GERİ GELDİLER. BODRUMA KOYULDU MECBUREN
ANNEMDEYİZ.

DER!N

Geçmiş olsun Nesrincim inş. normaldir şekerin.

Diğeri için daha büyük geçmiş olsun Rabbim muhafaza.

< ESLAL >

Günaaydın Gülo

:k06: taşınmışsın ya önemli olan o boş ver gerisini  :laughing7:

nesrin_beyza&berrin

zelis

gunyadin millet...
hafra sonu kimse gimemis.... :-\

Gulfercigim bi yerden bi yere tasinmis ya esyalarin o da guzel  :k06:
esyalar accik gezmis oldular  :toothy10:

DER!N

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 25 Şubat , 2011, 18:03:26
Birde Gülfer neden DERİN?

İlk forumumda DER!N'di nickim neden onu seçtim hatırlamıyorum yıllaaaaaar önce.

ırmak184

selam kızlar..

biz geldik....
dün dogum günü partimiz vardı.cok güzel gecti.ama cok yoruldum.cok kalabalıktık.pastamızı resimli yaptırdım.hevesim vardı resimli pastaya hevesimi almış oldum.eşim öglende pastamızı getirdi.benim ananemde pastanın üzerindeki resmi gercek zannetti ırmak torunum deyip elini resme bir daldırdı  :toothy10:  :toothy10: ben gercek resim sandım dedi ne yapsın anlamadı yaslı kadın...hepimiz gülmeye basladık.kızımda cok tatlı olmuştu prensesler gibi..bir süzüldü şirinlikler yaptıki kuzum.oynadık,halay cektik..hersey istedigim gibiydi.hatıra defteri almıştım herkes duygularını yazdı.gece okudum cok duygulandım.iyiki yapmıısm.öyle işte...
gece kızım huysuzlandı pek uyumadı sabah bir baktım alttan cene dişi patlamış...eve giidnce resim eklerim suanda annemdeyim...
görüşmek üzere sevgiler  :wave:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ırmak184 - 27 Şubat , 2011, 18:34:55
selam kızlar..

biz geldik....
dün dogum günü partimiz vardı.cok güzel gecti.ama cok yoruldum.cok kalabalıktık.pastamızı resimli yaptırdım.hevesim vardı resimli pastaya hevesimi almış oldum.eşim öglende pastamızı getirdi.benim ananemde pastanın üzerindeki resmi gercek zannetti ırmak torunum deyip elini resme bir daldırdı  :toothy10:  :toothy10: ben gercek resim sandım dedi ne yapsın anlamadı yaslı kadın...hepimiz gülmeye basladık.kızımda cok tatlı olmuştu prensesler gibi..bir süzüldü şirinlikler yaptıki kuzum.oynadık,halay cektik..hersey istedigim gibiydi.hatıra defteri almıştım herkes duygularını yazdı.gece okudum cok duygulandım.iyiki yapmıısm.öyle işte...
gece kızım huysuzlandı pek uyumadı sabah bir baktım alttan cene dişi patlamış...eve giidnce resim eklerim suanda annemdeyim...
görüşmek üzere sevgiler  :wave:

Sevindim minecim güzelgeçmesine darısı başımıza.
ananen güzel etmiş :ehi: :ehi: :ehi:

fotoları bekliyoruz :love9:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

hadi bakalım geçmiş olsun minecim... sahra naptı acaba oda bugün kutlayacaktı...
resimleri merak ediyoruzzz hemen istiyoruz....

gül

nesrin_beyza&berrin

Daha nice yıllar görsün inş Irmak. Ananene koptum. :ehi: :k06:

ilkcemre

nesrincim  senin kısda az değil heaa ... bu yaşta yoksa kocaya mı kaçıodu. var mı binanızda yaşıtı  :ehi: :ehi:

nesrin_beyza&berrin

Ay anam bu çok fena. Cadııııı. Kendinden büyük var ama yukarda değil aşağıda :k06: Aman onada kaçmasın zati. Sevmiyorum çocuğu çok yakışıklı ve zengin ama olmaz. Bugün yine denemeler yaptı ama kapı kilitliydi. :k06: KAçamadı.