2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

nesrin_beyza&berrin

Bende de 50 grmlıkta çok yüksek çıkmıştı. 100 grmlığa gerek görmemişti. Diyetisyenden liste almıştım. Resmen diyet yapıyordum. Çok kontrollüydüm. Doğumdan sonra benim tembelliğimden bir türlü şeker yüklemesi yapıp test yaptıramadım. Ama yakında onu da yaptıracam inş.

nesrin_beyza&berrin

Günaydın Sevilciğim :opucuk: Nasılsın? Ecişim nasıl? İyi seninki başındakileri çıkartmıyor benimki asla hiçbirşey bırakmıyor. Ne bant takabildim ne de toka. Erkek erkek geziyor. :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 26 Şubat , 2011, 11:32:30
Günaydın Sevilciğim :opucuk: Nasılsın? Ecişim nasıl? İyi seninki başındakileri çıkartmıyor benimki asla hiçbirşey bırakmıyor. Ne bant takabildim ne de toka. Erkek erkek geziyor. :k06:

iyim cnm tskler sen nasilsin kizlar nasil :dontknow:

evt süslü ya merakli öyle seylere krem sürerken bile hosuna gidiyorr...cok s :dontknow:üslü olcak bu ana :dontknow:mm :k06:

nesrin_beyza&berrin

Bizde iyiyiz çok şükür. Tatlı cadı.  :k06: Benim büyük süslü. Küçük ilerde ne olur bilmem.

nesrin_beyza&berrin

Arkadaşlar biraz önce kalpten gidiyordum. :honk: Ben ev süpürürken benim yaramaz dış çelik kapıyı aç merdivenleri tırman. Berrinin sesi yankılı geldi nerde bakayım dedim baktım yukarı tırmanıyor. Aklım çıktı. Aşağı merdivenlere gitse allah korusun yuvarlanır düşerdi. :crybaby2: Sonra içeri aldım sakinleşmeye çalışırken gelmiş sevimlilikler yapıyor dikkat çekmeye çalışıyor. biliyor yanlış birşey yaptığını. Allahım hepimizin bebişlerini korusun :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 26 Şubat , 2011, 12:07:53
Arkadaşlar biraz önce kalpten gidiyordum. :honk: Ben ev süpürürken benim yaramaz dış çelik kapıyı aç merdivenleri tırman. Berrinin sesi yankılı geldi nerde bakayım dedim baktım yukarı tırmanıyor. Aklım çıktı. Aşağı merdivenlere gitse allah korusun yuvarlanır düşerdi. :crybaby2: Sonra içeri aldım sakinleşmeye çalışırken gelmiş sevimlilikler yapıyor dikkat çekmeye çalışıyor. biliyor yanlış birşey yaptığını. Allahım hepimizin bebişlerini korusun :amin:

allah korusun cnm ya ...dikkat et kilitle hep eveyken bile tam kurtlu önemleri cok dikkat etmek gerek...rabbim tüm yavrulari korusun insallah..

ilkcemre

nesrin ne diiyon canım nasıl çıkabilmiş... allah korusun aşağıya gitse  :honk:

dur g,d,mde kapıyı kilitliyim  ::)

nesrin_beyza&berrin

Evin içindeki tüm kapıları açabiliyordu. Kolay açılabilen amerikan kapılardan bizimkisi. Dış kapıyıda açabiliyormuş :icon_pale: Açmış çıkmış. Evdeyken kapıyı kilitlemiyordum. Artık hep kilitlemeliyim. Pencerelere falanda çok dikkat etmem lazım. Havalandırırken. Koltuklar üstünde fink atıyor cadoloz. Dikkatlerin en üst seviyede olması gerektiği dönemdeyiz.

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

nesrin_beyza&berrin

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

cnm uyuyorken ac havalndir kapat veya havalandirdigin odayi kilitle ama acik birakma sakin ya ay cok tehlikeliii allah korusun  :nazar:

< ESLAL >

geçmiş olsun Nesrincim bikaç ay önce bizde benzer bir durum yaşadık aklım çıktı  :-ooo :-ooo

çok dikkatli olmamız lazım korkulur bu bücürlerden  :laughing7:

nerdesiniz kızlarrr kimsecikler yok  :director:

Gülomm naptın bugün balım aklım sende hava buzzzzzz   :-[

zelis

selam kizlar ...

Nesrincigim gecmis olsun canim , aman artik dikkat etmek lazim cu cadilara..
Mervede tv masasina tirmanmaya calisiyor , Allah korusun ustune dusurur diye korkuyorum ,
esime diyorum hep duvara asalim diye iantlasiyor benlen , bakalim nasil olsa gelcek sozume.....

< ESLAL >

wuuuuuu kimsecikler uğramamış

herkes hafta sonu modunda  :k06:

biz herzamanki gibi uyuma çabasında  :icon_scratch: