2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

ilkcemre

ayyy beklyen kıyafetlerde hakkaten zor ütüleniyor...

bişi sölicem ya benim güzel kocam arabayı arkadaşına vermiş lazım olmuş arkadaşına. arabasız kaldık yarın için. aşıya gidicektik. bir yaş aşısı geçen ayın 25inde olmuştu. bende bir gün geçsin üzerinden diye yarına randevu almıştım. yarında arabamız yok. pazartesi yada salı gidicez aşıya bu durumda olur mu acaba ya. sorun olmaz inşallah. dr bir ay olsun arasında demişti ama en az bir aydı galiba... bir aydan çok olsa sorun olmaz heralde dimi

DER!N

yok tatlım gönül rahatlığıyla götür ben geç yaptırdım ilaç kullanıyorduk diye en az bir ay olması gerekiyor dediğin gibi

ilkcemre

SAĞOL GÜLFERCİM.  :opucuk: ÖYLE yaopalım bari. otobüsle gitmek sorun değilde aşılı olarak dönmek zor olur...

nesrin_beyza&berrin

Gülfercim çok güzel özetlemişsin herkesi :icon_thumright:  Benim temizlik hiç bitmez her hafta pzt günü dip bucak yapmam lazım. Ütüm var bir sepet. 

Sevocum sen sevilmez misin? Maşallah fıkır fıkırsın.  :nazar: Bende seviyom seni :love9: :opucuk:

gül sen ütüyü bitirmişsin ne güzel.

Birde birşey soracam Irmağın adı Mine mi?

DER!N

DİLVİN

YANI MESALA PANTOLONA SIKIYORSUN KENDILIĞINDEN ÜTÜLÜ GİBİMI OLUYOR

ÖLEYSE ACILEN ALMAM LAZIMMMM  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

duru melek değil miydi? :dontknow: :icon_scratch: Yoksam başkasıyla mı karıştırıyorum.

nesrin_beyza&berrin

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

DİLVİN

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 25 Şubat , 2011, 18:07:36
nE GÜLÜYON KIZ?

HERKES NİCK YAPMIŞTA KENDINEEE  :k06:

GÜLFER ESKİDEN HEP DERIN I KULLANIYORDU ZATEN

мiŁenα.

selma nickin süper olmuşş anlamıda çok gözel :love9:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

bende yapayım bir adet nick... arayıştayım netten bakayım   :k06:

DİLVİN