2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Yanlış demişim ya da yanlış anlaşmışız ezocan yetmene sevindim  :laughing7:
15.ayın içinde suçiçeği var bir de hepatit a ile 5'li karma sağlık ocağındakiler sıkıntı olmaz aynı gün yapılsa dediler doktora da soracağım demiş olmam lazım. Vel hasıl sözlerim zaman aşımına uğradı  :k06: doktora sordum ağır gelebilir aynı gün yaptırma dedi. Yaptırmadım. 18.aya kadar vakit varmış.  :dontknow:

DER!N

Alıntı yapılan: zelis - 24 Şubat , 2011, 21:43:18
zorla yedirmek cookkkk zor ya , her ogunde sirtim oyle agriyorki anlatamam..
kendimi kasmaktan bi hal oldum ..
bazen diyorum bekleyim acikinca belki istahli yer ama yok istedigi kadar ac dursun  istemiyor ...
trt cocuk ve reklamlar sagolsun , biliyorum hic iyi degil bu sekilde yeridmek ama baska care birakmiyor cadilar ...

Kolay gelsin canım er geç düzene girecekler inşallah.

Teşekkür ederim Gülaycım ctesi geldi çattı taşınıyorum ennnnn sonunda  :k06:

< ESLAL >

hmm anladım Gülom ben yanlış anladım sanırım  :opucuk:

hepatit A ya bizim doktor 1 yaşından sonra 6 ay arayla yazmış  :dontknow:

neysem arar sorarım unuttum valla çok oldu doktorla aşı işini konuşalı

5 li karma 1 yaşında olduğumuz dimi  ???

al bendende o kadar Zelihacım sırt ağrısından ölüyorum bunun için doktora gittim  :icon_scratch:

bizim yemenin yanında uyku sorunumuzda var  :sad1:

zelis

Ezgicim sanada kolay gelsin canim ....

Allah tan bizim uyku sorunumuz yok , bi kere falan anca uyaniyor gece, bazende uynamiyor...
ben kendim yatmadan once Merve uyurken mamasini uykusunda icirirsem gece uyanmiyor,,,
ay bie uykusuzluk delirtir insani..
ebizim kizin aksam saat 10 da yatiriyorum 12 ye kadar bi iki defa uyanir ,ama ben asla kaldrimam yatagindan ,
emzigini ve eline oyuncagini veririm geri uyur......eger esim kalkarsa kesin alir kucagina ben de deli olurum  :cildir: :cildir:
yatagindan kaldirdiktan sonra geri uyumuyor cunku .....

bende bu gun kolumdan film cektirdim canim , bakalim 3 gun sonra sonuc aile doktoruna gelecek...

zelis

SELMAAAA :director: :director:
IKLNUR :director: :director:
AYSE    :director: :director:
SEVILL :director: :director:
GUL   :director: :director:

VE DIGERLERI NERELERDESINIZ.....
SON 3 SAYFADIR YOKSUNUZZZZZZ

ırmak184

selam kızlar...

gülfercim yeni eviniz hayırlı olsun...saglıkla,huzurla oturursunuz inşallah..
zelişçim benim kızımda bazen cok istahlı oluyor bazen hiç yemek istemiyor..zorlada olsa yedirmeye calışıyorum...
sahracım ikramların güzel..şimdiden afiyet olsun..benim temizlik bitti.yarın ikramları hazırlayacagım.45 kişi olacak belkide daha fazla..
bende yazayım menüyü..

tabiki yaprak sarma
meze olarak amerikan salatası,humus
tatlı ve tuzlu kurabiye
patatesli,peynirli börek
patates kroket
mercimek köftesi belki yaparım  ::)
şimdilik bu kadar meshur ıslak kekimide yapabilirim.

zelis

Aleykum selam canim.....

senin menude harika , aciktim  :hungry: :hungry: :hungry:
bende gelimmi partiye :laughing7: :laughing7: :laughing7:

benimde islak kekim meshurdur , hele esim bayilir , haftada bi kere kesin yaparim  :hungry:
ama ben artik yemek istemiyorum biktim resmen ....

ırmak184

gel buyur canım ne demek cok seviniriz  :laughing7:
bende cok severim ıslak keki..herhafta olmasada cok sık yaparım..eşim tatlı sevmez.bende kendime yaparım bir iki günde bitiririm. :hungry: elim alışkın oldugu için misafir gelincede hemen yaparım  ;D pratik oluyor.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

geldim canooooo :opucuk: :opucuk:

mine menü harikaaaa :hungry: :hungry:  bnde bugün yapdim mercimek köftesi :icon_thumright:

ırmak184

tesekkür ederim sevilcim.inşallah tatlarıda harika olur  :D
afiyet olsun canım.bende severim mercimek köftesini ama 2 taneden fazla yiyemiyorum midemi rahatsız ediyor.

ırmak184

görüşürüz kızlar iyi geceler size.. uykum geldi  :sleepy1:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ırmak184 - 25 Şubat , 2011, 00:15:33
tesekkür ederim sevilcim.inşallah tatlarıda harika olur  :D
afiyet olsun canım.bende severim mercimek köftesini ama 2 taneden fazla yiyemiyorum midemi rahatsız ediyor.

iyi gecelerrrr cnm

< ESLAL >

Alıntı yapılan: zelis - 24 Şubat , 2011, 23:50:12
Ezgicim sanada kolay gelsin canim ....

Allah tan bizim uyku sorunumuz yok , bi kere falan anca uyaniyor gece, bazende uynamiyor...
ben kendim yatmadan once Merve uyurken mamasini uykusunda icirirsem gece uyanmiyor,,,
ay bie uykusuzluk delirtir insani..
ebizim kizin aksam saat 10 da yatiriyorum 12 ye kadar bi iki defa uyanir ,ama ben asla kaldrimam yatagindan ,
emzigini ve eline oyuncagini veririm geri uyur......eger esim kalkarsa kesin alir kucagina ben de deli olurum  :cildir: :cildir:
yatagindan kaldirdiktan sonra geri uyumuyor cunku .....

bende bu gun kolumdan film cektirdim canim , bakalim 3 gun sonra sonuc aile doktoruna gelecek...

Aminnn canım  :amin: :amin:

bizim en büyük sorunumuz gece süt içmemesi yani biberon almaması belli saatten sonra acıkıyor biberon almafığı içinde huzursuz oluyor açlıktan bu konuya bir çare bulamadım  :sad1:
gerçi gündüzde çıta pıta kalkar oldum olası uykusuz bir çocuk Nisa  :dontknow:
ve ben yanlızım eşimde hiç yardımcı olmaz sağolsn  :caca: çok yoruldum,yıprandım  :'(
inş. önemli birşey yoktur canım çok geçmiş olsun sanada  :amin:  :flowers:

< ESLAL >

Minecim öncelikle günün yıldızı prenses harika

menüde harika ee daha ne olsun  :laughing7:

dilerim herşey gönlündeki gibi muhteşem olur canım  :opucuk:

) SaMiRa (