2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

sahraaaaaaaaaaaaaa

Börek çeşitleri(kıymalı,patatesli,peynirli)
sarma
poğaça
makarna salatası
mercimek köftesi veya patates salatası
şekilli kurabiyeler
kek belki
başka bişey daha yapcam arıyorum hala canım

poğacaya gerek yok bence akşam  çayına gelmıyorlar sonucunda makarna ve patates salatasıda yapma
hele kek en son yapacağın şeydir bence doğum gununde  :laughing7:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

zelis

Hayirli aksamlar kizlar...

Ah su disler hepsi bitsede hepimiz toptan kurtulsak ,,,, tum forum dis magdurun olduk resmen ...
Magdurum magdurum magdurumda magdurum  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

Gulfercigim Mervede ayni canim , baska yerde istahi aciliyor ...Kaynanama gittim hep guzel yiyiyor ,  :dontknow:

Sevilll nettiniz kiz saclari :dontknow:  :caca: :caca: jiletle nasil cesaret ettiniz .....ben asla yapamazdim...
neyse yapilacak bi sey yok artik , koku Ecrinde nasilsa uzar .... ;D

Gozdecigim Ruz unde iyi olmasina cok sevindim  :opucuk:

Sahracigim hadi bakalim menu hazir , artik gerisi icin kolay gelsin ....

DER!N

Allah seni iyi etsin çok güldürdün beni mağdurum da mağdurum  :k06:

Selen bir tek annemde yiyor.
Geçen seferki kayınvalideme gidişimde kızım hastaydı aama ayakta yani bir akrabalarının bebeği çok kilolu ama hımbıl selenden 40gün falan küçük 2 ay önce 15 kiloymuş kıyaslıyorlar kayınpederim her seferinde yapıyor bunu.
Artık kötü gelin oldum diye cesaretlenip baba sana bırakcam ecişi ben bakamıyorum buyur sen bak dedim. Zaten Rizeli ya pek anlamıyor dediklerimi neyseki  :laughing7: kayınvalideme sordum haketti boşver dedi gitmeye çekiniyorum artık sonradan anlamıştır belki diye.  :k06:

nesrin_beyza&berrin

Ah  Gülfercim yarama bastın. Nedir bu fos kilo merakı bizim toplumumuzda. Benim kızımda çok çiroz. Boyu uzun. Her nekadar Eciş kadar uzun olmasada. Sen kendi içinde sindirmeye çalışırken milletin lafları  :cildir:

Benim beyzanın odası var. Onun yatağının altına yavru yatak almayı düşünüyorum. Ne dersiniz arkadaşlar? Normalde park yatağı var bizim odamızda yatıyor.

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 22 Şubat , 2011, 16:36:30
Gülfercim teşekkür ederim  :flowers: :opucuk:
Beğendiğin takım gerçekten hoşmuş bende turunculu bir takım düşünüyorum  :love9: :love9:
O linke hemen bakıyorum  :icon_thumright: Bu arada müh olduğunu bilmiyordum canım  :alkış:

Gülfer arkadaşımızın maşallahı var Gözdecim. 3 ünv. mezunu. Yanılmıyorsam hem mühendis hem işletmeci hemde bilgisayarcı .

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ilknurcum  zelisicm insallah uzar sormayin ya bende pisman oldum ama kuaföre gitdik düzeltdiler arkasini amerikan trasi gibi duruyor simdiii  :k06: :k06:  ama uzar hemencik insallah saglik olsunda hayirlisiynan takmyiorum dahaaa...

pamugum her haliyle ayri bi tatli ... :nazar: :nazar:

gülfercim odalara bayildim tam tokinin evlerine göre odalar cok genis olmadigi icin böyle praik kullanisli seyler gerek ve sweety odada güzel bence pembeliii hehe ben takdim pembeyeee :k06: :k06:

DER!N

Böyle yanyana yazınca ne kadar havalı oldu ya  :laughing7: biri aö, diğeri uzaktan eğitim biri örgün.

EV HANIMIYIM  :)

Nesrincim bir de kıyaslarsın tamamda çocuk daha emeklemiyor bile emeklemez ok. ama koyduğun yerde kalıyor ne sağa ne sola dönüyor benimki 8,5-9  aylıkken yürüdü ve durmadı o günden beridirde. Maşallah iştahı da iyi onun ve erkek zaten kızlardan iri oluyorlar. Sanki sağlıklısı oymuş gibi işte eski insanlar şişmanlığı iyi bir şey zannediyorlar.

DER!N

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 22 Şubat , 2011, 21:01:34
ilknurcum  zelisicm insallah uzar sormayin ya bende pisman oldum ama kuaföre gitdik düzeltdiler arkasini amerikan trasi gibi duruyor simdiii  :k06: :k06:  ama uzar hemencik insallah saglik olsunda hayirlisiynan takmyiorum dahaaa...

gülfercim odalara bayildim tam tokinin evlerine göre odalar cok genis olmadigi icin böyle praik kullanisli seyler gerek ve sweety odada güzel bence pembeliii hehe ben takdim pembeyeee :k06: :k06:

Ohh çok şükür atlatmışsın sendromunu, yaza kalmaz üstler enseyi kapatır bak gör.

Tokisini bilmem de benim diğer ev ufak, Selenin odası 4,25e 2,85 bişey çok dar değil ama uzun, oynama alanı da bırakmak lazım malum kardeş geliyor.  :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 22 Şubat , 2011, 21:06:08
Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 22 Şubat , 2011, 21:01:34

Ohh çok şükür atlatmışsın sendromunu, yaza kalmaz üstler enseyi kapatır bak gör.

Tokisini bilmem de benim diğer ev ufak, Selenin odası 4,25e 2,85 bişey çok dar değil ama uzun, oynama alanı da bırakmak lazım malum kardeş geliyor.  :k06:

ah ben seninkini tokiden biliyordum cnm...

DER!N

Keşke Toki olsaydı çoktan girmiştim içine, bizimki özel bir firma ay dediği yıl oluyor mübareklerin.  :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 22 Şubat , 2011, 21:13:20
Keşke Toki olsaydı çoktan girmiştim içine, bizimki özel bir firma ay dediği yıl oluyor mübareklerin.  :k06:

hayirlisi olsun cnm... :amin:

nesrin_beyza&berrin

Sevil yeni resimler bekliyoruz bakalım ecişimiz şimdi nasıl oldu?

Gülfercim bizim bebişler hareketli maşallah :nazar: Hiç yerlerinde durmuyorlar. Yeselerde almazlarki. Birde benimki oldu olalı çok kaka yapıyor. Doktorumuz yapıdan dedi. Canım ya sen hangi doktora götürdün son zamanlarda. Ben bayadır gitmiyorum.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 22 Şubat , 2011, 22:33:44
Sevil yeni resimler bekliyoruz bakalım ecişimiz şimdi nasıl oldu?

Gülfercim bizim bebişler hareketli maşallah :nazar: Hiç yerlerinde durmuyorlar. Yeselerde almazlarki. Birde benimki oldu olalı çok kaka yapıyor. Doktorumuz yapıdan dedi. Canım ya sen hangi doktora götürdün son zamanlarda. Ben bayadır gitmiyorum.

ayni amerikan trasi cnm

DER!N

Son zamanlarda iki doktora götürdüm canım, medilıfedaki Cengiz Bey'e ki çok sevdik onu aşılarımızı o yaptı İshak Bey ayrıldıktan sonra onun yerine geldi.

Diğeri kendi doktoru zaten tatlım, Sefaköy Doğandaki İsmet Hanım.