2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ilkcemre

bende cemreyi uyuttum şimdi. kahvaltı yapmadı doğru düzgün kaşık maması yaptım ondan yedi biraz. uyuyo şimdi. uyansın hemen çorba içircem çok inat ya  :cildir: bişeye hayır derse kesinlikle yaptıramıyorum... kime çekti blmem ...

ilkcemre

kaçıncı dişi çıkıo gülfer.

AMAN Ya bi bimedi gittibizimde . geçen baktım netten 20 tane olucakmış. bizim 4buçuk tane kaldı... bitsin artık  hakkaten ateş sabitlendi bizdede 37 hep ılık duruyo

DER!N

inş. canım hepsi çıkartsın da artık başka sıkıntılarıyla uğraşalım vallahi razıyım diş oldumu ateştir, yemektir, oynamak bile eziyet
seninkine ne oldu Gül sıkıntısı mı var?

DER!N

Alıntı yapılan: Ǥüℓ ヅ - 22 Şubat , 2011, 10:59:58
kaçıncı dişi çıkıo gülfer.

AMAN Ya bi bimedi gittibizimde . geçen baktım netten 20 tane olucakmış. bizim 4buçuk tane kaldı... bitsin artık  hakkaten ateş sabitlendi bizdede 37 hep ılık duruyo

12 ve 13. canım.  Saçma sapan çıkartıyor zaten bir alttan bir üstten bir azı bir ön diş  :BangHead:
Selene şurup verdim 38.4 ile yattı sesi çıkmıyor uyudu sanırım.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aman ya vallahi kendim çıkartır gibi oldum  :sad1: Ateşi mi var ayy hiç kıyamam kuzuma pedifen filan verseydin Gülfer  :sad1: Rahatlasın biraz yavrum ama geçmiyor ki  :sad1: Ateşi kaça çıktı ? Off ya ben ateşten çok korkuyorum  :y25:

ilkcemre

yok canım diş ateşi işte hep 37 de oluyo azılar çıkıo ya şimdi ondan. gündüzleri pek olmuyo ama gece sabit 37 derece. allaha şükür başka bi sıkıntı yok...

ben bişey farkettim. evde çok zorluyorum yemek yedirirken falan ama annemlere gidince bi iştaha gelio anlatamam sanırım yalnız yemek hoşuna gitmiyo ceemrenin. orda kuzenleri de var onlarla beraber bi yemek yiyolar şaşırıyorum. ve ordayken gündüz 2 saat falan uyuyo kesintisiz. evde mümkün değil... herkes başka yeri yadırgar bizimki oraya gidince huzur buluyo  :laughing7:

ilkcemre

zaten çıkma şemasında azılar köpek dişlerinden önce çıkıolar. 4 tane ön diş beraber çıkıyo. sonra onların yanındaki dörtlü. sonra 4 azı sonrada 4 köpek diş. ama biz karma karışık çıkardık. 3 köpek diş varken 2 azı çıktı. şimdi köpek dişin birini beklioz. bide alt azılar bugün yarın gelİR

DER!N

Dolven verdim tatlım şu sıra en iyi düşüren bu bizim için. 40ı da görmüş biri olarak ve her dişte ateşlendiği için alıştım ben artık. Rabbim korusun.  :amin:

Gül Selen de öyle, kalabalıkta iştahı açılıyor geçenlerde annemlerdeydik ya ilk gün yemedi yine ama ertesi günden sonra maşallah doydu yani. Yine evdeyiz yine yemiyor.  :dontknow:

ilkcemre

6.hastalık geçirirken cemre de 40.1 olmuştu kulak ısısı. o panikle gece 2 de hemen acile gittik. insan ne yapacağını şaşaırıyo yaa. allah daha yaşatmasın çok kötüydü...

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

ALLAHIM HEPİMİZİN EVLADININ SAĞLIĞINI KORUSUN HAYIRLI UZUN ÖMÜRLER NASİP ETSİN RABBİM
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

DER!N

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

bakın kızlar bu foto da benım kucuklugum soyleyın bakalım oglum benzıyor mu anasına ?

Uploaded with ImageShack.us

°o.O євяυ O.o°

günaydınn :flowers:

benzio gözde :icon_thumright: :opucuk:

benm kuzumun da dişleri felaket kaşınıo

eli hep ağzında yawrumun :sad1:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

DER!N

Hoş geldin canım  :opucuk:

Şuanki haline değil ama bence ufaklığına benziyor Gözdecim.

nesrin_beyza&berrin

Arkadaşlar hepimiz aynı sıkıntıdayız. Ay şu dişlerin hepsi çıksaydıda yavrucaklar rahatlasalardı. Benim yavruda yazın bronşit

olduğunda 40 derece olmuştu. Kafayı yiyecektim. Benim aklıma hemen kötü şöyler gelir. Bir sürü senaryo kurarım kafamda. Allahım

korusun tüm bebişlerimizi.

Benim kız 8de uyandı daha uyumadı. 12den öncede uyumaz. inş. dünkü gibi uyur. Bende buzdolabını silmeye koyuldum.

Ya birde internette diş ateş yapmaz diyor. sizde okudunuz mu??? Gittiğim drlarda diş yüksek ateş yapmaz diyorlar. Neye inanacam şaşırdım valla. :dontknow: