2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Birazda bebişlerimizin yaptıklarını söyleyelimmi?

Bu aralar benimkine kapıyı kapat diyorum kapatıyor. Montunu bulup anne atta. diyor giydir gidelim demek istiyor. :k06: uykusu gelince eeee eeeee diyor. yaaa çoook tatlı oluyorlar hergün yeni birşey öğrenince.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ohh ne güzel işte Allah nasip ederse doyasıya gezer dolaşırsınız eymeninle ana oğul  :amin: Bunalmaz mı insan bunalır tabi bak ben 2-3 gün annemde kendi annemde kaldım orda bile hem Rüz hem ben bunaldık ya :sad1: Bugün anneme de sinirlendim  :caca: Ya kadın menapoz evresinde sıkıya gelemiyor Rüz de huysuzluk yapınca anneannemle ben alışığız bir de kendi evimizde oyalanıyor söylendi dellendirdi beni  :cildir: Bende topladım pılımı pırtımı geldim evime..Anlayacağın insan bazen kendi ailesine bile tahammül edemezken kayınvalide ile zor çok iyi anlıyorum tatlım  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 21 Şubat , 2011, 22:25:49
Birazda bebişlerimizin yaptıklarını söyleyelimmi?

Bu aralar benimkine kapıyı kapat diyorum kapatıyor. Montunu bulup anne atta. diyor giydir gidelim demek istiyor. :k06: uykusu gelince eeee eeeee diyor. yaaa çoook tatlı oluyorlar hergün yeni birşey öğrenince.
Büyüttün tabi sen Nesrin  :k06: Aklı herşeye eriyor maşallah  :nazar: Rüz de keyfi iyiyken dedeee gelll acıkınca huysuzluk yapınca annnneeee diye bağırıyor  :k06: Kumanda delisi olmuş durumda vermeyince basıyor çığlığı  :ehi: Yürüteçte fır dönüyor ma iş emeklemeye gelince o popoyu kaldıramıyor  :ehi:

мiŁenα.

Hemde ne zor !uzaktan kolay gelsede ;çok zor bir kış yaşadım..

Pekala nesrin teyzesi  anlatalım..

Öncelikle  maşallah fıstıkla delikanlıma :nazar:

Artıkın biz ne yapmıyoruz onları anlatsak daha kısa sürer.. :k06:

Herşeyden anlıyor eymen topu getir patır patır gidiyor getiriyor oynuyoruz.

Eymen ağzına birşey atıyor eymen o ne demeye kalmadan kaçıyor almıyayım diye.

Alo nerde diyince aline alıyor birşeyi alo diyor çığlık atıyor.

Kumandayı tvye uzatıp basıyor hasbam kanal değişiyor güya..

bu EN KÖTÜSÜ BUNU ÇOKTANDIR YAPIYOR ARTIK ÜSTÜMÜ AÇIYOR MEME DİYE BLUZUMU KALDIRIYOR..

Ve  çok inadınız  dediğimiz olmayınca atıyoruz kendimizi ordan oraya saç baş yolmalar.

Kapıyı açıp kaçıyoruz.Makina tuşlarını kurcalıyoruz mutfaga gidince ocağın düğmelrini anliyor.. :icon_pale:

anam aklıma gelmiyor daha yarın devamı ben kaçar yatım uyim..

öpüldünüz :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

İyi geceler Ayşecim Allah rahatlık versin  :amin: :opucuk: :hello:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ecrinin saclar gitdiiiiiiii  oglusum var suan eren ismide ecrine uysun demii
:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

hemen uzar insallahhhh   :amin: :amin: :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sevil gözünüz aydın  :flowers:
Hadi bakalım inşallah faydasını görürsünüz  :amin:
Erene selamlar hürmetler  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

DER!N

GÜNAYDIN  :love9:

Merak etme canım ya kesince daha çabuk uzuyor, Selen toka falan takmıyor diye kesmiştik önleri hatırlasana çok çirkin olmuştu :) hemen uzadı.

< ESLAL >

nesrin_beyza&berrin

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

günaydın hanımlar... biz yatmaya gidiyoruz :))

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Günaydın bayanlar  :flowers: Nasılsınız keyifleriniz nasıl ? Yavruşlar napıyor ? Rüzcüm kahvaltısını yaptı uykuya daldı  :sleepy1: Bende fırsattan istifade lak lak yapmaya geldim  :k06:

DER!N

Afiyet olsun paşaya hoş geldin laklak'a :))
Ayh ben hala kızımın çıkartmayı başaramadığı dişlerin ateşiyle boğuşuyorum çıksınlar artık ya ya da senin rüze yaptıracağın yerde porselen yaptırmaya razıyım.
Ateşi var yine doğru düzgün kahvaltı etmedi Allahtan peynir yiyor, kaymak kız.
Yattı şimdi bakalım uyur inş.

< ESLAL >

:'( :'( kıyamam kızıma inş. hemen çıkarda rahatlar yavrum  :amin: :amin: