2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Off bende yazı dört gözle bekliyorum..

Gezmek dolaşmak istiyorum.Evime çıkmak istiyorum yatağımı özledim..

Artık kayınvalidemi kayınpederimi ve minimum misafirlerini sadece belli saatlerde görmek istiyorum :toothy10:

Nisanda  geçerim evime artık çok soğuk olmaz heralde..

Şu paşamın doooumm gününü bir atlatalım..

Sonra rahatlarım şuan kafam onla dolu..

çok hazırlık yaptım bunların hheba olmasını istemiyorum..

:laughing7:

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin

Bizde diş çıkarırken toptan çıkarıyoruz. altlar üstler bir çıktı. Şimdide geriye kalanların hepsi şiş. üç tanesinin ucu göründü. 2 azının bir köpek dişinin. Yeme problemi ve uyku problemi vardı bundan dolayı ama şimdilerde yeni yeni düzeliyor gibi.

Gözdecim geçmiş olsun. Kusmasından başka problemi var mı? öksürük ateş vs. Normalde benim bildiğim diş kusma yapmaz. Belki tonsilit varda boğazda. Sen dra göster yinede.

AYşecim iyi etmişsiniz ne güzel gezmişsiniz. Bugün ben temizlik yaptım hep. Kızımda ne zamandır ilk defa güzel uyudu  :nazar: :nazar: İnş devamı gelir. 

< ESLAL >

Gözdecim geçmiş olsun inş. çarçabuk çıkarır paşa dişlerini  :amin: :amin:

Nisada üst dişlerde kulaklarını çekiştirdi ama kusmadı hiç bir doktora göster istersen canım bizler kötü düşünmek istemiyoruz bu dönemde dişe bağlıyoruz herşeyi ama başka bir sıkıntıda olabiliyor tatlım  ;)

bizde dişlerimizin ilk çıktığı dönemde ateşlendik ben hep diş dedim meğer 6.hastalık geçiriyormuş kuzum  :sad1:

< ESLAL >

ilkcemre

yediği şeyi beğenmemişde olabilir. bizde bi kere mercimek çorbasını olduğu gibi geri çıkarmıştık son kaşıkta nasıl sevinmiştim hepsini yedi diye. hatta burda da paylaşmıştım ilk kez bu kadar çok yedi ama sonra kustu hepsinin diye. o zmanlar cemrede diş çıkarmaya yeni başlamıştı. bir yada iki tane falandı. maşallah şimdi 15. çıkmak üzere galiba tam hatırlayamadım acaba 16 mıydı  :k06:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 21 Şubat , 2011, 21:23:06
Bizde diş çıkarırken toptan çıkarıyoruz. altlar üstler bir çıktı. Şimdide geriye kalanların hepsi şiş. üç tanesinin ucu göründü. 2 azının bir köpek dişinin. Yeme problemi ve uyku problemi vardı bundan dolayı ama şimdilerde yeni yeni düzeliyor gibi.

Gözdecim geçmiş olsun. Kusmasından başka problemi var mı? öksürük ateş vs. Normalde benim bildiğim diş kusma yapmaz. Belki tonsilit varda boğazda. Sen dra göster yinede.

AYşecim iyi etmişsiniz ne güzel gezmişsiniz. Bugün ben temizlik yaptım hep. Kızımda ne zamandır ilk defa güzel uyudu  :nazar: :nazar: İnş devamı gelir.

Oh maşallah fıstığa uykuları daim olsun..

Temizlikte yapılmışş bende yakın zamanda kayınvalidemin evini temizleyeceğim.

Off çok eşyası var zor oluyor burasını temizlemek

< ESLAL >

ohh Nesrin ellerine sağlık bende kısmen yaptım bugün temizlik zaten Liloşla hep kısmen oluyor benimkiler  :laughing7: uykularınızda daim olsun Rabbim bizede versin azcık  :amin:

hmm Gülcüm sevmediği şeyden (gerçi Nisa hiçbirşeyi sevmiyorda ) :k06: bizimde çok kusmalarımız oldu sayısız hemde  :icon_scratch:

ilkcemre

cemrede öyle ahım şahım yemez de işte bi tarhanayı çok seviyo bu aralar favorimiz o... bide yoğurt... başkada yok...diğer şeyleri tadımlık yer doyumluk asla yemez...

DER!N

Belki de diştendir ya durduk yere telaşlanmasa bari kızcağız.

< ESLAL >

Alıntı yapılan: Ǥüℓ ヅ - 21 Şubat , 2011, 21:47:30
cemrede öyle ahım şahım yemez de işte bi tarhanayı çok seviyo bu aralar favorimiz o... bide yoğurt... başkada yok...diğer şeyleri tadımlık yer doyumluk asla yemez...

biz hiçbirşeyi doyasıya ve severek yemiyoruz  :-\ he3p şebeklik hep şebeklik  :k06:

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 21 Şubat , 2011, 21:59:56

telaşlanmaz herhalde Gülomm kusması dışında bir sıkıntısı yok demiş ya ben her ihtimale karşı doktora götürmesin içn yazdım bizim durumu ben götürmedim yavrum kendi kendine geçirdi hastalığı evde  :y25: [/b]

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kızlar hepinize çook kocaman teşekkür ediyorum yazamadım arada kusura bakmayın Rüz e biraz muhallebi yedirdim su içirdim anca uyutabildim keratayı  :k06: Doktorumuzu aradım diş yüzünden oluyor dedi az az sık yedir dedi 1.5-2 saatte bir porsiyonu küçült dedi.Şimdi hepsi birden çıkıyor bizimde o yüzden yıprandı yavrucuğum  :sad1: Şükürler olsun ki ateşi öksürüğü filan yok  :amin:

Ayşe,Zelis,Gül,Ezgi,Nesrin ve Gülfer  :love9: :opucuk: ;)

Ayşe bende gezmeyi özledim doya doya yürüyüş yapmayı avm lerde fink atmayı  :sad1:
Nesrincim meleğinin uykusu daim olsun bende Rüzü uyuttum  :amin:
Ezgi Rüz alt üst ne varsa hepsini çıkarmaya çalışıyor her yer şiş ağzında ve devamlı el kulakta diş yüzünden hepsi doktor meraklanma dedi..
Gülcüm valla deli gibi sevdiği un çorbasını bile çıkardı dün öğlen  :sad1: Keşke öyle olsa yeni denediğim bişi olsada öyle kussaydı razıydım  :sad1: Ama şükür  :amin:
Zelisim diş kulağa vuruyor bizde maalesef  :sad1: Doktorumuz hastalık teşhisinde diş çıkartıyor kulağı ağrıyor o yüzden demişti  :sad1:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 21 Şubat , 2011, 21:59:56

Canım teşekkür ederim  :opucuk: :love9: Evet epey telaş yaptım ama doktorla konuştuktan sonra rahat bir nefes aldım  :amin:

мiŁenα.

Rüz'ünü yesinler senin :k06:

Off az kaldı yaz geliii :sunny: Ozamanda forumda kimsecikler kalmaz :cildir:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 21 Şubat , 2011, 22:09:12
Rüz'ünü yesinler senin :k06:

Off az kaldı yaz geliii :sunny: Ozamanda forumda kimsecikler kalmaz :cildir:

Yi yiiiiii  :k06: Sen dişli fotosunu gördün mü benim oğluşumun hem  :k06: Valla şuna emin olabilirsin Ayşecim yazın kadrolu eleman benim daimi burda olurum iş ev rüz site  :k06:

мiŁenα.

Bende neden üzülüyorsam bu yaz evdedurmayı düşünmüyorum..

İlk kez bu kış  bu kadar bunaldım..

Evime çıkamadm kayınvalidemlerde kaldım ya afakanlar bastı..

Hem oğlumda anlıyor herşeyden parktı sahildi gezmekti ohgel keyfim gel :k06: