2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ilkcemre

sahra doğum gününü pazar mı kutlamayı düşünüyosun doğum gününde mi yapıcan kutlamayı... bittimi hazırlıklar...

zelis

tekrardan selamlar ....

islerimizi biraz hallettik , banyomuz yaptik , karnimizi doyurduk simdi tekrar uykuya deldi minim kusum .... :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

Sahracigim o unutkanlik bende de var canim , bende unutuyotum tekrar tekrar okuyorum cogu zaman  ;D
yanlis kisiye yanlis cvp yazmayim diye ..... kandaki D vitamini eksikligide unutkanliga sebep oluyormus,
bizim burda gunes cok az oldugu icin ben kendimde eksik oldugunu dusunuyorum
firsat bulursam doktora gidecem , olcturecem ins.
iki hafta once dr. kolumdan filme gonderdi hala gidecem , Mervenin hastaligi girdi araya oylece kaldi iste...
hep once cocuklar.....

zelis

Selooooo nerelerdesin kiz , gozum ariyor seni...

senin bitmeyen enerjine ve nesene hayranim  :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm  :love9:
Bu oğlan bugün ömrümden ömür yedi resmen  :sad1: Ayy istemiyorum diş miş çıkmasın ben yaptırırım oğluma porselen filan ne varsa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Öğlen çorba yapmaya diye gitmiştim ya bir güzel pirinç çorbası yaptım havuçlu filan sevdiği şey yedi bir güzel sonra hoppppp hepsini çıkardı  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: Kafayı yicem ya 2 gündür böyle napcam bilmiyorum çok üzülüyorum ya  :sad1: Pedifen verdim öğlen biraz rahatladı uyudu kalktı çorba yedi  :amin: Mervişim benim güzel güzel rüyalar görsün uykusunda meleğim  :love9: :love9: :love9: :love9: BU arada annemlerden evimize döndük rüz orayı da sevmiyor kendi düzenini istiyor ya  :sad1:

DER!N

Hoş geldin Gözde valla her çocuk düzenini istiyor her gidilen yerde tekrar düzen kurmak çok zor oluyor ama gitmeden de olmuyor.
Dişten sebep istifra edeni duymamıştım ben, iştahsızlık oluyor Allah korusun başka sıkıntısı olmasın paşanın?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 21 Şubat , 2011, 19:54:07
Hoş geldin Gözde valla her çocuk düzenini istiyor her gidilen yerde tekrar düzen kurmak çok zor oluyor ama gitmeden de olmuyor.
Dişten sebep istifra edeni duymamıştım ben, iştahsızlık oluyor Allah korusun başka sıkıntısı olmasın paşanın?

Hoşbulduk canım  :flowers: Bilmiyorum ki Gülfer ya  :y25: Yarın bir doktora götürücem olmadı zaten.Gerçekten çok üzülüyorum  :y25:  Büyük ihtimalle diş diye düşünüyorum çünkü başka bir sıkıntısı yok ki  :dontknow: Valla evimizde rahatız çok şükür  :amin: Götürmessemde ararım en azından adamı.Offff napcam ya çok üzgünüm  :y25:

DER!N

Belki de diştir tatlım harap etme kendini daha 2. bu :) inş. diğerlerini çok kolay çıkartır da üzmez seni.  :amin:
Götürmeden bir ara istersen çocukla doktora gitmekte zor oluyor, o yönlendirir seni. Diştir inş.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 21 Şubat , 2011, 20:06:11
Belki de diştir tatlım harap etme kendini daha 2. bu :) inş. diğerlerini çok kolay çıkartır da üzmez seni.  :amin:
Götürmeden bir ara istersen çocukla doktora gitmekte zor oluyor, o yönlendirir seni. Diştir inş.

Birşey sorucam diş çıkarken kulak ağrısı yapmaz mı ? Eğer öyleyse kulak kusma yaparmış çünkü :sad1:

zelis

Gecmis olsun Gozdecigim ,

Merve de son zamanlarda cok kusmaya basladi , istahsizlik hat safhada , bende biraz zorluyorum  yada cok agliyor ondan kusuyor..

ay bi kerede gulmekten kustu ..... hatta annemlerlen  msn de goruntulu konusuyorduk , Furkan kardesini gulduruyordu
kiz kardesimde gulusunu kayd ediyormus video ya , tam kusma aninida yakalamis :k06: :k06: :k06:

zelis

Mervenin azi disleri cok zorladi canim , cikana kadar 3 gun hic durmadan agladi yavrum ,
yemeden icmeden kesildi , vucut dengesi alt ust oldu ...
normal on dislerde sorun yasamamisti ama azilar zormus , hala da cikariyor , ust bitti simdi alttaki azi geliyor..
Rabbim cocuklarimiza kolaylik  bizlerede sabir versin ,,,,,,

DER!N

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 21 Şubat , 2011, 20:07:54
Alıntı yapılan: GülfeR_ - 21 Şubat , 2011, 20:06:11

Birşey sorucam diş çıkarken kulak ağrısı yapmaz mı ? Eğer öyleyse kulak kusma yaparmış çünkü :sad1:

Üst dişlerini çıkartırken bir kaç gün kulaklarıyla oynamıştı eciş, ağrısı var gibi değilde kaşıyor gibiydi.
Diğerlerini çıkartırken oynamadı, ağrısı da olmadı maşallah, net bilmiyorum Gözdecim.

Yakın dönemde kulağında iltihap vardı ecişin ama kusmuyordu bilmiyorum ki

zelis

Mervede bende hic gormedim canim kulagini cektigini ,  :dontknow: o yuzden bilemiyorum ...
simdiye kadar kulakla ilgili bi problem yasamadik cok sukur..........

мiŁenα.

selam kızlar nasılsınız.. :hello:

Oğluşumla gezdik geldik.. yedik içtik uyuttum geldim :k06:

Gözde canım en zorda üstdişler çıktı bizde kabus gibi..

Kulak çekmesi vs oldu..offf hala zorlandığı zaman oluyor.

zelişcim :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

zelis

Aysecigim  :opucuk: :opucuk:
ohh ohhh  iyi etmissiniz canim , gezmek iyi gelmistir Eymene .. misil misil uyusunda buyusun ....

havalar az duzelsede bizde gezsek ama , burda havalar yeniden sogudu geceleri -5 , gunduz 2 yada 3 derece ....