2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

gülfercm zaten bnm kız sadece anne sütü alıo

o yüzden haftada 2 kere faln veriorm su o da 5 6

çay kaşığı

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ilkcemre

aralarındaki yaş farkı birisi 2 yaşındayken diğeri 5 yaşındaydı. yani annesi sanıyorum 3 yaşındayken doğum yapmıştı. çok yakın akraba değil bilemiyorum da net...

ilkcemre

olayı anladım gülfer. sende söylediğin için sağol...
eğerki o zamanlar bende çoşanlar arasındaydısam özür dilerim. gertçekten hiç görmedim ve hatırlmaıyoum öyle bişey okuduğumu ve arkasına çoştuğumu. görsem zaten geçmiş olsun dileklerimi iletirdim. sonuçta fiziksel olarak yardım etmesede bu dilekler dua niyetine şifa olur diye düşünüyorum...

DER!N

Alıntı yapılan: BH ♥♥♥ebru ♥♥♥ HB - 21 Şubat , 2011, 14:28:28
gülfercm zaten bnm kız sadece anne sütü alıo

o yüzden haftada 2 kere faln veriorm su o da 5 6

çay kaşığı

Ben seni Pınarla karıştırdım canım pardon. Sadece anne sütü alıyorsa bence bir kaç gün bir kaç kaşık vermen yeterlidir hava da sıcak değil aşırı terleyip kaybetmiyordur sanırım. Ek gıda zamanında zaten vereceksin az da kalmış suya da alışmış olur böylece inş.

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

DER!N

Alıntı yapılan: Ǥüℓ ヅ - 21 Şubat , 2011, 14:31:49
olayı anladım gülfer. sende söylediğin için sağol...
eğerki o zamanlar bende çoşanlar arasındaydısam özür dilerim. gertçekten hiç görmedim ve hatırlmaıyoum öyle bişey okuduğumu ve arkasına çoştuğumu. görsem zaten geçmiş olsun dileklerimi iletirdim. sonuçta fiziksel olarak yardım etmesede bu dilekler dua niyetine şifa olur diye düşünüyorum...

estğ.tatlım kendi derdime düşmüştüm inan hatırlamıyorum dua niyetine zaten birinin çocuğuna bir şey olunca benim içim yanıyor evet elimizden bir şey gelmiyor tecrübe paylaşmaktan başka ki bunu bile artık yapmamaya çalışıyorum Selen yeterince zor bir bebek oldu her zaman hem sizlerden önce diye galiba pek çok şey yaşadık denemediğim şey kalmadı belki de yazdıklarım ukalaca bulunuyordur sadece yardımcı olmak niyetiyle yazıyorum herkes kendi evladını daha iyi tanır onlarla birlikte büyüyoruz çünkü
ne diyeyim herkes kendi aklınca işte

Allaha emanet olun.  :wave:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

biz simdi annemgile gidiyoruz temizlik yapcam cam flan annemgilde ve aksamada ecrinin saclarini kesicezzz :sad1: :sad1:

DER!N

Bükme dudağını daha sağlıklı çıkarlar  ;) kolay gelsin  :opucuk:

DİLVİN

KESS KESSS   :k06:

SANA DEDİĞİMDE KESSEYDIN ŞİMDİYE KADAR ÇIKARDI  :laughing7:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 20 Şubat , 2011, 23:23:12
Havanızı yiyim  sizin  :laughing7:

Ya burası çoooooook soğuk totom dondu yeni evde, siz yaz hayalleri kurun şu Gülfer ne yaptı acaba diye merak etmeyin di miii  :caca:
Her yanım ağrıyor (sadece mutfak dolabı sildim) hamlamışım yata yata, kalorifer petekleri  takılmamış daha yani hemen yerleşemeyeceğiz eşyaları eve atıp anneme yerleşicez kısmetse.

Tüm dilekleriniz için teşekkür ederim. Sağlıklı olsun kızı da bir erkeği de bir gönlümden kız geçiyor hayırlısını versin Mevlam.  :amin:

Hoş geldin Ebru  :opucuk:

Eymenin saçlarını geri istiyorum değişik olmuş böyle ablana söyle de bir şeyler yapsın uzasın minnakın saşşları, sıhhatler olsun bu arada.

Zelihacım kulak deldirmek için bence geç kalmadın, ben de deldirmedim hatta kararsızım belki büyüdüğünde seçim hakkı olmalı diye düşünüyorum. Minikken bir ara heves etmiştim ama eli hep kulağındaydı diye vazgeçtim sonra da fikrim değişti.  :dontknow:

Sahracım iyi olmana çok sevindim canım, aklım sendeydi inş. önemli bir şey çıkmaz diyordum hamd olsun sağlığına kavuşmuşsun.

allah razı olsun senden canım  :opucuk:
çok şükür geçmiş

nesrin_beyza&berrin

Berrininkide biçimsiz. Yeni çıkan saçlar var altta. Öncekiler uzadı. Kıvrılıyor artık. Kessemmi falan diyorum. ama sıfıra vurmam beyza da vurdum o yine bandana falan taktırıyordu bu hiçbirşey taktırmıyor. Çok komik oluyor. 5 e falan makineyle vursammı ne dersiniz?

Gülfercim bu mevzuyu hiç hatırlamıyorum. Ben seni ve diğer arkadaşlarıda seviyorum.  :opucuk: Burda olmaktan mutluyum. Bu sayfaya girmediğim gün eksiklik hissediyorum.

DER!N

Ecmain canım maşallah  :opucuk:
Berrişin saçlarını işte düzeltmek gibi de olsa biraz kes istersen yaza biçimli olsunlar toplanacak mecburen sıcaklarda
Ben de seni seviyorum  :opucuk:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: zelis - 21 Şubat , 2011, 13:50:05
SELAM MILLET ..

sanirim hepniz gergin b hafta sonu gecirdiniz  :dontknow:

diyorum ki hani kapansa artik bu kirginlik konusu  , isteyen istedigi konuyu okusun  , istedigi konuya cevap versin yada
vermesin , baktiniz ilgi alaniniza girmiyor es gecelim  ???

Cemremin 13. ayi kutlu olsun ....

Sahracim nerelerdesin , Fudayl pasam nasil??

Ilknurcugum evet 5 saat yemek arasi icin cok uzun , ama yemiyor cadi  :cildir: aksam mercimek corbasini zorladim biraz
hemen geri cikardi , resmen sinirden kemiklerim kitlendi  :BangHead: :BangHead: acaba nerde hata yapiyorum diye kendimi
suclamaya basladim  :y25: Insallah hala gelmekte olan azi dislerden kaynaklidir   diyorum ....

valla canım fudayldan giremiyorum girsemde saatlerce okumaya çalışıyrum
bak saat 12 miydi 1 miydi açtım hala okumaya çalışıyorum
çok sağolasın iyim şükür :opucuk: oğşumda iyi çığlık atıp duruyor deli gibi
inş diştendir ve iştahı yerine gelir pamuğun canım :amin:

) SaMiRa (

okudum okudum anca bittiii
ama benimde bi sorunum var unutkanlık 2 sayfa önceki biryeri hatırlamıyorum  :'( o yüzden arada bazen atladığım cevap yazmadığım faln oluyor mazur görünn lütfenn
cemrenin 13.ayı kutlu olsun..
ebrucum su az az verebilirsin alışır hem
ayşee kızz verebilirsin ama arada versen daha iyi kendi yoğurduna meyve kat o daha iyi
arada bende veriyorumm
hasta olan yoktu galiba aman olmasın inşallahh :amin:

gülfercim bende olabilirim öyleyse yaz bana özelden bileyim
kusura bakma lütfen ğer bensem muhtemelen farketmedim yada okudum unuttum  :'(
kaç gündür burda serpili sorcam hep unutuyorum neyseki bugün konuştuk...

ben herkesten memnunum seviyorum sizleri
benimde söylediğime yorum yapılmadığı cevap verilmediği oluyor bazen ama napayım belki görmedi belki bilgisi yok diyorum..
hepinizi öpüyorum