2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 21 Şubat , 2011, 11:50:37
İnsanların olaylara ve durumlara tepkileri farklıdır canım, o an psikoloji vs. etkendir.
Bir gün gülerek söylediğin şey başka bir gün can yakabiliyor.
Rencide olma mevzusu şuan bahsettiğim konuyla alakalı değil.

İşte bak duruma sen ortada çoook kötü bir şey yok diye bakmışsın ama beni inciten bir tavırdı. Kişilikler farklı yaşanmışlıklar farklı bakış açısı farklı. Herkesin aynı şeye aynı tepkiyi vermesi zaten beklenmez ama ihtimalli davranmak lazım diye düşünüyorum.

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 21 Şubat , 2011, 11:46:27
benim demek istedigimde o iste ortaya denmedigi icin herkes bilmiyor ve snra geri aciliyor konu forum soguk falan diye ama acik acik herkes bilse ortadaki soguklugu bidahada acilmaz benim demek istedigimde bu....

ve burda kimseninde renjide olcagini sanmiyorum sanki ortada cooook kötü bisey yok ki ..

renjide olcak kötü bisey yoktur herhalde dedim ortada onu kast etdim ben cnm ...
dogru herkes ayni tepkiyi vermiyebilir orasini düsünmemisdim canim  :laughing7:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 21 Şubat , 2011, 11:39:17
Allah Allah şahsi olarak şunun şusu hatalı demem ki ben burada biri bana yanlış bir şey yaptıysa özelinden yazarım halleşirim belki de ben yanlış anladım düşüncesiyle ve  de rencide etmemek adına. Kaldıki beni rahatsız eden durumu direkt ve açıkça yazdım Ezgiyi de rahatsız eden şey o imiş o da onayladı.

Beni konuların suyunun çıkartılması yoruyor ve sıkıyor. Kızımın ateşi 39 olmuş yazmışım üzüntümü bilmem kaç ay sonra olacak olan bir özel günün ayrıntıları için coşuluyor kim olsa kırılır benim üzüntümü paylaşmayacaksa birileri zaten samimiyet bitmiştir bana göre. İlla konuşturacaksınız insanı ben kırgınlığımı iyileştirmeye çalışıyorum konu tırtıklanıp duruluyor.

Selma bu konu ilk dillendirildiğinde tamam konuyu anladım diye yazmadın mı Ezgiyle konuştuk durumu anladım dedin şimdi neresini anlamadın sor anlatayım ben. Sanırım onlar gezmeye gitti.

cnm bunu yeni gördüm tamam anladim simdi  :opucuk:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

21 Şubat , 2011, 12:07:43 #9738 Son düzenlenme: 21 Şubat , 2011, 12:15:34 AککORTįє
Alıntı yapılan: GülfeR_ - 21 Şubat , 2011, 11:39:17
Allah Allah şahsi olarak şunun şusu hatalı demem ki ben burada biri bana yanlış bir şey yaptıysa özelinden yazarım halleşirim belki de ben yanlış anladım düşüncesiyle ve  de rencide etmemek adına. Kaldıki beni rahatsız eden durumu direkt ve açıkça yazdım Ezgiyi de rahatsız eden şey o imiş o da onayladı.

Beni konuların suyunun çıkartılması yoruyor ve sıkıyor. Kızımın ateşi 39 olmuş yazmışım üzüntümü bilmem kaç ay sonra olacak olan bir özel günün ayrıntıları için coşuluyor kim olsa kırılır benim üzüntümü paylaşmayacaksa birileri zaten samimiyet bitmiştir bana göre. İlla konuşturacaksınız insanı ben kırgınlığımı iyileştirmeye çalışıyorum konu tırtıklanıp duruluyor.

Selma bu konu ilk dillendirildiğinde tamam konuyu anladım diye yazmadın mı Ezgiyle konuştuk durumu anladım dedin şimdi neresini anlamadın sor anlatayım ben. Sanırım onlar gezmeye gitti.

birinin kızımın yada oğlumun ateşi var dendiğinde ben hatırlamıyorum ki güle oynaya mevzular konuşulsun

belki ben  yanlış hatırlıyor olabilirim ben şahsım adına hiç karşılaşmadım böyle bi durumla

o zamanda uygun bir şekilde dillendirmiştim bu mevzuyu

bizim konumuzda mevzular uzuyor olabilir ki biz buraya sadece çocukların durumlarını paylaşmak için gelmiyoruz

muhabbet etmek içinde geliyoruz konular uzar çünkü biz aralık ocak şubat anneleriyiz çocukların haftada 1 doğumgünü oluyor

heyecanlarını tabiki paylaşacaklar

ki bizim konuda konuşulan konu (hepimiz samimi olduğumuz için ) çok da kolayca değiştirrilebiliyor

çocuğun kahvaltısından bhsederken biranda saç mevzusuna dönebiliyor

rahatsız olduğunuz döenmede keşke girip konuyu değişirseydiniz

o vakit bu durum bana çok tuhaf gelmişti

ecrinin ateşi olduğunu ve yanıt alamadığını söylüyorsun bunu ilk defa duyuyorum

мiŁenα.

Birşeyler soracam  cevap istiyorummm :director:

vermeyeni döverim :caca:

başlıyorum..

oğluma sütaş büyümix yediriyorum zararı olurmu?

yoğurtta yiyor haricindeamabunuda seviyor.

dişlerimiz geçmedi beni çok üzüyor doktor geçer dedi ama ne zaman?

eymen çok sinirli uşak oldu ..kafasını vuruyor duuvara sinirlenince çırlayıp şekiyor saçını başını yırtıyor yüzünü normalmi
:icon_scratch:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

bende şuan şiddetle üzerime alındım mevzuyu... o sıralar sanırım bizim doğumgünümüz de vardı ve haliyle heyecanlıydık.

ben bu foruma yeni üye oldum sayılır eskisi değilim bu forumun benden önce hepiniz tanışıyodunuz sanırım. benim bu forumda tanıdığım kişiler bu sayfadakilerden ibaret nerdeyse. başkada kimseyi bilmem. birinin çocuğu hastalanınca inanaın yada inanmayın kendi evladımmış gibi üzülüyorum çünkü hastalık kötü bişey. allah beterlerinden korusun...olaki yazdığını görmemişimdir ve o heyecanla doğumgünümüzden bahsetmişimdir çünkü ilk ... ki bilmiyorum böyle bişey yaptım mı yapmadım mı ama söyleme gereği duydum...

eğer sayfanın eski samimiyeti kalmadı derken benim olmamdan rahatsız oluduysanız bir daha bu sayfaya yazmıcam eskisi gibi samimi olabilirsiniz. hepinizi öpüyorum  :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 21 Şubat , 2011, 12:19:10

başlıyorum..

eymen çok sinirli uşak oldu ..kafasını vuruyor duuvara sinirlenince çırlayıp şekiyor saçını başını yırtıyor yüzünü normalmi

dövme aysem dövmeee

bence hazir yogurtlarin faydasi olmaz saten maksat degisiklik olsun cünkü icinde cok katki maddeleri var ben cok vermemeye bakyiorum sadece disarda falan oldumu iyi oluyor...sade yogurta devam ama ara sira verilir benceeee sahsen

disleriniz icin bilgim yok bisey diyemem doktora git bidaha gecmedi de cnm

o kafa vurma hareketi görümcemin oglundada vardi istedigi biseyi vermeyince kafayi yereler vuruyordu cok uyaniklik yapyiordu essekkk ..

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: Ǥüℓ ヅ - 21 Şubat , 2011, 12:22:08
bende şuan şiddetle üzerime alındım mevzuyu... o sıralar sanırım bizim doğumgünümüz de vardı ve haliyle heyecanlıydık.

ben bu foruma yeni üye oldum sayılır eskisi değilim bu forumun benden önce hepiniz tanışıyodunuz sanırım. benim bu forumda tanıdığım kişiler bu sayfadakilerden ibaret nerdeyse. başkada kimseyi bilmem. birinin çocuğu hastalanınca inanaın yada inanmayın kendi evladımmış gibi üzülüyorum çünkü hastalık kötü bişey. allah beterlerinden korusun...olaki yazdığını görmemişimdir ve o heyecanla doğumgünümüzden bahsetmişimdir çünkü ilk ... ki bilmiyorum böyle bişey yaptım mı yapmadım mı ama söyleme gereği duydum...

eğer sayfanın eski samimiyeti kalmadı derken benim olmamdan rahatsız oluduysanız bir daha bu sayfaya yazmıcam eskisi gibi samimi olabilirsiniz. hepinizi öpüyorum  :love9:

ben hic kimseden rahatsiz dgeilim sendende degil cnm... :opucuk:

мiŁenα.

Ben seni seviyorum gül..

Gitmeee :(

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 21 Şubat , 2011, 12:22:33
Alıntı yapılan: La√iNYaM - 21 Şubat , 2011, 12:19:10

başlıyorum..

dövme aysem dövmeee

bence hazir yogurtlarin faydasi olmaz saten maksat degisiklik olsun cünkü icinde cok katki maddeleri var ben cok vermemeye bakyiorum sadece disarda falan oldumu iyi oluyor...sade yogurta devam ama ara sira verilir benceeee sahsen

disleriniz icin bilgim yok bisey diyemem doktora git bidaha gecmedi de cnm

o kafa vurma hareketi görümcemin oglundada vardi istedigi biseyi vermeyince kafayi yereler vuruyordu cok uyaniklik yapyiordu essekkk ..

ya bilmiyorum yeni yeni huylar çok fenaa..

ypgurt günde 1 kez veriyorum.ev yogurduda veriyorum..

dişlerimizden yaşında gideriz artık :-\

AککORTįє

:ehi: :ehi: tü allah karetmesin seni

ay gül ne güldüm ya kız delimisin divanemisin ne alakası var

senden 2 gün öncede bizim doğum günümüz vardı ondan önce bilmem kimin ondan 1 hafta sonra birinin

bu mevzu bu aylarda sürekli konuşulacak ben hiç rahatsız olmuyorum

konuşmak istediğim başka bir mevzu varsa direk soruyorum he seferinde de cevabımı alıyorum

kim üzülmez çocuğum hasta dediğinde hepimiz bi akıl vermek için felfecir oluyoruz üzülüyoruz

kesinlikle görülmemiştir cevaplanmamışsa

ama alınganlık edilecek bi durum değil canım

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Yahu ne olyorsunuz oturun oturdugunuz yerde kimse bir yere gitmiyor  :caca: Ne bu böyle kocaman çoluk çocuk sahibi kadınlarsınız konuşarak herşeyi çözümleyebilirsiniz dimi ama  :icon_thumright: Hem bazen yazışmalar o kadar çabuk oluyor ki sayfaları kaçırabiliyor insanlar görememiş olabilirler  :icon_thumright: Sizlerde kırgınlıklarınızı dile getirip aranızda konuşup tatlıya bağlarsınız bence büyütmenize gerek yok kızlar.Hem bu sitede birçok paylaşımlar yapıyoruz bilgi alışverişi sağlıyoruz acı tatlı duygularımızı dile getiriyoruz ve bence herkes samimi davranıyor bu zamana kadar ne sizlerden ne de başka arkadaşlarla aramda ufak bir alınma darılma olmadı benimde yazıklarımın hepsine yorum gelmiyor ya da geç geliyor takmıyorum ki insanın ruh hali her zaman bir olmuyor bazen canı sıkıntılı şeyler konuşmak istemeyebilir anlayışla karşılamak lazım büyüklüğünüzü gösterin birbirinize karşı kardeş kardeş anlaşın öpün barışın kimsede bir yere gitmiyor  :caca:

Ayşem bende veriyorum meyveli yoğurtlardan evde de yapıyorum ama değişiklik iyi geliyor bir zararı yok olsa piyasada olur muydu ya?Rüzgarı kesmiyor zaten 1 tane yemek yedi mi 3 tane birden yiyor  :ehi: Dişlerindeki sorun kararma sanırım doktorunuz kan ilacıyla ilgili dmeişti sanırım belki erken çıkmasıyla ilgili birşey de olabilir mi diye düşündüm dün gece bende resimlere yorum yaparken face de  :dontknow:

°o.O євяυ O.o°

ayy konu ne kadan uzadı :cildir:

o zaman herkes istemediği kişiyi yazsın

fazla oy alanlar gtsin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

мiŁenα.

ilknur sorumu görmedin seni kınıyorum oyumu sana veriyorum gittttt :k06:

sağol gözdem bi oturmaya 3 denemi hay maşallah.. :ehi:

erken çıkmadan olabilirmi sormmak lazım doktora :-\