2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ilkcemre

tatlım bir yaş aşıları var doğum günüde götürülüyo genelde... o aşıdan bir ay sonra su çiçeği ve hepatit 6 ay sonrada rapel aşıları oluyo. su çiçeği aşısı özel.  rapel devlet karşılıcak

DİLVİN

SEVİL BEN SENIN HERŞEYI FACEDE YAZMANA GICIK OLUYORUM  :ehi: :ehi: :ehi:

YOK ŞUNU YAPTIK ŞUNU YEDIK BURAYA GİTTİK

ŞU GELDI BU GİTTİ  :ehi: :ehi: :ehi:

FORUMDA GÖZÜME BATAN BİŞİYİN YOK  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

KIZMADIN DIMI  :opucuk:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:    :k06: :k06:    ben ne bilim cogu arkadaslarim yazdigi icin bende yaziyorum hep  :k06:   

yok kiz niye kizim ki iste böyle herkes dese su su falan diye ona göre insna bilir hatasini ve yanlisini onu dmeek istiyorum bnde ...herkes ortaya konusdukca uyuyz oluyorum acik acik söylenmesi gerek bence

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

cemreninde 13 ayi kutlu olsun zaman öyle cabuk geciyor ki anlasilmiyor vallahi ....kiymetini bilmek lazim  :y25: :y25:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

:ehi:

Cemrenin 13.ayı kutlu  olsun :hello2:

Benim kimseyle sorunum yok !...Sadece eskisi gibi samimi değiliz neden bir yanlışım varsa diyiverin diye dedim gülfere ve ezgiye..

Selma bende sana kızıyorum iş yerinden beni aramıyorsun :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Hepatit a var iki doz özel aşı bu da 24ünde ikili testin kan sonucunu almaya gittiğimde ilk dozunu yaptırıcam Selene kısmetse 12.ayda bronşit başlangıcı oldu diye sekteye uğradı bizim aşılar biraz geriden geliyor.  :(

Hepatiti yaptırmakta kararsız kaldığın nokta nedir Gül?

DER!N

Allah Allah şahsi olarak şunun şusu hatalı demem ki ben burada biri bana yanlış bir şey yaptıysa özelinden yazarım halleşirim belki de ben yanlış anladım düşüncesiyle ve  de rencide etmemek adına. Kaldıki beni rahatsız eden durumu direkt ve açıkça yazdım Ezgiyi de rahatsız eden şey o imiş o da onayladı.

Beni konuların suyunun çıkartılması yoruyor ve sıkıyor. Kızımın ateşi 39 olmuş yazmışım üzüntümü bilmem kaç ay sonra olacak olan bir özel günün ayrıntıları için coşuluyor kim olsa kırılır benim üzüntümü paylaşmayacaksa birileri zaten samimiyet bitmiştir bana göre. İlla konuşturacaksınız insanı ben kırgınlığımı iyileştirmeye çalışıyorum konu tırtıklanıp duruluyor.

Selma bu konu ilk dillendirildiğinde tamam konuyu anladım diye yazmadın mı Ezgiyle konuştuk durumu anladım dedin şimdi neresini anlamadın sor anlatayım ben. Sanırım onlar gezmeye gitti.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

benim demek istedigimde o iste ortaya denmedigi icin herkes bilmiyor ve snra geri aciliyor konu forum soguk falan diye ama acik acik herkes bilse ortadaki soguklugu bidahada acilmaz benim demek istedigimde bu....

ve burda kimseninde renjide olcagini sanmiyorum sanki ortada cooook kötü bisey yok ki ..

ilkcemre

gülfercim duydum ki şimdi yaptırılırsa 20 yaş civarında yine yapılması gerekiyomuş.eğer yaptırmazsa ve  o zaman hastalığa yakalanırsa ağır geçiriyomuş izleri kalabiliyomuş vücutta . ya o zaman ben olmazsam cemre unutursa. korkularım var drla konuşucam işte ctesi ona göre yaptırcam onu. su çiçeğini yaptırdın mı peki sen. 1 yaş aşılarından 1 ay sonra yapılıo.ctesi gidicez bakalım sorup soruşturalım iyice...

AککORTįє

21 Şubat , 2011, 11:49:37 #9731 Son düzenlenme: 21 Şubat , 2011, 11:51:13 AککORTįє
Alıntı yapılan: Ǥüℓ ヅ - 21 Şubat , 2011, 11:05:57
ya karışım bi bakıma iyi oluyo vitamin açısından ama artık büyüdüler kahvaltıya alışması lazım ypoksa hep karışım isteyebilir. senin nasıl yedirdiğinin biliyorum söylemiştin ama yine de artık kahvalyıta başlayın tamamen bence. drunla konuş vitamin takviyesi iste eğer için rahat etmiyosa.
benim karşı binada oturan bi kadın var oğlu 3 yaşına girdi hala karışım yiyo ve emiyo bebek gibi davranıyo çocuğuna. karışıma alışmış hep onu sitiyo.
biz şimdi vitamin kullanıyoruz iştah açması için cumartesi dr gitcez aşı için ... sana onu sorcaktım ben aklıma gelmişken sorayı. su çiçeği ve hapatit aşısı dedi dr cumartesi vurulacak sen vurdurcakmısın. benim aklım karıştı su çiçeğini vurdurcam ama hepatit aşısı için vurdur ma diyenler oldu napıcam bilmiyorum dra sorayım bi onuda.. hepatitin hangisi olduğunu unuttum şimdi.

canım bunu bana yazdın sanırım. bizim vitamin esikliği sorunumuz yok şükür

zaten 1 yaşında rutin testleri yaptı doktoru kan falan hepsi iyi

yemek yeme sorunumuz olmadı hiç; şimdide yok

benim demek istediğim tek tek olunca az geliyor bana geçende de 1 defa verdim az diye düşünerek karışıma döndüm

bu zamanda nasıl yediğinden çok ne yediği önemli bence ki karışımının yanında zeytin peynir labne ayretten de yiyor

senin o komşun karışım haricinden hiç birşey vermemiş  şimdiye kadar bence

3 yaşındaki çocuk karışım yer mi be

cemrenin 13. ayı kutlu olsunn  :love9: :love9: :nazar:

мiŁenα.

Ben anladım susuyorum..Daha bu konu hakkında tek kelime etmicem.

:love9: :love7: :love9:

DER!N

İnsanların olaylara ve durumlara tepkileri farklıdır canım, o an psikoloji vs. etkendir.
Bir gün gülerek söylediğin şey başka bir gün can yakabiliyor.
Rencide olma mevzusu şuan bahsettiğim konuyla alakalı değil.

İşte bak duruma sen ortada çoook kötü bir şey yok diye bakmışsın ama beni inciten bir tavırdı. Kişilikler farklı yaşanmışlıklar farklı bakış açısı farklı. Herkesin aynı şeye aynı tepkiyi vermesi zaten beklenmez ama ihtimalli davranmak lazım diye düşünüyorum.

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 21 Şubat , 2011, 11:46:27
benim demek istedigimde o iste ortaya denmedigi icin herkes bilmiyor ve snra geri aciliyor konu forum soguk falan diye ama acik acik herkes bilse ortadaki soguklugu bidahada acilmaz benim demek istedigimde bu....

ve burda kimseninde renjide olcagini sanmiyorum sanki ortada cooook kötü bisey yok ki ..

DER!N

Alıntı yapılan: Ǥüℓ ヅ - 21 Şubat , 2011, 11:48:06
gülfercim duydum ki şimdi yaptırılırsa 20 yaş civarında yine yapılması gerekiyomuş.eğer yaptırmazsa ve  o zaman hastalığa yakalanırsa ağır geçiriyomuş izleri kalabiliyomuş vücutta . ya o zaman ben olmazsam cemre unutursa. korkularım var drla konuşucam işte ctesi ona göre yaptırcam onu. su çiçeğini yaptırdın mı peki sen. 1 yaş aşılarından 1 ay sonra yapılıo.ctesi gidicez bakalım sorup soruşturalım iyice...

Hmm sağol canım ben de sorayım bunu madem, hiç bilmiyordum teşekkür ederim.
Su çiçeği yaptırdım 2 gün yüksek ateşle boğuştum geçen haftaydı elhamdülillah atlattık darısı sizin başınıza kolaylıkla inş.  :amin:
Ben 12.ay aşını geç yaptırdım kulağı iltihaplıydı onun ilaçları bitti yaptırdım sonra bronşit başlangıcı için ilaç kullandık su çiçeğini daha geç yaptırmış oldum. 15.ay içinde yapılması gerekiyormuş yetiştik çok şükür.