2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 21 Şubat , 2011, 10:16:06
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 21 Şubat , 2011, 10:12:46
yani özet şuki herkes artık sayfanın vede insanların eskisi gibi olmadığı konusunda hem fikir  ;)

ben biraz fevriyim canımı sıkan birşey olduğunda ani parlıyorum ama bu hep böyleydi bilen bilir yapım bu  :dontknow:

kesinlikle herkes bir birey herkes özeldir bunun farkında olunması gerek  ;)

neyseeem hava bugün çok güzel evede alışveriş yapılması gerekiyor liloşla çıkıcaz birazdan totomuzu yelleyelim azcuk  :k06: :k06:

Oturun oturduğunuz yerde size gelcez bugün kızımla  8) 8)

Günaydın Gül

siz gelin yeterki hiçç bir yere gitmeyiz biz  ;)

Ebrucum ıhlamurda verebilirsin

günaydın Gül Nisada öyle azcık zorlim yediğinin hepsini geri çıkarıyor  :-\  az yediğinde bende öğle öğününü erken veriyorum biz memeyide bıraktık sütte içmiyor ne yedircem şaşırıyorum artık  :icon_scratch:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: AککORTįє - 21 Şubat , 2011, 10:58:52
of bugün yaptım omlet yarısını yedi peynir zeytin hepsinden az az yedi

aslında yiyor her verdiğimde ağzını açıyor ama sıkılıp kalkmak istiyor

azcık büyük bi lokma versem hemen çıkarıyor

diyorum acaba yarın karışımmı yapsam yine bi şekilde yediririm  :sad1:

yoksa böle böle alışır mı acaba of ne yapsam

:-\ bi dönem bende denedim ama çok az yiyor öyle karışıma dmndük biz İlknur kaşıkla ağzına soktummu yutuyor mecbur ama ekmek vs. verdiğimde istemiyorsa geri çıkarıyor  :icon_scratch:

trt çocuğu açıyorum sabahları onu izlerken 3-5 kaşık ondan sıkıldımı reklam arıyoruz vs. yediriyorum öyle öyle  :dontknow:

°o.O євяυ O.o°

ıhlamur vereblir mym 5 aylık betül daha

ne kdr verim bide ezgi :opucuk:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ilkcemre

ya karışım bi bakıma iyi oluyo vitamin açısından ama artık büyüdüler kahvaltıya alışması lazım ypoksa hep karışım isteyebilir. senin nasıl yedirdiğinin biliyorum söylemiştin ama yine de artık kahvalyıta başlayın tamamen bence. drunla konuş vitamin takviyesi iste eğer için rahat etmiyosa.
benim karşı binada oturan bi kadın var oğlu 3 yaşına girdi hala karışım yiyo ve emiyo bebek gibi davranıyo çocuğuna. karışıma alışmış hep onu sitiyo.
biz şimdi vitamin kullanıyoruz iştah açması için cumartesi dr gitcez aşı için ... sana onu sorcaktım ben aklıma gelmişken sorayı. su çiçeği ve hapatit aşısı dedi dr cumartesi vurulacak sen vurdurcakmısın. benim aklım karıştı su çiçeğini vurdurcam ama hepatit aşısı için vurdur ma diyenler oldu napıcam bilmiyorum dra sorayım bi onuda.. hepatitin hangisi olduğunu unuttum şimdi.

мiŁenα.

Benden kaynaklı diğil derken ben sizi kırcak birşey sölemedim..

Ama önceden ayşecim diye yazılanlar bile değişti selam alınmaz oldu..

Bunu diyorum .. ;)

Benle ilgili bir sorun varmı?

soruyorum ki bileyim :-*/b]

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

valla ben sızı anlamadımmmmmmmmmmmmm   :-\ :-\

varsa bi derdınız yada rahatsız olduğunuz bi mezvu yazssın herkez buraya

yanlışımızı görelım  :icon_scratch:

herkesı zan altında bırakmaktan ıyıdır

merak konusunda gelınce gülerek yazdım ciddi değildim  :-\
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

ezgi bizde azıları çıkarırken hiç bişey yemedik dönem dönem oluyo ama maşallah şimdi ii. geçebn gün gülfer demişti aptamil juniourun tozunu dene diye onuda içmedi. sıvı olanı zaten içmemişti...sütüdde vermek istemiyorum erken daha diye şimdilik emiyo bakalım... dr besleyici özelliği yok demiş sadece antibiyotik etkisi var demiş kocam sormuştu en son gittiğinde. emsin bakalım şimdilik bi kaç ay sonra düşünücem sütü de...

ilkcemre

< ESLAL >

Alıntı yapılan: BH ♥♥♥ebru ♥♥♥ HB - 21 Şubat , 2011, 11:05:24

Alıntı yapılan: BH ♥♥♥ebru ♥♥♥ HB - 21 Şubat , 2011, 11:05:24

verebilirsin tabi Ebrucum ben 3 aylıkken veriyordum Nisaya ıhlamurun kötü etkisi olmaz  ;)

30cc 50 cc verebilirsin canım yada nekar içerse ben biberonuna koyuyorum şuandada su yerine içiyor Liloş  :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

hmm ii ii saol cnmm hemen yapim de içelim :opucuk:

güll 13. ayınız kutlu olsun :hello2: :hello2:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ilkcemre

DİLVİN

komşummm 13. ayın kutlu olsunn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ne çabuk geçti bu 1 ay yaa

daha dün doğum günlerını konuşuyorduk  :k06:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

evet evet bizim bu ay hep  hastane de geçti...  :laughing7: bi hastalandı bi aşıya gittik bi sonuçalara gittik şimdi yine gidilecek. hemşo sen vurdurduıun mu su çiçeği aşısını ...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ((selma)) - 21 Şubat , 2011, 11:07:58
valla ben sızı anlamadımmmmmmmmmmmmm   :-\ :-\

varsa bi derdınız yada rahatsız olduğunuz bi mezvu yazssın herkez buraya

yanlışımızı görelım  :icon_scratch:

herkesı zan altında bırakmaktan ıyıdır

merak konusunda gelınce gülerek yazdım ciddi değildim  :-\

katiliyorum ortada bi durum varsa acik acik söylensin su kisi böyle dedi su söyle yaptin ondan diye ki herkesde bilsin hatasini veya yanlisini ...bencede ortaya bisey dendimi deamida gelsin ki kapansin bu konu yoksa uzayip gidecek böyle ve tadsizliklar cikcak ortaya...sayfamizda eskisi gibi cok zgranmadigi icin biraz sessiz kaldi ama yoksa ayni sayfa bence :love9:

DİLVİN

BEN 1 YAŞINDAN SONRA AŞI YAPTIRDIM AMA

HATIRLAMIYORUM NE AŞISI

INŞ. BIDA GİTMESSİNIZ HASTANELERE  :sad1: