2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Yeni yaşın kutlu olsun Selma  :laughing7: :opucuk:
Ben farkettim yokluğunu dolapları silerken diyordum ki bu Selma neden Pazar günü foruma gelmedi  :toothy10: :toothy10:

Ayyyyhhh herkeslere GÜNAYDIIIIINNNNN  :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 20 Şubat , 2011, 23:36:54

herkese iyi geceler bende kaçtım  :binkybaby:

bilemiyorum artık yedik önce sopayı affetsemmiki  :k06:  :opucuk:

sana torpil yapmıştım azcık döbdüm totişinden  :laughing7:

< ESLAL >

GÜNAYDIN SELMA  :hello:

YAZDIKLARINA KISMEN KATILIYORUM  ;) BENİM SAMİMİYETSİZ DEMEKTEN KASTIM YALAN SÖYLENİYORU İMA ETMEK DEĞİLDİ

SEN GÖRMÜYORSUN BELKİ YADA GÖRMEK İSTEMİYORSUN AMA SAYFAMIZ ASLA ESKİSİ GİBİ DEĞİL  :icon_thumright:

BEN AÇIK Bİ İNSANIMDIR BENİ MUTLU EDEN ŞEYLERİ NASIL PAYLAŞIYORSAM RAHATSIZ EDENLERİDE AYNI AÇIKLIKTA PAYLAŞIYORUM  ;)

DİYORSUN YA HERKES AYNI EN BAŞTA BEN AYNI DEĞİLİM ÖNCEDEN KIZIMLA İLGİLİ NE YAŞARSAM HEYCANLA YAZARDIM HERKESİ GERÇEKTEKİ ARKADAŞLARIMDAN AYIRT ETMEZDİM İÇİMDEN GELEREK CANIMMM DERDİM ŞİMDİ BUNLARI HİSSETMİYORUM

ÇÜNKÜ GÖRÜYORUM Kİ PAYLAŞIM DEDİĞİMİZ ŞEYLER ÇEKİŞMEYE DÖNÜYOR HERKES BİRBİRİNİN AYNI OLMAK ZORUNDA DEĞİL TAMM ÖZENİR İNSAN AMA BU KADARI ÇOKK FAZLA BANA GÖRE ŞEYLER DEĞİL  :icon_thumright:

AMANN NEYSE İŞTE EYLE AÇIKLAMA YAPIYORUM DÜN GECE YAZDIĞIM GİBİ HAYATIMIN EN ÖZEL ANLARINI YAŞADIM SİZLERLE VE SİZLERİN EN ÖZEL ANLARINA ŞAHİT OLDUM BÜYÜK HEYCANLA EN ÖNEMLİSİ BEBİŞLERİMİN HER ANINA ŞAHİT OLDUM BU SEBEPTEN KOPAMIYORUM BURDAN DAHA ÖNCE ÇOK KIZMIŞTIM VE MERAK ETMİYORUM SİZİDE BEBİŞLERİDE DEMİŞTİM ÇOK MERAK EDİYOR HATTA ÖZLÜYORUM BEN ONLARI  :love9: :love9: :love7:

AککORTįє

21 Şubat , 2011, 09:42:18 #9693 Son düzenlenme: 21 Şubat , 2011, 09:53:18 AککORTįє
GÜNAYDINN  :hello: ve selamün aleyküm  :laughing7:

kız ebruuu döverim seni heee  :caca: aşkolsun  :opucuk:

selma sen zaten hafta sonları pek sık girmiyorsun h. içi çalıştığın için hafta sonu da evde işlerin oluyor girmiyorsun

ben böyle biliyorum

burda ne vakittir birşeyler paylaşıyoruz kimimiz ta hamile kalmadan önceye dayanıyor kimimizde doğumdan sonra

şurda toplasan 10 küsür kişiyiz ben hepimizin içten ve samimi olduğunu düşünerek her forumu açışımda ilk buraya yazıp buraya selam veriyorum

ki öyle olmasa kimse milletin derdine düşüp buraya yazmaz

mutlakaki benimde canımı sıkan durumlar oluyor olmaması mümkün değil herkes farklı artık çocuklar var

bana saçma sapan gelen canımı sıkan mevzular konular oluyor

sinirleniyorum çok ama nazikçe fikrimi söyleyip çekiliyorum

çünkü herkes benimle aynı fikirde olmak zorunda değil

zaten bir zaman sonra ortada olan tutumlardan dolayı o sinirim geçiyor çünkü

burda herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor paylaşıyor önemli olanda bu

çünkü bu kadar zaman içinde bu kadar şey paylaştıktan sonra kullanılan kelimelere dikkat etmek

karşındaki kişiye biraz itina göstermek gerekiyor

kimi buna dikkat ediyor kimi etmiyor

ama şu da varki kim kime ne kadar değer veriyor herkes çok iyi biliyor ve herkes te ona göre hareket ediyor

e normali de bu olsa gerek

мiŁenα.

GÜNAYDIN.. :love9:

Burda konuştuğumuz devamlı kişilerle nerden baksanız 2 yıldır görüşüyoruz.

İyi kötü çok şey paylaştık,

Anlaşmazlıklar olacak arada fire vericez..

Sonuçta insanın o günki ruhsal sıkıntısını bilemeyiz,

Ben çok rahatsızım ve bunu dile getiriyorum

Çok değişti eskisi gibi değil.Soğuk rüzgarlar esiyor konuda..

Bazen selamını bile almıyorlar ..Ben kızmıyorum biraz kırılıyorum ama dillendirmiyorum..

Bilemem çünkü nedenini..

Ama gözle görülür değişiklik var hissediyorum.eski samimiyet yok.

Ama bunun çekişme yada birbrinin aynı olmaya çalışmakla alakası yok.

Herkez bir birey herkezin çocupu farklı.

Paylaşılanlar farklı ..

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

yani özet şuki herkes artık sayfanın vede insanların eskisi gibi olmadığı konusunda hem fikir  ;)

ben biraz fevriyim canımı sıkan birşey olduğunda ani parlıyorum ama bu hep böyleydi bilen bilir yapım bu  :dontknow:

kesinlikle herkes bir birey herkes özeldir bunun farkında olunması gerek  ;)

neyseeem hava bugün çok güzel evede alışveriş yapılması gerekiyor liloşla çıkıcaz birazdan totomuzu yelleyelim azcuk  :k06: :k06:

ilkcemre

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 21 Şubat , 2011, 10:12:46
yani özet şuki herkes artık sayfanın vede insanların eskisi gibi olmadığı konusunda hem fikir  ;)

ben biraz fevriyim canımı sıkan birşey olduğunda ani parlıyorum ama bu hep böyleydi bilen bilir yapım bu  :dontknow:

kesinlikle herkes bir birey herkes özeldir bunun farkında olunması gerek  ;)

neyseeem hava bugün çok güzel evede alışveriş yapılması gerekiyor liloşla çıkıcaz birazdan totomuzu yelleyelim azcuk  :k06: :k06:

Oturun oturduğunuz yerde size gelcez bugün kızımla  8) 8)

Günaydın Gül

мiŁenα.

21 Şubat , 2011, 10:18:34 #9698 Son düzenlenme: 21 Şubat , 2011, 10:20:23 La√iNYaM
Herkez farkında :laughing7:

Eskisi gibi olur inş konumuz. ::)

Evet hem fikir herkez sayfanın aynı ama bir kaç kişinin eskisi gibi olmadığı fikrinde..

Ben selmayla ilknurla vs hiç sorun yaşamadım .

Ama bu sıra senle ve gülferle eskisi gibi değiliz nedenini bilmiyorum.. :dontknow:

Ama biranda oldu benden kaynaklanan birşey değil bu .. :k06:

Gülferede sordum hatta özelden neden mesajlarıma cevap gelmiyor diye yazdım vs demişti  daha sormadım..

Herkezin psikolojisini, o an bilemem.Onun için kimseye kızmıyorum.

Sitem etmiyorum sormuyorum da :k06:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Sen sordun ben de hem özelden hem genelden cevap yazdım. Pek umursanmadı sözlerim geri dönülmedi  :dontknow: üzerine düşmedim.

Bizle ne sorunun var anlamadım? Kim ne yaptı ki senden kaynaklı olmayan bizle sorun yaşıyorsun?

°o.O євяυ O.o°

ya tabii öle selma selamımı almadınız die

darılmadım bikaç kere bişeler yazdım

kmse takmadı bnde istemiolar sayfalarında

sanırım dedim :dontknow: ama böle değilmiş ii ;)

çnkü sürekli güncellenen bi konu burası takip etmek

istiorum bnm bebeğim daha küçük ve yeni bilgiler öğreniom sizlerden :icon_thumright:

nese yaa günaydın :love9:

kuzum hasta oldu sanırım sesi kısık :-\

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

< ESLAL >

hmm gerçekten Ayşe senden kaynaklanmıyorsa biz ne yaptık ?

bana sormadın sorsan mutlaka cevap verirdim haklısın son zamanlarda senin yazdıklarının hepsine cevap yazmadım bunun nedeninide belirttim  ;)

DER!N

Olmaz inş. canım. Pekmez veriyor musun bilmiyorum da versen iyi gelebilir.

ilkcemre

ilknur bizde omlet şeklinde yiyoruz yumurtamızı yoksa cemre yemiyo diğer türlüsünü... bazen peynirli yapıorum o zamanda yiyo. pekmezide çay kaşığıyla 5 6 kaşık veriyorum dahasını yemiyo sabahları. yumruğundan az büyük ekmek yiyo kahvaltıda. öyle öyle alışıcaklar . öğlen öğününü birraz erkene çekiyorum sabah gözüme az gelirse kahvaltısı çok zorlamaya gelmiyo hemen çıkarıyo yediklerini çok hassas sanırım  :binkybaby:

AککORTįє

of bugün yaptım omlet yarısını yedi peynir zeytin hepsinden az az yedi

aslında yiyor her verdiğimde ağzını açıyor ama sıkılıp kalkmak istiyor

azcık büyük bi lokma versem hemen çıkarıyor

diyorum acaba yarın karışımmı yapsam yine bi şekilde yediririm  :sad1:

yoksa böle böle alışır mı acaba of ne yapsam