2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Ben alınganlık etmiyorum göz ardı edilmiş olabilir tabikide..Sadece bazen önemli birşey sorduğumda ve cevap gelmediğinde sinirleniyorum okadarcık ::)

Evet sayfamız çok değişti buna bende katılıyorum eski neşesi  havası yok.

Eymen kapkaraydı  saçları zamanla açıldı şimdi altın gibi :k06:

Babası altın saçlı oğlum diye seviiddii artıkk keltoşumuz :ehi:

Açılıyor zamanla her fotoğrafına baktıpımda tonu farklı..

Sarışın olunca böle oluyor zaman geçtikçe açılıyor.

:love9: :love7: :love9:

°o.O євяυ O.o°

hmm anladımm cnmm maş. şimdi civciv gbi :D

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 20 Şubat , 2011, 22:58:13
haklısın canım sayfamız eskisi gibi değil artık önceden birbirimize karşı çok daha sıcak ve samimiydik

şimdi sessiz ve gergin oldu niyese,böyle olması beni üzmüyor değil ama yapacak birşey yok

yanii yapck bişe yok[/b]

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

< ESLAL >

evet Ayşe malesef öyle oldu keşke herkes samimi olsa böyle gerginlik yaşanmasa bir kaç kişinin tavrı tüm sayfayı etkiliyor

hoş şeyler değil bunlar burası yani form ve hepiniz benim için ayrı ayrı değerlisiniz çünkü hayatımın en heycanlı en güzel anlarını paylaştım ve paylaşıyorum burada sizlerle bu sebeplerden beni üzüyor açıkçası bu hava.

°o.O євяυ O.o°

valla ben samimi olduum için sizinle mutlu olduum

için açıkça dile getrdm üzüldüğüm durumu

DER!N

Havanızı yiyim  sizin  :laughing7:

Ya burası çoooooook soğuk totom dondu yeni evde, siz yaz hayalleri kurun şu Gülfer ne yaptı acaba diye merak etmeyin di miii  :caca:
Her yanım ağrıyor (sadece mutfak dolabı sildim) hamlamışım yata yata, kalorifer petekleri  takılmamış daha yani hemen yerleşemeyeceğiz eşyaları eve atıp anneme yerleşicez kısmetse.

Tüm dilekleriniz için teşekkür ederim. Sağlıklı olsun kızı da bir erkeği de bir gönlümden kız geçiyor hayırlısını versin Mevlam.  :amin:

Hoş geldin Ebru  :opucuk:

Eymenin saçlarını geri istiyorum değişik olmuş böyle ablana söyle de bir şeyler yapsın uzasın minnakın saşşları, sıhhatler olsun bu arada.

Zelihacım kulak deldirmek için bence geç kalmadın, ben de deldirmedim hatta kararsızım belki büyüdüğünde seçim hakkı olmalı diye düşünüyorum. Minikken bir ara heves etmiştim ama eli hep kulağındaydı diye vazgeçtim sonra da fikrim değişti.  :dontknow:

Sahracım iyi olmana çok sevindim canım, aklım sendeydi inş. önemli bir şey çıkmaz diyordum hamd olsun sağlığına kavuşmuşsun.

мiŁenα.

Evet herkezin anı anını tutmuyor.

Bazen yazılanlar sölenenler insanı kırıyor tavırlarda öle..

Karşındaki anlmıyor olabilir ,ama alıngan kırılgan olabiliniyor

vs vs işte..

Gülfer yormasaydın kendinii..Nee yazıkki kesildi artık uzamasını beklicem.

saçlarını saklıyorum acaba yapıştırsammı geri :ehi:

Yatıcam ben uyku bastırdı hepinize iyi geceler.

gidip yorganıma sarılıp yastığıma gömülmek istiyorum tabii eşim ve eymenden bana yorgan kaldıysa :ehi:
:sleepy1: :wave:

:love9: :love7: :love9:

°o.O євяυ O.o°

hb gülfercm  :opucuk:

bu arada yardım etcek kmsen vardr umarımm

betüşüm olmasa seve seve  gelrdmm ;)

cinsiyet işi de hayrlısı olsun hiç önemi yok ikisi de

aynı die düşünüorum miss kokuları yeter :icon_thumright:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hayirli aksamalr herkese....

hosgeldin ebrucum nasil gecti tatilini bakim kusum ne yapti akilli durdu mu??

zeliscim insallah ise yarar yarin gidiyor saclarimiz insallah faydasini görürüz  :amin: :amin:

DER!N

Sağol canım  :opucuk:

Diyorum ya sadece mutfak dolabını sildim direkt perte çıktım zaten.  :k06:
Annem evde Selene baktı, eşim ve kardeşim temizledi evi sağ olsunlar.
Zaten öyle aman aman pis değildi elden geçirmişler gibiydi de toz çoktu yerleşirken tabii dip köşe girilecek bizimkiler cam sildi ben  gözcülük yaptım  :k06: üstüne yağdı zaten mis gibi damlacıklar kaldı.  :laughing7:

Ben didiom yatmaya, Allaha emanet olun kocaman öptüm  :love9: ohhh mis... :love7: :love7:

°o.O євяυ O.o°

saol sevilcm kuzuma maş. çok akıllı durdu :nazar:

bu arada saçlar gdiomuş hadi hayrllısı ama

bnce faydasını görcen inş :icon_thumright:

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 20 Şubat , 2011, 15:59:08
iyi bari İlknur sevindi, pişik benimde çok sinirimi bozuyor  :icon_scratch: kim nasıl yanıyordur kıyamam onların pipişine,çiçeğine  :opucuk: :opucuk:

sabah Hilalin müdahalesiyle yazamadım çok: Allah sendenden hepinizdenda razı olsun birbirimize yararlı olabiliyorsak ne mutlu bize  :flowers:

ve dediğin gibi ben herzaman burda olmuyorum gerçekten şans  :D :opucuk:

uff hava çok soğuk tamam kış olsun kar yağsın ama azcık güneşi görüncede soğuk çekilmiyor  :-\

babişimiz  evde azönce Tekirdağdan geldi gönlünü yapabilirsek Liloş uyanınca çıkarız belki avm filan  ::)

Gülom temizlik vardı bugün havada soğuk naptın aklım sende  ???

EYMEN PAŞAMIN YENİ AYI KUTLU OLSUN  :occasion14: :occasion14: :occasion14:  :nazar:

:-[ :-[ :-[ :-[ :-[    okumamışım bunu ezom özür  :opucuk: :opucuk:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: BH ♥♥♥ebru ♥♥♥ HB - 20 Şubat , 2011, 23:32:35
saol sevilcm kuzuma maş. çok akıllı durdu :nazar:

bu arada saçlar gdiomuş hadi hayrllısı ama

bnce faydasını görcen inş :icon_thumright:

INSALLAH CNM INSALLAH  :amin: :amin:   ARTIK UZASIN SACLAR YAA BIRAZ GICIK DURCAK UZAYANA KADAR AMA NE YAPALIM

< ESLAL >

herkese iyi geceler bende kaçtım  :binkybaby:

bilemiyorum artık yedik önce sopayı affetsemmiki  :k06:  :opucuk:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

DİLVİN

günaydın kıslarrrr

hepsinı tek tek okudum yazılanların

yıneee söylüyorum sayfanın avukatı değilim ama

ben herkesın samımı olduğunu yalan söylemedığını havanın hiç değişmediğinı yeniliyorum

ufak tefek tadsızlıklar tabi olabilir sonucunda herkes ınsan ama sayfanın havası değişti şunu değişti demek

yalanlar söylenıyor demek kişileri zan altında bırakmak demek bence sayfayla bağdaştırmamak gerek

nihayetinde ınsanız bırgün mutlu bir gün mutsuz yorgun ve dalgın.......

benımde tasvip etmediğin bazı şeyler oluyorrrr ama bunu genelleyemeyizz ((( benım sadece bu sayfada canımı sıkan

olaytabiki hoşumuza giden şeylerden bızde yapmak istiyoruz burda paylaşıyoruz ki belkı birinın hoşuna gider oda yapar

dıye ama bazı durumlar sadeceee çokk abartılıyor benım kendı fikrim )))

ayrıca tamam bazen sayfaya gelıyoruz selam verıyoruz ama kımse oralı olmuyor

haliyle o an can sıkıntısı oluyor değer verdiğimiz için değer görmek istıyoruz sadece

bende 1 gün yoktum ama kımse farketmemiş  :ehi: :ehi: :ehi:

artık bence bu selam verdım almadın geldım görmedınız gibi konuları aşacak kadar buyuduk sanırım  :love9: :love9:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik