2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

wuuu almancııı seniiiiiiiiiiii

çgüzel olmuşş güzelll  kel değil hemdeeee

çağlar yanında arap kalır  :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

:ehi: Anacım ana sarı baba kumral bu çıktı..

İlk doğduğunda kapkaraydı millet inanmıyordu :ehi: :ehi: :ehi: Sonradan bir açıldı oldu sapsarı :ehi:

Oyy anası  kurbann :hieyt:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

buyudukce evet renklerıde açılıyor

çağlar arap gibiydi  :toothy10: :toothy10:

bıde kıllıydı  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tüylerını dökünce yavrum biraz beyazladı  :occasion5:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

:ehi: :ehi:

haşin erkeğimmm :love9: maşallah  yavrularımıza hepsi birbirinden ballı  :love9:

AککORTįє

< ESLAL >

мiŁenα.

ilkcemre

aman ya uyuya kalmışım cemrenin yanına uzanmıştım... saat 12 de uyandık ...otobüsü kaçırdık  :y25: bidahaki 3 te oda geç olur gidene kadar 4 olur... zaten eşim 1 de çıkacak uffffff evde kaldık... neyse bakalım yarın çıkarız bizdee yağmur başlamış biz uyurkennn... cemre son 3 saattir uyuyo bu arada ilk kezz maşallah kuzumaa  :nazar: :nazar: :nazar:

ayşe çağan tam bi karadeniz erkeği... sarışınlıkta sınır tanımıyo maşallah pek datluuu....

DİLVİN

HII HIII BURAYADA YAMIRRRRRRRRR YAĞIYOR

ÇIKMAYIN BUGÜNN  :k06: :k06: :k06:

EYMENLER HEP SARIŞIN OLUYOR GENELDE DIKKAT ETTINIZMI

BENIM BACIMIN OĞLUNUN ADIDA YUSUF EYMEN

SARIŞIN ODAAAA EYMEN ÇAĞAN GİBİ AYNI  :ehi: :ehi: :ehi:

AMMAA BENIM BACIMDA SARIŞIN KOCASIDA SARIŞINNN

BEN HEP BENNNN

BOYU KISA OLAN BEN ESMER OLAN BEN ÇALIŞAN BEN  GURBETTE GELIN OLAN BEN  :tongue3:

HERŞEY BENDE MEVCUTTTT  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ilkcemre

DER!N

Biz geldik  :hello2: :hello2: :hello2:

İkili testin ilk aşamasını ve kısmen ikinci aşamasını hallettik, ultrason incelememiz yapıldı elhamdülillah sağlıklı, genetik bir sorun gözükmüyormuş. Kan verdim onu ayın 24ünde alacağım, kan sonucuna göre değerlendirilip rapor hazırlanacakmış.
Cinsiyet sordum görerek söylemiyorum açılara bakarak %60 kız diyebilirim dedi. Ben de %50 kız diyorum zaten dedim  :k06: :k06:
Bu arada 12+5 günlükmüş minnakım.

Selenin göz muayenesini yaptırdık hamd olsun sorunu yok.
Geçen gün idrar yaptıramamıştık yine yaptıramadık.  :cildir:
Yapsa da inş. yarın falan doktora göstereceğim daha sonuçları.

:wave: :wave:

DİLVİN

hayırlısı olsunnn gülfercımmmm  :opucuk: :opucuk:

ben kaçar hepinize iyi hafta sonları

yavyularımaaaa ıyı bakınnnn  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

sağlıcakla kalın

öptüm hepiniziiiiiiiiiiiii

) SaMiRa (

selammm :hello:
isonun yeni ayı kutlu olsun  :nazar:
bizde 3 gün sonra yaşımıza giriyooozzz :muzz: :muzz: :muzz:
eymende ne tatlı olmuş bayadır görmüodum maşallah yaa
bizde toplatsak iyi olur saçlarını kulaklarına düşüyo :k06:

drdan geldik kalpteki kireçlenme geçmiş bişey yok dedi dr şaşırdım ve çok sevindim tabi elhamdülillah
kan verdim her zamanki gibi yine kansızım değerim 10  :-\
oğluma balık çorbası yapıyorum ilk defa  :-ooo ve balığı elledim içim almıyor diye yapamıyodum çocuğa balık falan neyse bundan sonra düzenli veririm inş :amin:
yarında mevlüt var kayınpederimin görümcemlere gitcez dua olmasa gitmem
görmek istemediğim kişiler olacak neyse gidip geliriz artık..napalımmm
herkese iyi haftasonlarıııı :opucuk: :opucuk: :opucuk:

мiŁenα.

Geçmiş olsun hayatım..

Sağoll teyzesi fotolarda değişik çıkıyor yakından görün tavsiye ederim :laughing7: :laughing7: :k06:

< ESLAL >

19 Şubat , 2011, 18:37:55 #9629 Son düzenlenme: 19 Şubat , 2011, 19:05:39 < ESLAL >
Alıntı yapılan: GülfeR_ - 19 Şubat , 2011, 13:36:03
Biz geldik  :hello2: :hello2: :hello2:

İkili testin ilk aşamasını ve kısmen ikinci aşamasını hallettik, ultrason incelememiz yapıldı elhamdülillah sağlıklı, genetik bir sorun gözükmüyormuş. Kan verdim onu ayın 24ünde alacağım, kan sonucuna göre değerlendirilip rapor hazırlanacakmış.
Cinsiyet sordum görerek söylemiyorum açılara bakarak %60 kız diyebilirim dedi. Ben de %50 kız diyorum zaten dedim  :k06: :k06:
Bu arada 12+5 günlükmüş minnakım.

Selenin göz muayenesini yaptırdık hamd olsun sorunu yok.
Geçen gün idrar yaptıramamıştık yine yaptıramadık.  :cildir:
Yapsa da inş. yarın falan doktora göstereceğim daha sonuçları.

:wave: :wave:

herşeyin yolunda olmasına çokk sevindim Gülomm  :amin: :amin:

amann bakma sen o doktora Eciştede 6 ay görememişti  :caca: :k06: pipişli benim miniğim hissediyorum  :love9:

gerçi benim hislerinde seninkülerden farkı yok  :ehi: :ehi: Liloşu erkek hissediyordum baya kaptırmışım kendimi içten içe doktor kız diyince yüzüm düşmüş doktor çok şaşırdı bu halime gülerek üzülme %1 ihtimal erkek demişti  :toothy10: :toothy10:

off göz muaynesi bizimde olacak ama bu ay su çiçeğini ve tahlillerini yaptırıcam gözede birdahaki aya götütürüm artık  :dontknow:

çokk geçmiş olsun Sahracım çok şükür kalbindeki sorun geçmiş kansızlıkta geçer inş.  :amin: