2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

ilkcemre

isooo 13. ayın kutlu olsun  :love9:  :nazar: :nazar:

sabahtan kalktık kocişle kahvaltı yaptık yolladık... cemre uyudu geri bende kaldım ortada...
hava güzel olursa öğleden snra kocişin yanına gitcezz  :muzz: :muzz: büssürü şey isticem  ::) ::)

DİLVİN

günaydınnnnn

bende deldimmmmmmmmmmmmmm  :occasion5: :occasion5:

ve beklenen son regl olabildim nihayettttttt  :-*

tesesinınnm kuzusu yakışıklısıııııııııııııııı 1 ay daha buyudunuzzzz maşallahhhh hepinizeeee

deli kanlı olduğunuzu hanım hanımcık bi genç kız olduğunuz günleride görürürüzz ınş...  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

:amin: :amin: :amin:

İsonun yeni ayı kutlu olsun  :muzz: :nazar:

Hoş geldiniz  :opucuk: :opucuk:

Ne istiycen kız  :laughing7:

Dünkü havadan eser yok ya  :cildir: yağmur yağmış istanbula sis çökmüş en azından bizim dağa
yarın temizlik yapcaz yeni evde nasıl olcak ya allam  :cildir:

ilkcemre

sonunda selmacım şükür yani  :laughing7: :laughing7:

kıyafet takı toka yemek  :hungry: herşeyyyy... geçen hafta çıkmamıştık acısını çıkarayımm  :laughing7:

DİLVİN

Alıntı yapılan: Ǥüℓ ヅ - 19 Şubat , 2011, 10:09:23
sonunda selmacım şükür yani  :laughing7: :laughing7:

kıyafet takı toka yemek  :hungry: herşeyyyy... geçen hafta çıkmamıştık acısını çıkarayımm  :laughing7:

neyyy annamadımm dışarımı çıkacannnn

heleee yağmur yağacak  çıkma dışarıııııııı  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

yağacak gibi görünüyo burda da ama bakalım... kapının önünden otobüse bincem aştinin ordan alıcak eşim. inincede hemen arabaya bincem yağarsada sorun olmaz zaten avmye gideriz... dışarda dolaşmalık olmadı daha havalar ... 

мiŁenα.

Günaydınnnnnnnnnnnnnn :love9: :occasion5:

İsomun 13.ayı kutlu olsun :nazar: :occasion14:

selma gzün aydın canım ..Erkendi zaten rabbim hayırlı vaktinde versin 2.bebişleri :amin: :occasion5:

Veeee Oğlumun saçlarını bu sabah babası 4 numaraya vurdu :k06: Oğlum artık kel sayılır. :k06:

Uzamııştı çok düzelteyim dedi eşim izin verdim bir baktım adam komple girmiş :caca:

Tamda doğum günü arifesi off :BangHead: Emme bölede ayrı dadlu oldu :laughing7:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

resmini koyda bakalım ayşoo..

babamda bana diyodu kestir cemrenin saçını diye. bir senedir 4 cm uzadı zaten  :laughing7: kestiremem dedim bende

DİLVİN

WAOOWWW EYMENDE KEL OLDU

OLSUN AYŞE 1 AY VAR ÇIKAR INŞ. O ZAMANA KADAR

ÇAĞLARINDA SACI SAKALI BİRBİRİNE GİRDİ  :ehi: :ehi: :ehi:

SAÇI UZAYINCA YÜZÜ UFACIK KALIYOR

KAYNIM KUAFÖR YA BENIM BIRAZ HAVALAR ISINSIN ENSE YAPACAM DIYOR  :k06:

RESIMMMM BEKLIKKKKKKKKKK AYŞEEEEEEEEEEEEEE ACİLLLLLLLLLLLLLLLLL :director: :director: :director:

< ESLAL >

YAKIŞUKLUMUNNN YENİ AYI HAYIRLI OLSUN RABBİM UZUN UZUN GÜZEL ÖMÜRLER VERSİN  :amin: :amin:

bugün burasıda kapalı sabah yağmur yağıyordu  ;) yağsın yağsın üstüne bir rüzgar gelsin veeee karrrrrrrrrrr  :hieyt: :hieyt:

AککORTįє

19 Şubat , 2011, 10:48:14 #9611 Son düzenlenme: 19 Şubat , 2011, 11:01:28 AککORTįє
TEŞEKKÜR EDERİZ TEYZELERİ HEPİNİZİ KOCAMAN ÖPÜYORUZZZZ  :love9: :opucuk:
:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :nazar:

selmacım gözünaydın  :laughing7:

bizde doğum gününden önce kestirmiştik ilk defa

ama sadece düzelttirmiştik  :love8: ben istemedim eşimde istemedi

doğumgününden sonra kestirseydiniz keşke ayşe  :-\

olsun onun her hali güzell :love7:

:director: haydin resimm

мiŁenα.

AککORTįє

oy yerimm  :k06: süpersin hala yakışıklımmmmm  8)

мiŁenα.