2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

GÜNAYDIN  :love9:

AMİN ! CÜMLEMİZE BEREKETLİ,HAYIRLI CUMALAR  :amin:

ilkcemre

günaydın herkese

çokkk iş var bugün çokkkkk
kolay gelsin banaaa

DER!N

Kolay gelsin Gül, ne işin var o kadar çoookk?

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

temizlik temizlik...  :k06:

aman hiç de sevmem ama mecbur işte... 1 gün süpürme her yer çubuk kraker oluyo  :cildir:
dip köşe yapıcam bugün hafta sonu temiz geçsin  :laughing7: :laughing7:

DİLVİN

GÜNAYDINNLAR

GÜL EV YAKINLIĞINA BUYUR CANIMMMM

EVIM EVIMM PİSSS EVIM M :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

HAYIRLI  CUMALARRRR
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

basınca günah olur kıs krakerlere çıtır çıtır eziliyo...  :ehi: :ehi:

мiŁenα.

:ehi: :ehi:

Temizlik gibisi varmı bee yapın yapın.. :ehi:

Ben hastayım yapamıyorum banyo bilem yapamıyorum :y25:

ilkcemre

kadın çağırcam bi tane de annemden utanıyorum...  :ehi: :ehi: :ehi:

her yeri yapıorum sorun olmuyoda banyo çok zor oluyo cemreyle... bzim duşa kabin normal cam eşim şık duruyo diyee ondan yaptırdı çok leke oluyo. her duştan sonra yıkasan yıkanır yani deli ediyo beni...

Angel

мiŁenα.

Ya çocukla zor..Benim evim aman aman büyük değil ben yapıyorum büyük geniş evim olsa ayda yada 2-3 ada biralırdım ince temizliğe..

Çocukla zor çünkü..

Bende düşünüyorum duşa kabin yaptırmak benim eşim sabunu arsız kullanır yarım kalıp gider her banyodan sonra  yıkamak şart yoksa hem kalıntı oluyor hem koku ..soğukta zor oluyor ..yaz olsa iki dk yıkarım ben emme kışın zor zanaat..

yakında yaptiriciimm kiracımız duşakabinciymişş :k06: :k06: o yapar muhtemelen :k06:
[/b]

мiŁenα.

Alıntı yapılan: Angel - 18 Şubat , 2011, 12:44:04
http://media.sweetimsmiley.com/emoticons/Bad.swf';

ayse sunun guzelligine bir bahhhh   :ehi: :ehi:

Lennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: O neydi bir anda pörtlediii :caca:

Bu birşey değil geçen kızı bulun diye birşey var bende bön bön bakıyorum bulucam azimliyim ya..Hödd diye bir kız çıktı ağzının yarısı yok ödüm birşeyime kaçtı :ehi: :ehi: :ehi: kendime gelemedim :cildir:

Angel

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

seni korkutmak istemedim kissss diyecegim suki  nasil ekliyebilirim linksiz    :ehi: :ehi: :ehi: ayy kusura bakma bacim   :ehi: :ehi:

мiŁenα.

Emme korkuttunnn.. :y25: Korktumm :y25: :ehi: :ehi: :ehi: gayet güzel eklemişsin linksiz :ehi: :ehi:

Angel

iki gozumu cikartmayi beceremem  :k06:

korktuguna sevindim  :ehi: :ehi: