2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

tabi o ara ben başkasıylan çıkıyom okuldan
ikisinide idare ediyom...çıktığımdan ayrıldım sonra eşimle çıkmaya başladım...

Angel

мiŁenα.

Sahra benimde erkek arkadaşım vardı eşimle tanıştım 1 hafta sonra   ayrıldım  :ehi:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

Sahracım ne güzel sen hemen konuşup kaynaşabilmişsin ben 10 ay gözlerine bile bakamadım bu 10 ayda 2 kez teklif etti kabul etmedim 3.de ancak cesaretimi topladım  :k06: ama ben resmen aşık olmuştum ona karşıdan görsem elim ayağım titrerdi  :k06: :k06: ayyy o günleri yeniden yaşamayı çokk isterim çok güzel günlerdi  :love9:
kız Gül sabah sabah çok güzel duygular yaşattın bize Allah razı olsun  :opucuk:

Amin Demet hepimizin mutluluğu huzuru ömür boyu sürsün inş.  :amin:

DER!N

< ESLAL >

ne gülüyorsun kızzz hade sende anlat nasıl tavladın kocişi  :laughing7: :k06:

DER!N

Ben tavlamadım canımcım direkt kör kütük aşık oldum. Yapacak bir şey yoktu dua ettim çokça, nasibmiş Rabbim bizi birbirimize yazdı.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

HEPINIZIN ASK HIKAYALERI NE ROMANTIKMIS ÖYLE MASLLAH RABBIM MUTLULUGUNUZU DAIM EDERINSALLAH   :love9: :love9: :love9:

ilkcemre

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 17 Şubat , 2011, 12:49:18
Sahracım ne güzel sen hemen konuşup kaynaşabilmişsin ben 10 ay gözlerine bile bakamadım bu 10 ayda 2 kez teklif etti kabul etmedim 3.de ancak cesaretimi topladım  :k06: ama ben resmen aşık olmuştum ona karşıdan görsem elim ayağım titrerdi  :k06: :k06: ayyy o günleri yeniden yaşamayı çokk isterim çok güzel günlerdi  :love9:
kız Gül sabah sabah çok güzel duygular yaşattın bize Allah razı olsun  :opucuk:

Amin Demet hepimizin mutluluğu huzuru ömür boyu sürsün inş.  :amin:

:love9: :love9: :love9:

DİLVİN

wayyyy sahraaaaa

senı gidi yere bakan yürekk yakannnn  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

hee kızken çok fenaydım erkek gibi dolanıyodum ortalıkta
eşofman şapka hep spor anam hep donumu çekerdi yukardı :k06:
düşük bel ya sevmiiddiii

ben çok girişkenimdir hemen atladım.. eşim 2 ay sonra ciddi düşünüyorum dedi ben o zaman titredim :k06:
bi çıkıyoduk ben formalarla eşim 27 yaşında öyle geziyoduk

hee ayşee aynıymış bizimki :ehi:

мiŁenα.

Heee aynı bende formalı :ehi:

Benim lise bitti 3 ay sonra  düğünüm oldu.. :love9:

:love9: :love7: :love9:

zelis

gunaydin kizlar..

Gecmis olsun dilekleri icin hepinize cok tesekkur ederim....
azi disimiz cikmis , ama istahsizligimiz hala devam ediyor , bu saate kadar sadece 150 ml devam mamasi icti :sad1:  :sad1:
benimde stresten kemiklerim birbrine girdi  :violent1:

masallah Rabbim hepimizin mutlulugunu bozmasin ......
bizim tanisma hikayemizi bi ara anlatirim , simdi hec keyfim yok  :'(

aysecigim sanada cok gecmi olsun canim  :opucuk:

nesrin_beyza&berrin

Hepinizin tanışmaları çok güzel. Gülfer ve Sevil sizinkileride dinleyelim...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

günaydin cnm ... niye keyfin yok :icon_scratch:

bizim tanismamizda görücü usulu oldu yani esim ve ben aslinda uzakdan akrabayiz ama tanimiyorduk birbirimizi kaynanam dayimgilden benim bi resmimi calmis  :k06: snra esime göstermis esimde ondan önce hayir diyormus akraba istemiyorum almanyadanda hic olmaz diye resmimi görünce bizim sülaleden mi bu gercekten demis tama olsun hemen kaynaanm bile anlatir resmini gördü hemen evt dedi diye  :k06:  kayananm hep ariyordu bizi hep beni sorup duruyordu süphelenmsidik saten artik annem telefonlari acmak istemiyordu snra türkiyeden almanyaya halam geldi tatile kaynanamda esimin resmini vermis bana verdi snra internetde msnde yazismaya basladik 1 ay snrada izine gitdik istanbula hemen ayni gün geldiler tanismaya oturduk esimle yanliz odada konustuk flaan snra 3 4 kere istemeye geldielr sonunda evet 2.6.2008 ilk tanisdigimiz gün oldu ilk yazismamiz yani ve 29.07.2008 nisanlandik nisandan snra 6 hata boyunca hep gezdik esimle hergün sabah aksam  :love9: cok güzel gecti hersey ... ve 20.8.2008 evlendik  :love9:.