2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

siz hemencik evlenmişsiniz ayol  :k06:

bende anlatim uzzzzuuunnnn aşk hikaymizi  :k06:

yıl 2000 ben liseye başladım eşimde lise sonda tenefüslerde onu görüyordum hep bir karizması vardı okulda,vuukatlarıda çoktu hep gündemdeydi  :laughing7: çıktığıda vardı ama benn çok hoşlanıyordum ondan hemde çokk onu görünc eköşe bucak kaçardım uzaktan takip ederdim ama gözümdende ayırmazdım sonra bunun kız arkadaşı işgillendimi ne bana birini ayarlamaya kalktı ısrar kıyamet kabul ettim durumu iyice çakmasın diye  :k06: kabul ettiğimde çocukta  eşimle aynı sınıfta her konu Sadığa çıkınca oda çaktı ve beni terk etti  :ehi:
nyse uzatmim 22.07.2000 tarihinde çıkmaya başladık benim okulum bittim eşim askere gitti döndü iş arayışı vs. derken dolu dolu ve harika 7 yılı geride bıraktık 7. yılda 28.12.2007 yılında nişanlandık 10.05.2008 de evlendik  :love3: :love8: :love7: :love9:

oyy KARAPRENSİM benim aşığım ona (aşkımı platonik yaşadığım dönemde karaprens derdim ona kimse anlamasın diye  :tongue3:)

AککORTįє

Alıntı yapılan: Angel - 17 Şubat , 2011, 12:17:48
oh be cok sukur iyilessin kaymagim biran once  :amin:

selmaa daldim bile cikamiyom    :toothy10:  :toothy10:

hadi yaa bugunmu cikti negatif  ???

:opucuk:

HAYDİN HAYDİN ANNATTT  :ehi: :ehi: :laughing7: :laughing7:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 17 Şubat , 2011, 12:23:09
günaydinlarrrr  :love9: :love9:

aysecim cok gecmis olsun insallah eymene gecmez  :amin:   herkes hasta ya bu ne böyle hepinize rabbim acil sifalar versin...

iso pasam nasil oldu ??

bizimde 2 üst 2 alt toplam  4 disimiz var  :nazar: :nazar:

İYİ CANIM ÇOK ŞÜKÜR SAĞOLASIN

мiŁenα.

sağolun kızlar. :opucuk:

Selmacım o sordu ben yarı cevapladım yarı cevaplamadım..yarım saat 1 saat ancak oturduk..

Ben dedim olmaz bu iş ama eşim  ısrarcı çıktı...

:love9: :love7: :love9:

Angel

;D  tamam bizde internetten tanistik ben tabiyi burda dogup buyume oldugum icin yani avusturalyada esimde turkiyeden  sohbet

bolumunde tanistik 4 ay chatlestik sonunda annemle beraber ikimiz turkiyeye geldik esimin ailesiyle tanistik   ::)

hersey okadar cok guzeldiki filimlerdeki gibi oldu ucak alaninda ilk bulusmamiz anlatilmazdi esimi ayni resmindeki gibi buldum

biz sadece telefonla konusuyorduk wecam yoktu ozamanlar  iste boyle   :D

DİLVİN

ayyy ne güzell lise aşkın demek

hemde platonıkkkk  :love9: :love9: :love9:

bızde hemen evlenmedık ezom 7 yıl çıktık

az kalsın evde kalcaktımm evlenmeseydık daha kız  :k06: :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

AYY HERKES ŞUAN AŞK SARHOŞUU  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

BENDE GİDİMDE DÜĞÜN CD Mİ İZLİİM BARİ  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ilkcemre

inşallah bu sarhoşluk baş ağrısıylka sonuçlanmaz kimsede  :ehi:

мiŁenα.

DİLVİN

çokkk şanlısınnn tülinn haaaaa

kapmışın filinta gibi adamı  :love9: :love9: :love9:

sende ölesında tabi  :opucuk:

internette ne kazmalar çıkıyor mılletın karşısınaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Angel

Alıntı yapılan: ((selma)) - 17 Şubat , 2011, 12:29:46
çokkk şanlısınnn tülinn haaaaa

kapmışın filinta gibi adamı  :love9: :love9: :love9:

sende ölesında tabi  :opucuk:

internette ne kazmalar çıkıyor mılletın karşısınaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9:  canimbenimcok saol

evet yaa Allahin sevdigi kuluymusum   :k06:

< ESLAL >

evett selma ilk aşkım onu tavlayana kadar canım çıktı  :k06: :k06: sorma bacımm az daha almasalar evde kalacaktık bu genç

yaşta  :ehi: :ehi:

zoru severim ben her konuda aşktada öyle oldu  :love9:

Rabbim huzur versin hepimize  :amin: :amin: :amin:

) SaMiRa (

durakta arkadaşımla otobüs bekliyoruz
3 tane çocuk geliyor biri oğlum şu gözlere bak yaa gel gel nasıl güzel falan diye
kafamdada şapka var ve hafifi karanlık havada nerde gördüyse gözümü :k06:
neyse tanıştık çocuklarla ama eşim hiç konuşmuyo biz bi arkadaşıyla konuşuyoz o da fırlama
eşimle diğer arkadaşıda onu bekliyor çocuk gitcek gibi değil anlatıp duruyor
sonra eşimle diğer çocuğu çağırdım gelin diye onlarlada tanıştık kaynaştık
birisi telini verdi arkadaşım aldı ertesi gün aradık buluştuk maksat ortam kurmak yani :laughing7:
oturduk konuşuyoruz eşim hala konuşmuyo bi köşede sigara içiyo gittim yanına omuz attım sen niye konuşmuyon dedim
cevap siz konuşuyonuz ya :caca:
neyse çok uzattım yanlız şu var bir hafta konuştuk telefonda tabi ben okuyorum lisede o ara
o bir hafta meğer arkadaşıyla konuşmuşum eşim diye sonradan anladım :ehi: :ehi: :ehi:
eyle işte
11 eylül 2004 te tanışmıştık

Demet_dk

SELAMLAR

HEPİNİZİN HİKAYESİ ÇOK ROMANTİK ARAKADASLAR

UMARIM AYŞENİNDE DEDİĞİ GİBİ ÖLÜMSÜZ OLUR  :love9:
ALLAH MUTLULUĞUNUZU DAİM ETSİN