2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Geçmiş olsun dilekleri yollayan arkadaşlara teşekürler :opucuk:

Selmacım uyuyordum canım eşimde uyandırmamış.

Çok fenayım ya Salı akşamı bir anda birşey oldu ateş baş ağrısı halsizlik..

Hadee hastaneye götürdü eşim iğne yaptı birtane buakşam iyi uyursun dedi.sabaha doktoruna gidersin dedi.

O akşam hiç uyuyamadım,Boğazlarım şiş kulaklarım ağrıyor,miğdem bulanıyorbaşım felaket ağrıyor,halsizlik gözümün biri küçüldü çapaklanmaya başladı açamıyorum,ellerime ayaklarıma iğneler batıyor

Sabah eşim izin aldı işten geldi doktoruma gittim şifayı kapmışsın dedi.Ortalıkta salgın varmış grip.

Keçimi öküz mü bilmem ama ölüyordum az kala..

İlaçlarımı kullanıyorum bugün yatağımı kaldırdım..iyiyim biraz daha sadece boğazlarım kaldı..

Az terliyeyim diyorum ihtimala yok ateşten ölüyorum ama donuyorum sıtma geçirdim ..

ilaçlarımı kullanınca terlemeye başladım eymen meme  meme diyor üstümü açıyor üşüyorum.. :sad1:

Eymene kayınvalidem kayınpederim bakıyor ben sadece emziriyorum.Akşam da eşim Allah razı olsun onlardan..

Maske takamıyorum zor nefes alıyorum.Boğulcak gibiyim..

Rabbim kimseye vermesin..Beter birşey  Kurtluyorum alllaha şükür.

Okuyamadım onca sayfayı..Kimseden haberdar değilim..

İsoya geçmiş olsun tekrardan dün konuştuk emme birde burdan diyim..

selma kan testi ne oldu.?

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

İyi sayılırım şimcik biraz daha..

Bir daha ki aya inş :amin:

< ESLAL >

GÜNAYDIN  :love9:

Selma bnce çokk doğru bir karar vermişsin bncede kesinlikle kardeş olmalı ama daha bizim kuzularımız bebiş  :) kayınvaldenle Çağlarda sorun yaşıyorsun bukadar kısa sürede 2.de daha çok gerilecektin hem maddi açıdanda 2 çocuğun bakımı daha zor olur bunlar tamamen benim düşüncem  ;)

çok geçmiş olsun Ayşe bu yıl grip feci bizde atlattık ailece Allahtan Eymene bakacak birileri var 

мiŁenα.

Evet bu seneki grip fenaymış..

Allah'tan var yoksa hiç mecalim yoktu ne yapardım bilmiyorum.

sağol canım.

AککORTįє

tekrardan geçmiş olsun ayşecim  :opucuk:

selma ezgiyle tamamen aynı fikirdeyim en sağlıklısı bu olsa gerek  :icon_thumright:

bu arada GÜNAYDINN  :love9:

мiŁenα.

DİLVİN

sizede günaydın

bu arada günaydın demeyı unutmuşum bende  :k06:

doğru diyosunuz kıslarrr  :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

günsydın kızlar...
dün yoktum kzımla gezmeye gittik..
okuyamadım hepsini....

sadece baştan bi sayfaya bakabildim cemre rahat vermiyo ...

ezgi ve gülfer saolun kızlar tavsiyeler için...
cemre tatlı şeyleri sevmiyo pekmez ve üzüm tatlı malesef yemiyo. zorlayınca öğürüyo falan...

kalsiyum fazlasıu varmış normalden fazla çıkmış bizim dişler heralde ondan böyle çabuk çıktı...yediği tek şey yoğurt normal dedim bende. dr yine zinco vermiş bide vitamin vermiş tadı süper... bide santaferin demir şurubunu vermiş. 3 aylık bir döneme giriyoruz bakalım ne olcak...

selooo ne çabuk vazgeçtin kıs... bizde bu sabah başladık çalışmalara  ::) ::) bu ay bi deneyelim bakalım  :ehi:

ayşe hastamıısn kıs geçmiş olsun sanada...

mervişede geçmiş olsunn inşallah biddaha tekrarlamaz...

ilknur iso nasıl oldu.... düzelmiştir umarım...

DER!N

Günaydınlar  :love9:

Hoş geldin Gül.

Ayşe, Zeliha geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin.  :amin:
Selma, hakkınızda hayırlısı olsun.  :amin:

мiŁenα.

sağol canım. :opucuk:

Maşallah cemreye :nazar: Acaba eymendede mi kalsiyum fazlası var :k06: 9 dişimiz var :nazar: Ama kan idrar yaptı doktorumuz demedi öle birşey.

1 yaşında yapacakmış tekrar testlerimizi.Kan sayımı yapılacak dedi..

Sağol gülfer :-*

DİLVİN

SAĞOLUN KISLARRR

NERDEYDIN GÜL NEREYE GİTTİN

GÜNAYDIN GÜLFERCIMM  :opucuk:

AککORTįє

Alıntı yapılan: Ǥüℓ ヅ - 17 Şubat , 2011, 10:09:00
günsydın kızlar...
dün yoktum kzımla gezmeye gittik..
okuyamadım hepsini....

sadece baştan bi sayfaya bakabildim cemre rahat vermiyo ...

ezgi ve gülfer saolun kızlar tavsiyeler için...
cemre tatlı şeyleri sevmiyo pekmez ve üzüm tatlı malesef yemiyo. zorlayınca öğürüyo falan...

kalsiyum fazlasıu varmış normalden fazla çıkmış bizim dişler heralde ondan böyle çabuk çıktı...yediği tek şey yoğurt normal dedim bende. dr yine zinco vermiş bide vitamin vermiş tadı süper... bide santaferin demir şurubunu vermiş. 3 aylık bir döneme giriyoruz bakalım ne olcak...

selooo ne çabuk vazgeçtin kıs... bizde bu sabah başladık çalışmalara  ::) ::) bu ay bi deneyelim bakalım  :ehi:

ayşe hastamıısn kıs geçmiş olsun sanada...

mervişede geçmiş olsunn inşallah biddaha tekrarlamaz...

ilknur iso nasıl oldu.... düzelmiştir umarım...

HADİ BAKALIM HAKKINIZDA HAYIRLSI OLSUN CANIM

BİZDE İYİYİZ ÇOKŞÜKÜR Bİ SIKINTIMIZ YOK

ilkcemre

şaka yaptım kıs yok öyle bişi  :ehi: daha erken bebek için seloyu kandırayım diye dedim ama görmedi sanırım  :ehi:

selocumm   anneme   gittim gezdik biraz dün hava ne kadar güzeldi... bugünde güzel olursa öğleden sonra cemreyle parka gideriz...

sessizlik ne güzelmiş ya karşı komşum gitti gideli çıt yok binada  :k06: :k06:

hoşbulduk gülfer  :opucuk:

ayşe ben baktım netten 16 aylık bebekte 12 diş oluyomuş bizde 14.çıktı dün...
tam kan sayımında hepsi çıkıyo o zaman öğrenirsin eymenin kalsiyum durumunu fazlamı değilmi.cemremin  kan değerleri  öyle abartılacak kadar az değilmiş. en az 10 falan olması gerekiyomuş cemreninki 11 sınırda yani. hemen düzelir inşallah...

ilknur  :love9:

мiŁenα.

sevindim karşı komşunun gitmesine :ehi:

eymen 11.ayına girecek 9 dişimiz var :nazar:

Bakalım ne diyecek doktorumuz :suclu: