2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Evet çok güzel olurdu ama eşim iş icabı gidiyor toplantıyı orda yapacaklar. Aileli değil. :'(

DİLVİN

nesrin sen açık öğretim okuyordun dımı

bende açık öğretimde okuyorum

4.sınıftayım ama 4 dersım var sen nasıl çalışıyorsun
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Alıntı yapılan: AککORTįє - 15 Şubat , 2011, 22:15:41
teşekkür ederim sağolun

ezgi gül sizede geçmiş olsun şifa olsun inş

gül gülfer benim ilaçlarımı sormuşsunuz ; novalgin verdi 6 saat arayla. bricanyl, augmentin verdi

kulak için otimisin burun içinde (burnunda kulaktan dolayı hırıltı vardı) iliadin verdi

bakalım inş geçicek Rabbim şifa versin oğluşuma

:amin: Selene getina vermişti de acil doktoru kulak için, kendi doktoru bunun hiçbir faydası yok damlatmayın demişti onun için sordum.

°o.O євяυ O.o°

hmm nesrincm kısmet değilmiş başka zaman başka yerde inş ;)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

DER!N

Hastaneden geldik biraz önce Selen'e suçiçeği aşısını yaptırdım bir yaşından sonra eğer kolunda kas varsa koldan yapılıyormuş Selende yoktu bacaktan yaptırdık. Genel mueyenesini oldu elhamdülillah sorun yok tek sorun kilosu boyu eşşek kadar olduğu için kilosu çok az bu boya 1600gramı eksik. Vitagil verdi iştah açacakmış  :tongue3: Bir de dişleri ileride çürümesin diye tablet bişey verdi suda ezip verecekmişim flor tableti. Kan sayımı için kan verdik idrar da istedi ama 3damla ancak yaptı hanımefendi idrar kaldı yine.  :cildir:

Diğer miniğim yine çok hareketli  :cildir: bu uslu olur diyordum maalesef değil bir oraya bir buraya gidip geliyor cinsiyetini sordum görüyorum ama yanılmış olmayım bir iki hafta sonra söylerim dedi.
İkili test zamanımız gelmiş prosedür değişmiş ense pilisi yeterli olmuyormuş artık, uzman radyolog bakacakmış ssklı 157lira  :-\ ctesi gününe randevu aldık hayırlısı bakalım.

Haricinde kuyruk sokumumdaki ağrı için jel verdi, ağrılarım için magnezyum diğer genel vitamine devam tabii.
Suyumuz falan gayet iyi  :nazar: düşük tehdidi oluşturacak herhangi bir durum yok.  :nazar:

Selenin 15.ay aşısını da yaptırım dedim 18.aya kadar zamanı var suçiçeğiyle birlikte ağır olabilir dedi yaptırmadık.

Başka da bişey yok.

DİLVİN

yaaa geçmiş olsun gülfercımmmm  :amin:

demekkı erkek cınsıyeti  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

boyu kılosu kaçmış bu arada  :k06:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

DİLVİN

DER!N

DİLVİN

waoowwww aramızda 60 cm var  nerdeyse  :k06: :k06: :k06: :k06:

maşallaahhhhhh ecişeeeee  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

canım bişi felanmı içiriyorsun ekstradan çok fazla uzun  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

oğlum uzarda kendım için soruyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

< ESLAL >

maşallah kuzucuklarıma  :love9: :love9:

çok esvindim herşeyin yolunda olmasına balım  :opucuk:

canımm o tabletten bahsetmiştim sana daha önce ama ben almadım hala  :-\ azöncede eczanedeydim ismi ne tatlım o diş için aldığınız tabletim eşime aldırayım hemen

nesrin_beyza&berrin

Maşallah Ecişe.  :nazar: Minik kuzuyada :nazar:

Selmacım netten e-ogrenme sitesinden çalışıyorum. Hocalar falan ders anlatıyorlar. Geçmiş yıllarda çıkan sorular var. Güzel bir site. Birde Murat yayınlarının özet kitaplarından aldım. Aöf kitapları çok gıcık.

DER!N

Alıntı yapılan: ((selma)) - 16 Şubat , 2011, 12:11:55
waoowwww aramızda 60 cm var  nerdeyse  :k06: :k06: :k06: :k06:

maşallaahhhhhh ecişeeeee  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

canım bişi felanmı içiriyorsun ekstradan çok fazla uzun  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

oğlum uzarda kendım için soruyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

sen daha uzaman  :ehi:
ne içircem çocuğa ana uzun baba uzun içmiş içeceğini  :laughing7:

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 16 Şubat , 2011, 12:13:43
maşallah kuzucuklarıma  :love9: :love9:

çok esvindim herşeyin yolunda olmasına balım  :opucuk:

canımm o tabletten bahsetmiştim sana daha önce ama ben almadım hala  :-\ azöncede eczanedeydim ismi ne tatlım o diş için aldığınız tabletim eşime aldırayım hemen

aa evet sen demiştin ama ben unuttum onu alayım falan demiştim hatta doktorun yanında da hiç aklıma gelmedi Selen çığlık çığlığa yapışınca doktora adama dedim bidaha anlat hiçbişey duymadım  :laughing7:

ZYMAFLUOR 0.25 mg tablet___gün aşırı verilecek.  :opucuk:

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 16 Şubat , 2011, 12:14:59
Maşallah Ecişe.  :nazar: Minik kuzuyada :nazar:

Selmacım netten e-ogrenme sitesinden çalışıyorum. Hocalar falan ders anlatıyorlar. Geçmiş yıllarda çıkan sorular var. Güzel bir site. Birde Murat yayınlarının özet kitaplarından aldım. Aöf kitapları çok gıcık.

:opucuk: sağol tatlım kolay gelsin