2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 15 Şubat , 2011, 18:05:53
uff birsürü şey yazdım silindi
:cildir: :cildir:
sonra görüşürüz arkadaşlarr öptüm hepiniziii

:opucuk: :opucuk: Allaha emanetsin.

DER!N

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 15 Şubat , 2011, 19:22:55
adetim biteli bugün tam 10 gün oldu ve yine hastalandim gerci özür oluyor simdi bu demii

Evet canım özür oluyor, 10gün önceki gününde mi olmuştu?

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 15 Şubat , 2011, 20:05:02
Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 15 Şubat , 2011, 19:22:55
adetim biteli bugün tam 10 gün oldu ve yine hastalandim gerci özür oluyor simdi bu demii

Evet canım özür oluyor, 10gün önceki gününde mi olmuştu?

CNM BAK ILK 29 .01.2011 de adet oldum snra 1 hafta sürdü temizlendim yani 05.02.2011 de bitdi bgün ayin 15 yien adet oldum  :cildir:

DER!N

Sağlık açısından bu sıklıkla olması eğer 10 gün sonra yine olursa problem olabilir canım muayene olsan fena olmaz.

Dinen özür.

DER!N

Yarın kontrolümüz var ve Selenin aşıları inş. sıkıntısız atlatırız çok heyecanlıyım nedense  :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 15 Şubat , 2011, 20:13:29
Sağlık açısından bu sıklıkla olması eğer 10 gün sonra yine olursa problem olabilir canım muayene olsan fena olmaz.

Dinen özür.

ay dogumdan snra hic kontrole gitmedim ilk kez 14 martda randevum var o zaman gtcem artik...korkiyorum ben kadin doktorundan :cildir:

< ESLAL >

sağol Gülomm  :opucuk: :opucuk:

ilaçlarımı almadım daha canımm  yemekten sonra başlarım dedim düzenli olsun diye  ;) krem sürdüm sıcak havlu koydum hafifledi biraz

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hayirli haberlerle gelin insallah hemsom...bende merak ediyorum hele cinsiyetini :)

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 15 Şubat , 2011, 20:29:11
sağol Gülomm  :opucuk: :opucuk:

ilaçlarımı almadım daha canımm  yemekten sonra başlarım dedim düzenli olsun diye  ;) krem sürdüm sıcak havlu koydum hafifledi biraz

Şifa olsun canım. inş. hemencik geçer.

Hemşomcum sağolasın bakalım hayırlısı 

AککORTįє

teşekkür ederim sağolun

ezgi gül sizede geçmiş olsun şifa olsun inş

gül gülfer benim ilaçlarımı sormuşsunuz ; novalgin verdi 6 saat arayla. bricanyl, augmentin verdi

kulak için otimisin burun içinde (burnunda kulaktan dolayı hırıltı vardı) iliadin verdi

bakalım inş geçicek Rabbim şifa versin oğluşuma

< ESLAL >

Aminn Gülommm sağol  :opucuk:

hayırlı haberlerle gelin inş.  :amin: :amin: bende heycanlıyım miniğim pipisini gösterir belki  :k06:

sağol ilknur sizede çokkk geçmiş olsun Rabbim acil şifa versin paşama  :amin: :amin:

bizim doktor novalgin damlayı kesinlikle önermiyorum özellikle 2 yaş altı bebeklere demişti  :dontknow: :dontknow: hepsi başka birşey söylüyor  :icon_scratch: :icon_scratch:

Gül ben her sabah yumurta,pekmez verdim veriyorum,kuru üzümü suda yumuşatıp önüne koyuyorum tek tek yiyor,kırmızı pancar veriyorum bunlar en çok kan yapan yiyecekler aklıma gelen bunlar yani,hergün verdiğim şeyler  ;)

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ezgi cnm pipi degil kokosunu göstercek  :k06: :k06:

ilknurcum iyilesir insallah pasam en tez zamanda ..cocuklar hasta oldumu cok zor oluyor insan dayanamyior bide kücücük agizlariyla öksürmeye calsiiyorlar ya kiyamam yaaa

ırmak184

cok gecmiş olsun ilknurcum inşallah en kısa zamanda düzelir isom  :opucuk:
zelişcim,ezgicim sizede gecmiş olsun  :opucuk:
sevilcim ben eşime daha önceden begendigi spor ayakkabıyı aldım.eşimde bana cicek ve evde giymek için pofuduk ayakkabılardan aldı cok tatlı cok begendim. akşamda dısarı cıktık.
sahracım pasta işini ayarladım,süs,kıyafetimiz hazır..bir iki gün kala temizlik yapacagım okadar..ikram için ne hazırlarım bir fikrim yok bir gün önceden aklıma ne eserse onu hazırlarım  :D

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: