2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

bnde öle düşündüm yoksa damadımı merak etmez miyim

e sonuçta noldu ilknur ne verdi dr ilaç falan

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

nesrin_beyza&berrin

Çok geçmiş olsun İlknurcum. Hemencecik iyileşsin Paşam. Diş ateşi çok yüksek olmuyor İlknurcum. Berrinde yazın çok hastalanmıştı bende dişten diyordum. Hiç düşmüyordu ateş 39 40. Dr diş yüksek ateş yapmaz demişti.

Hoşbuldum Sahracım. :opucuk:

< ESLAL >

selam kızlar  :hello:

bende doktordaydım bugün sırt ağrım iice arttı gittim işte yorgunluktan,dinlenememekten bütün sırtım kulunç olmuş sinir sertletmesi var dedi  :'( ilaç verdi işte inş. geçer hemen  :amin:

İlknur çok geçmiş olsun bende dişten olmadığını düşündüm diş ateşi uzun sürmez 38 in üstüne çıkmaz mız mızlık yapar ama halsizlik yapmaz diye biliyorum doktora gittiğin iyi oldu Allah korusun ilerlemesi çok kötü inş. hemen düzelir yavrum  :amin: :amin:

< ESLAL >

15 Şubat , 2011, 17:29:49 #9303 Son düzenlenme: 15 Şubat , 2011, 17:39:43 < ESLAL >
Gül sizede geçmiş olsun demir eksikliğide çok zor  :'( bizdede vardı değeri 10.3 tü ferrum şurup kullandık bu ay yeniden tahlil yapılacak demir eksikliği çok iştahsızlık yapıyor Cemrenin iştahsızlığı ondanmış demekki  ::)

ilkcemre

sağol ezgi... eşim aldı sonuçları az önce daha bakmadım bende ne kadar değeri diye. bizede şurup vermiş neymiş gelince görcez bakalım... cemre içmek istemiyo ya napıcam bilmem... dr da demiş zaten iştahsızlığıda ondadır diye ama yinede zincoyla iştah şurubu vermiş bide. dr gitme yoksa bi torba ilaçla geri dönüyoz valla... sevmiyorum ilaç kullanmayı... iştah şurubunu belki vermem kansızlıktan oluyosa drla konuşayım...

bide memeden keseyim mi diye sor demiştim eşime ... bi besin değeri yok ama 2 yaşına kadar emzirin demiş. artık beslemiyomuş üzüldüm bunu duyunca ... beslemiyosa neden emziriyorum onu anlamadım yaza keserim diye düşünüyorum bende... yazın zor oluyo emzirmek...

DİLVİN

ya emzırmek dedin de gül

bende yaza kesmek istiyorum hamıle olmassam  :suclu:

şimdi sadece geceleri emıyor ya çağlar

azmı emmış oluyor  ???
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

yani gündüz takviye alıyo mu devam sütü falan. gece sadece emiyosa az tabiki. gündüzde takviye edilmesi lazım bence. cemre emiyo diye ben süt vermiyodum ama dr bugün öyle demiş ya yarından itibaren başlıcam süte. geçen aptamil juniour denedim içmedi. sevmedi. normal süt denicem bakalım yarın içer inşallah ...
benim yiğen,m yemek yemiyodu emiyorum diye emmeyi bıraktırdılar yemeğe düştü küçükken... bende düşündüm ama kıyamadım neticede sütü bidaha bulamıcak ama yiyecekler her daim hayatında olacak

) SaMiRa (

uff birsürü şey yazdım silindi
:cildir: :cildir:
sonra görüşürüz arkadaşlarr öptüm hepiniziii

DİLVİN

yanı öle şarıl şarıl sütüm olmadı 4 aydan sonra

zaten işede başlamıştım

işyerınde sağıyordum mama da verıyorduk

ama 10 aydan sonra ben ınek sütüne geçtim ama mamada anne sütüde verıyordum
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

adetim biteli bugün tam 10 gün oldu ve yine hastalandim gerci özür oluyor simdi bu demii

DER!N

Alıntı yapılan: AککORTįє - 15 Şubat , 2011, 16:52:46
herkese selam

sağol sahracım 6. hastalık değilmiş canım

daha doğrusu benim kesin diştir diye düşündüğüm durumda değilmiş

oğlumun sağ kulağı ve sağ bademciği iltihaplanmış

üstüne üstlük bütün dişeri kabarmış

ama ateşin asıl nedeni kulağıymış

tecrübeyle sabit işte.. ben bilmediğim kesin diştir dedim başka hiç birşey aklıma gelmedi

böyle yani durum merak eden sevgili arkadaşlarıma ileteyim dedim

gerçi merak eden de olmamış ama

Ne verdi peki ilaç olarak?
Kulak damlasının adını merak ettim.
Geçmiş olsun tekrar.

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 15 Şubat , 2011, 17:13:56
selam kızlar  :hello:

bende doktordaydım bugün sırt ağrım iice arttı gittim işte yorgunluktan,dinlenememekten bütün sırtım kulunç olmuş sinir sertletmesi var dedi  :'( ilaç verdi işte inş. geçer hemen  :amin:

İlknur çok geçmiş olsun bende dişten olmadığını düşündüm diş ateşi uzun sürmez 38 in üstüne çıkmaz mız mızlık yapar ama halsizlik yapmaz diye biliyorum doktora gittiğin iyi oldu Allah korusun ilerlemesi çok kötü inş. hemen düzelir yavrum  :amin: :amin:

Geçmiş olsun balım, şimdi nasılsın?

DER!N

Alıntı yapılan: Ǥüℓ ヅ - 15 Şubat , 2011, 17:05:41
bende dr dan gelmeni bekliodum canım... geçmiş olsun isoya ilaç ne vrdi. bizimde kulağı ve bademcikleri iltihaplanmıştı geçen hafta ya hemen antibiyotiği dayadı dr... geçti şükür ama 3 dozda kendine gelio hemen...

bugünde kan sonuçlarını vermiş dr demir eksikliği varmış... üfff yine başa döndük o iğrenç şeyi yine içicek yavrum yaa

Olsun içsin şifa olsun öyle deme Gül, kansızlık berbat bişey kan yapıcı bir şeylerle beslenmesine takviye yaparsan hemen toparlanır inş.

DER!N

Alıntı yapılan: Ǥüℓ ヅ - 15 Şubat , 2011, 18:04:14
yani gündüz takviye alıyo mu devam sütü falan. gece sadece emiyosa az tabiki. gündüzde takviye edilmesi lazım bence. cemre emiyo diye ben süt vermiyodum ama dr bugün öyle demiş ya yarından itibaren başlıcam süte. geçen aptamil juniour denedim içmedi. sevmedi. normal süt denicem bakalım yarın içer inşallah ...
benim yiğen,m yemek yemiyodu emiyorum diye emmeyi bıraktırdılar yemeğe düştü küçükken... bende düşündüm ama kıyamadım neticede sütü bidaha bulamıcak ama yiyecekler her daim hayatında olacak

Aptamil juniourın iki çeşidini de dene Gül, Selen kutu süt gibi olanını içmiyor. Toz hani suyla yapılanını içiyor.