2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

canım kısırrrrrrrrrrrrr istıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

oğlum içinde dua edinde ateşi düşsün

bir iniyor bir çıkıyor en son 38.5 oldu doktorunu aradım

yüksek değil ateşi yarın getir bakalım dedi

sürekli uyuyor duşa soktum yine aynı hep kucağımda uyku halinde baygın baygın bakıyor

normal belki ama ana yüreği işte dayanmıyor

DİLVİN

ayy canımm benım yaa  :sad1: :sad1:
ınş. düşer ateşi
dişten değildir belkı ilknur soğuk felan almış olabılırmı
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

yok canım olamaz

dişten ya bi tanesi patlamış diğeri yarına kadar patlar herhalde

patlasada rahatlasa yavrum

DİLVİN

anladım canım  :sad1:

ınş. ağrısız sızısız çıkar   şu mubarek günde  :amin: :amin: :amin:

AککORTįє

ilkcemre

dua ederim ilknurcum sende bizim için et...

diş çıkarken vücut halsiz düşüyo ondan öyle baygın baygındır... kıyamam cemrede aynı öyle. bu zamana kadar hiç olmamıştı bu şekilde ama azı dişler pek fena...
bende baktım netten 16 aylık bebekte 12 diş oluyomuş. bizde 13 var.sanırım 17 aylık olmuş cemre  :k06: :k06:

bide diş çıkaarma döneminde daha nazik oluyolar hastalıklara karşı dirençsiz oluyolar. cemre azı dişleri çıkmaya başlayınca hastalandı hemde aşı oldu ateşi daha çok arttı bu sebepten. aman dikkat et canım... hasta insanlara yaklaştırma. ben kendim hastaydım cemreye benden bulaşmıştı ...

AککORTįє

sizede çok geçmiş olsun canım hasta kimseye yaklaştırmıyorum

geçenlerde babamız hasta oldu oda hiç yaklaşmadı kucağına alması gerektiği zamanda maske taktı

bende bi ara hönkür hönkür hasta olmuştum 3/5 ay önce çok fenaydım maske taktım 3/4 günde kendi kendime iyileştim

isoya da geçmedi

maske çok iyi oluyor mutlaka al evde bulunsun ben domuz gribi çıktığında almıştım paket halinde

öğlen 12:30 da fitil verdim bir saat önce de calpol verdim

fitil günde kaç kere veriliyor acaba

nettede 39 u geçmiyorsa ateş düşürücü vermeyin diyor

ama halini bi görseniz  :sad1:

ilkcemre

ben evde hiç fitil kullanmadım. bi kere kakasını yapamıyo diye dr a gittik fitil verdi evde ben koyamadım eşim zaten beceremez acile gittik. fitil koydurmaya. ateşi içinde koymadım. ateşlendiğinde calpol verip dr a gittik. orda koydular. eve geldik. gece ateşlenince yine gittik fitil vermiştik diye bi tane şurup içirdiler.

saat 10da fitili koymuşlardı. gece 2 buçuk 3 gibi fitil vermiştik diye vermediler. şurup içirdiler yine sarı renkli. o şekilde sabahı ettik. o zaman 6. hastalık geçiriyodu cemre 39 40 falandı ateşi...  :y25: :y25:

Demet_dk

İLKNURCUM İSOCUMA VE TÜM HASTA BEBEİŞLERE ACİL ŞİFALAR

İLKNURCUM CALPOL BİZDE PEK FAYDA ETMEDİ
SANA DOLVENİ TAVSİYE EDERİM O DAHA İYİ

ilkcemre

devam eden ateşlerde bi dolven bi calpol şklnde öneriyo drumuz bizimde demetcim... calpol tek fayda etmeyebilir diyo...  :icon_thumright:

βαlκιz

ilknur geçmiş olsun
inşallah ateşlenmez birdaha
orta kulak iltihabı falan mı oldu acaba
oda çok halsiz yapıyo yavruları ateş yapıyo
inşallah iyileşir hemen  :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

Alıntı yapılan: Ǥüℓ ヅ - 14 Şubat , 2011, 18:11:20
ben evde hiç fitil kullanmadım. bi kere kakasını yapamıyo diye dr a gittik fitil verdi evde ben koyamadım eşim zaten beceremez acile gittik. fitil koydurmaya. ateşi içinde koymadım. ateşlendiğinde calpol verip dr a gittik. orda koydular. eve geldik. gece ateşlenince yine gittik fitil vermiştik diye bi tane şurup içirdiler.

saat 10da fitili koymuşlardı. gece 2 buçuk 3 gibi fitil vermiştik diye vermediler. şurup içirdiler yine sarı renkli. o şekilde sabahı ettik. o zaman 6. hastalık geçiriyodu cemre 39 40 falandı ateşi...  :y25: :y25:

ayy Allah korusun

38/5 oldu en fazla ateşi ama çok sıcak 39 40 da nasıl olur acaba Allah göstermesin

elleri ayakları buz gibi

ateşliyken duşa girdiğinde titrermiş

bunu okumuştum dün

bugün duşa soktum 5 dk titremeye başladı normal olduğunu bilmeme rağmen korktum

hemen çıkardım bide görmeseydim o yazıyı halim ne olurdu bilmiyorum

AککORTįє

Alıntı yapılan: Demet_dk - 14 Şubat , 2011, 18:14:07
İLKNURCUM İSOCUMA VE TÜM HASTA BEBEİŞLERE ACİL ŞİFALAR

İLKNURCUM CALPOL BİZDE PEK FAYDA ETMEDİ
SANA DOLVENİ TAVSİYE EDERİM O DAHA İYİ

of 

öyle kötüyüm ki anlatamam