2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 12 Şubat , 2011, 19:10:00
iyi akşamlar Sahracım sende baya kolaylamışsın işleri doğum gününüze çokta az kalmış canım yardım edecek kimsen yokmu tek başına çok zor oluyor  :-\

koyurenk gider sana canım ben açık tenlilere koyu saçı daha çok yakıştırıyorum hem açık renk çok bakim istiyor,makyaj istiyor hiççç bana göre değil  :tongue3:

Sevilcim bencede kızıl sana çok yakışır esmersin çünkü  ;)

Gülomm bende çok yakıştırıyorum kızılı kendime  :k06: gözlerim ela saçım kızıl olunca yeşile dönüyorlar  8)  :D 

tek başımayım canım annem var ama o da çalışıyor eşimin tarafının hiçbir zaman faydası olmadı şimdi olmaz
öyle halletmeye çalışıyorum işte tatlım
teşekkür ederim evet röfle özellikler hep bkım makyaj istiyo.
kızılı bende çok seviyorum eşim istemiyo bende cesaret edemiyom

< ESLAL >

bende çok girişken değilimdir bu eve taşınalı 1,5 yıl oldu bir tek yan komşumla samimi görüşüyorum oda 1 kaç aydır bu hale geldi  :laughing7: birde havva teyzemiz var mahallede oda Balıkesirli zaten o gelir sıkça sağolsun  :)

Selma bencede korkkk  :-ooo :-ooo  :ehi: :ehi:

senin adına üzüldüm Sahracım böyle zamanlarda yanlız olmak çok daha zor illa birşeyler eksik oluyor ne kadar çabalasanda yetişemiyorsun buda bizim şanssızlığım herhalde  :icon_scratch:

DER!N

Ama her şeyi olduğu kadarıyla da olsa kendin yapıyor olmak güzel bir duygu.
Hem eksik neye göre eksik bence her şey olması gerektiği gibi  sıkmayın canınızı ;)

) SaMiRa (

hayırlı kandiller herkese...
iso ve merveye çok geçmiş olsun
bütün yazanları okudum ama onuttum bi kısmını
gülfercim teşekkürler :opucuk:

bizim burdada yok öyle komşuluk bende pek svmem zaten burnu havada burdakilerin
inş hamilesindir selmaaaa yaa
ay belki bende... :tongue3:

DER!N

< ESLAL >

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 14 Şubat , 2011, 14:09:04
Ama her şeyi olduğu kadarıyla da olsa kendin yapıyor olmak güzel bir duygu.
Hem eksik neye göre eksik bence her şey olması gerektiği gibi  sıkmayın canınızı ;)

haklısın Gülom iyi kötü gücüm yettiğince herşeyi yapmaya çalışıyorum kızıma ama çokkk yorucu olduğu büyük bir gerçek  ;D

Balıkesirde olsaydık herşey daha farklı olurdu kesinlikle ama dediğin gibi herşeyi tek başına halletmenin duygusuda bir başka hani  :laughing7:

) SaMiRa (

aynen öyle kızlar
gücüm yettiğince benim sorunum bel fıtığım var temilik beni çok yoruyor ve fudaylı bazen kucağımda taşıyorum
fazla ayaktada kalamıyorum :sad1:
eşim sağolsun bazen de olsa el atıyor
çok az kaldı bende yetiştiririm inş.

) SaMiRa (

ben fudayla hala hazır babymix veriyorum ya bizim yediklerimizden versem olmaz mı?
gül maşallah dişlerinize ne çok olmuş  :nazar:

DER!N

o zaman önce sağlığın sonra diğer her şey hazırlık dediğin görüldüğü üzere kişiye göre değişiyor abartılmamalı diye düşünüyorum neticede akılları da ermiyorki gönüllerini hoş edelim. Hevesini almış ol ileride göstereceğin anlatacağın anın olmuş olsun o kadar. Yani bence böyle.
verebilirsin tatlım normal yoğurtta

DİLVİN

hayırlısı olsun sahracım

ınş. sende hamılesındır

aaa bıtek komşuluğu seven benım galiba  :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

ben de severim canımcım, çatkapı gelinsin istemem ama belli seviyede severim

DİLVİN

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

bana zaten evde olmadığımdan komşum gelmez

kayınvaldeme gelır  :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 14 Şubat , 2011, 14:24:09
o zaman önce sağlığın sonra diğer her şey hazırlık dediğin görüldüğü üzere kişiye göre değişiyor abartılmamalı diye düşünüyorum neticede akılları da ermiyorki gönüllerini hoş edelim. Hevesini almış ol ileride göstereceğin anlatacağın anın olmuş olsun o kadar. Yani bence böyle.
verebilirsin tatlım normal yoğurtta

:flowers: :flowers: :flowers:

sahracım ben uzunca bir süredir normal yoğurt veriyorum tatlım

geçmiş olsun canım bel fıtığı berbat bişey sanırım bendede boyun fıtığı var tüm belirtiler bu yönde tehşisi kendim koydum ama  :k06:

Selmacım bende severim komşu olayını yani severdim Balıkesirde burda ortam farklı ben yabancılarla iletişim kuramam hemen hem çocuklada bıc bıc komşu olayına girmek istemiyorum bir kişi yetiyor bana  ;)

) SaMiRa (

ben biraz abarttıyorum galiba çok heveslendim inş bi sorun çıkmaz..
elbette sağlık ama drada gidemiyorum yaaa  :'( işte buda yalnızlıktan  :( zor gerçekten
kardiyolojiyede gitmem lazım bu epey geçti kontrollerr :'(
ya vereyim o zaman hem fudayla hem bize ayrı ayrı yoğurt alıyoruz

bana kimse gelmedi geln geldm buraya hoşgeldine gelmediler,doğum yaptım yine kimse gelmedi bi üst komşumuz sağolsun o kadar...
selma şu merdivenlerdeki ayak sesi benide deli ediyooo :cildir:
bide topuklu ayakkabıylaa uffff

< ESLAL >

yakın olsak gelirdim ben çatına kapısına bakamam kusura bakma  :k06: :k06: