2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ilkcemre

ayşe arkadaşım değil. benim hiç gidip geldiğim komşum yok burda. kimseye ısınamadım soğuk nevaleyim ben  :ehi: :ehi:sadece öyle kapıdan gördüğüm işte.
kaynanam gidip geliyo onlara genelde kız daha 20 yaşındaymış. kafası yerinde değildir heraslde baksana 20 yaşında 3.ye hamiş ve en büyük 2 yaşında ....

DİLVİN

bızde 5. kattan 1.kata ındık

ayy küt küttt merdıvenden inip çıkıyorlar

sınır oluyorum  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

ya akıl var mantık var hangi çağda yaşıon dimi... telefon et anne gel de olmaı sen çık asansör var bide ona rağmen bağırıyolar teeee yukarı ... bi kaç kere uyardım ama yok anlamıyo. kapıda zilin üzerinde zile basmayın yzıyo bizim cemre korkuyo zilin sesinden kaç defa bişey sormak için bastı... değişikler birazz....

sizinde alışmanız için baya bi süre geçmesi lazım... bizim burda trafik falan yok çok sessiz dışarısı annemlerin ev ana caddede kapının önünde acayip bi tarfik. ben oraya gidince dayanamıyorum kafam götürmüüyo gürültüyü...

sende şimdi 5. katta rahattın o açıdan zor gelir ama zamanla farketmezsin bile ...

мiŁenα.

Sende benim gibi bende görüşmem komşularımla pek..

Öle kendime yakın gördüğüm pek olmadı..

Nefret ederim balkondan aşağıdakilerle konuşanlardan merdivende 2 saat ak lak yapanlardan..

Biizm mahallenin meraklılarıda camda balkondapusuya yatarlar ..

selam verip konuşmak isterler merhaba derim sonra görüşürüz der  giderim sevmem  öle konuşmayı.

20 yaşındamı :-ooo ohaaa :-ooo

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

aynen canım bende hiç sevmem ... hiççıkmam dışarıya ama b u sne mecbur çıkıcazzz cemre durmaz evde  :love9: :binkybaby:

benim komşuların çocuk sayıları hep fazla  :tongue3:
bide giriş katta var sanırım benle yaşıt yani 26 falandır 5 e giden kızı 3e giden oğlu 2 yaşşında oğlu ve bitanede yeni doğan var ama cinsiyetini bilmiyom:... köyden göç ettiler yeni...

DİLVİN

bızım oralarda çok sessızzz medıven seslerını saymassak

:ehi: :ehi:

ben severım komşularımı hepsii çok ıyıdır

konuşmayıda severımmmmm bızım olduğumuz yer zaten

hanı tatıl sitelerı varya yazlıklar felan 20-30 tane felan site var o kadar

dimi güll  :k06: :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

:ehi: :ehi: Hay maşallah sizin binanın 1 katını kreş yapın apartmandaki çocuklarla köşe olursunuz. :k06:

Bizim mahallede yazın coşuyor.Herkez kapısının önünde oturur.Müstakil genelde bizim  mahalle..Karşı taraflar hep site :k06:

Bakalım kiracımız çok cici bir  kadına benziyor.Onunla derin sohbetlere dalabilirim. :k06:

DİLVİN

bızım burda mıllet balkona bile çıkmıyorrr  :toothy10:

ilkcemre

bizim bura yaz gelsin hatta az güneş çıksın full dışardalar ... kamelyalar var bahçelerde orda oturuyolar çoluk çocuk her yer ... sitenin içi çocuk sesleriyle inler yazları....

мiŁenα.

Ayyy yaz gelsinn ::) Duygularım depişti..

Kuş sesleri her yer yeşilll cıvıl cıvıll haraketlilik..

sahil kenarıı cıvıl cıvıll...of fffff :k06:

selma ne istiyon anacım sessiz sakin :k06: yazın çoşarla merak etme

DİLVİN

PARK YAKIN YA BIZE HEMEN ORAYA GİDİYORLARRR

ABOWWW YA HAMILEYSEEMMMMMMMMMM  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

мiŁenα.

DİLVİN

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Tırsma canım tırsma.. :ehi: Birşey yapmıyor  :ehi: :ehi: :ehi: