2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

SAĞOLL CANIMMM  :opucuk:
BEN YARINI BEKLIM EN IYISI
ÇOCUK OLANA KADAR ÖĞRENEMIYORMUŞUM HAMILE OLUP OLMADIĞIMI  :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

6sıydı di mi regl günün epey de geçti ama geç döllenme de olabilir o zaman belki testte çıkmaz

DİLVİN

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 14 Şubat , 2011, 10:25:25
6sıydı di mi regl günün epey de geçti ama geç döllenme de olabilir o zaman belki testte çıkmaz

EVET CANIM 6 SIYDI AMA 2 GÜN ÖNCEYE ATIYORDU 4 DE OLMAM LAZIMDI

TAM 10 GÜN GEÇİYOR

HİÇ HASTA OLACAK GIBIDE DEĞİLİM  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Grip olacak yada eliyle sürekli ovalıya ovalıya kızarttı..

Bakalım grip elirtisi görürsem şurubunu vericem.

Ateşinin düşmesine sevindim ilknurcum.İnşallah çıkma daha düzelir.

Selmacım kan vermek bozmuyor kan almak bozuyordu sanırsam :k06:

:love9: :love7: :love9:

Aytii

evet vücuduna sıvı yada başka birşey girdiğinde bozulur orucun, kan verebiliyosun  :icon_thumright:

DİLVİN

ilkcemre

seloo duymadım kıs nerde orası...

biz alışmışız cepadan başka bi yere gidemiyoz  :laughing7: :laughing7: sincana gelincede genelde alnıaçıklarda takılıoz üst katta oyun parkı varya bizde bebek çok  orda oynuyoruz...

cemre bugün kahvaltı yaptı benimleee çok mutluyum...  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

herkesin kandili mübarek olsun...
allahım bütün ömrümüzü ve ahiret hayatımızı sevdiklerimizle beraber geçirmeyi nasip etsin..
bebeciklerimize bol bol sağlık iştah huzur sevgi dolu bi yuva versin inşallah...
bütün günahlarımızı affettsin ve dualrımızı kabul etsin inşallahh...

HEPİNİZİN GÖNLÜNDEN GEÇENLER HAYIRLI BİR ŞEKİLDE OLSUN İNŞALLAH... DUA İLE...[/
color]

DİLVİN

ERYAMANDA

DAYILARIN EVININ ORDAN GİDİYORSUN

ALNIAÇIKLAR NERDE YAA PASTA ALDIĞIMIZ YERMI

мiŁenα.

seninde mübarek olsun gül.. :opucuk:

Selma inş hamilesindir. :love9: :amin: :laughing7:

DİLVİN

ilkcemre

evet tatlım o pasta aldığımız yer. en üst katında acayip büyük bi oyun parkı var. jetonlu oyuncaklar... cemre henüz korkuyo tek binemiyo ama dedim ya bizde bebek çok oynamaya gidiyoruz oraya güzel bi park... boş bi vaktinde gidin bence... çağlar sever belki...

biz sincana gidince ablamlarla ve yiğenlerimle geziyoruz genelde pek uzak yerlere gidemiiyoruz. genellikle merkezde dolaşıyoruz. o tarafları pek bilmiyorum yani...

hamişmisin kıs şaka maka derken  :binkybaby: :love9:

benim burda bi komşum var 2 yaşında bi kızı var... sonra bide cemreyle yaşıt bi kızı var. şimdide 6 aylık hamiş... biizde bi çocuğun peşinden yemiyo uyumuyo diye mızıldanıyoz  yani en azından ben öyle yapıorum :ehi: kadın bu gidişle seneye 4.yü doğurur  :ehi: :ehi:

DİLVİN

KOMŞUNNN SÜPERMIŞŞŞŞ

NE ACALESI VERMIŞ O KADAR

ilkcemre

мiŁenα.

Oha kadın kendini bebek fabrikası yapmış..

Bence hiçhoş değil.Arkadaşın kafası yerindemi :ehi:

Sağlammı yani :toothy10:

ilkcemre

bide geçen gün komşum taşınıyo yazmıştım da neden bu kadar sevindiğimi merak etmiştiniz ama ben yazamamıştım şimdi sölimm..

en üst katta annesi oturuyo. buda benim kapı karşım. kapıya çıkp yani kafasını kapıdan uzatıp 3.kattan 5. kata anneeeee diye bağırıyo anneside yukardan nevarrrrrr diye bağırıyo bazen sohbet bile ediyolar cemre de kaç kere uyandı onların yüzünden... keşke imkan olsada komşu alsak pazaardan getirsek oturtsak yanımızdaki boş dairelere  :laughing7: :laughing7: