2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Alıntı yapılan: fenci10 - 11 Şubat , 2011, 09:45:24
sağol gülfer 

ben 2 ay önce gitmiştim ria taktırmak için daha adetin görnmyo dedi bi sorun yoktu

ama arada bi dra görnmek lazım tab..i sen de bebek bekliyomuşsun hayırlı olsun cnm allah tamamına erdirsin inş.

bu arada ben sümeyra..

Hoş geldin Sümeyra Allah c.c. razı olsun.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

selamünaleyküm herkese hayirli cumalar  :love9: :love9:

aysecim amsallah hazirliklar tamam az kalmis ama nasil defter aldin anlamadim resim cekseni bi nasil bisey merak etdim simdik...degisik fikirmis herkes yazicak yani icine biseyler hmmm bnde yapim bariii :icon_thumright:

< ESLAL >

Nesrincim hoşgeldin ohh havalarda çok iyi gidiyor şansınıza sizin için çok iyi oldu bu tatil kışın ortasında süper bir değişiklik  :sunny:[

Minecim ben bir kez röfle yaptırdım saçım çok yıprandı çok fikrim yok röfle konusunda  ::)

Gülom bencede değiştirme   ;)

vealeykümselam sevilcim  :flowers:

Sahracımm  :opucuk:/ :opucuk:b]

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

< ESLAL >

sağol canım çokk iyiyim azcık yorgunluk var cadı kızımın peşinde koşmaktan  :laughing7:

Hilalimde çok iyi teyzesi koca gün koşturuyor  :nazar:

Ecişim nasıl sürünüyormu hala  ??? Hialde uzunca süre komando gibi sürünmüştü sonra normal pozisyonda mekledi ve yürüdü  :love7:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 11 Şubat , 2011, 16:19:43
sağol canım çokk iyiyim azcık yorgunluk var cadı kızımın peşinde koşmaktan  :laughing7:

Hilalimde çok iyi teyzesi koca gün koşturuyor  :nazar:

Ecişim nasıl sürünüyormu hala  ??? Hialde uzunca süre komando gibi sürünmüştü sonra normal pozisyonda mekledi ve yürüdü  :love7:

ay inanirim bende hep ecrinin arkasinda kosturuyorum halinin üstünde durmuyor hep laminatda onu halinin üstüne koymakdan skldim artik vallah....

evet sürünüyor halen emmeklemeye niyeti yok  :k06:

AککORTįє

11 Şubat , 2011, 22:08:38 #9096 Son düzenlenme: 11 Şubat , 2011, 22:15:28 AککORTįє
a.s sevilcim sanada hayırlı cumalar  :love9:

Alıntı yapılan: ırmak184 - 11 Şubat , 2011, 14:25:51
bizimki bir sorunu yoksa akşam 11.30 gibi uyuyor sabah 10 bazen 10.30 gibi kalkıyoruz gec yedirdigim için gece mama  için uyanmıyor..zaten memede emmiyor.
kızlar kızım uyansın saclarımı boyatmaya gidicem röfle mı yaptırsam düz sarıyamı boyatsam kararsızım.kuaföre gidince karar verecegim..
selmacım hayırlı olsun bir dahaki aya inşallah  :amin:

canım benimde dipler çıktı boya zamanım geldi

en son yaptığım gibi açık kumralamı boyatayım yoksa yine röflemi yapayım onu düşünüyorum bugünlerde

DER!N

Ve aleyna aleykum selam hemşom, bereketli olsun Cumalarımız :amin:

Belki emeklemeden yürür, emekleme süreci de zor Sevil istemesen de halının üstünde kalma süresi kısalır. İnş.emeklemeden yürür en azından ayakkabısını giydirirsin üşütme derdi olmaz.

Ezocan istesemde değiştiremeyeceğim hamile geçiriyorum yazı da kısmetse.  :laughing7:

Belim fena ağrıyor benim, kuyruk sokumundan ayaklarımın altına kadar sanki kramp girmiş de geçince ağrır ya öyle  :dontknow:
yarın için randevu alamadım ne yapsam acaba

ırmak184

saclarımı boyattım kızlar.kuaförüme sordum röflemi düz boyamı boyatsam diye.saclarımın röfleyle dogal durdugunu ve yakıstıgını söyledi. bende tamam dedim.bundan önceki yaptırdıgım röfleyi begenmedigimi söyledim.eger bu seferde begenmezsem gelmeyecegim daha dedim. memnum kalmam için elinden geleni yaptı sonuc güzel oldu.haftaya bakım ve kesim için tekrar gidecegim.birde bakım sampuanı önerdi onuda kullanacagım.hersey iyi güzelde röfle cok uzun sürüyor.3 gibi gittim 7 de eve geldim  :-ooo
gülfercim olsun sen bir dogur hele sonra dönersin röfleye  :opucuk: 
ezgicim yaklasık 11 senedir röfle yaptırıyorum. röfle sacı yıpratıyor ama öyle alıstımki yaptırmadan duramıyorum.
ilknurcum bahar geliyor bence rengini actır.resimleriden gördügüm kadarıyla ben acık rengi daha cok yakıstırıyorum sana  :opucuk:

ırmak184

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 11 Şubat , 2011, 13:29:56
Alıntı yapılan: ırmak184 - 10 Şubat , 2011, 17:33:58
benim kızım bezlenmek istemiyor..ayakta bezliyorum.yatmak istemiyor..kaka yapınca nasıl degiştiriyorum düşünün halimi  :sad1: bu durum gelip gecidir dedim ama yaklasık 1 aydır böyle..böyle devam ederse tuvalete alıştıracagım..
kres için ben 4 yasında vermeyi düşünüyorum..bakalım zaman neyi gösterecek..
buarada bir aydır memeyi bıraktı kızım..emmiyor artık..epilasyon yaptıracaktım emla diye bir krem var epilasyon yaptırmadan yarım saat önce sürüyorsun acıyı azaltıyor..anne sütüne gectigi için erteledim epilasyon işini..kızım memeyi bıraktıgı halde gitmiyorum belki hala emer diye bekliyorum  :'(  hala süt geliyor gögsümden..ara ara veriyorum ama istemiyor keske emse  ::)
zelişçim fıstıgım yasına girmiş hayırlı olsun  :opucuk: yürümeye niyeti varmı?bizimki yürüdü yürüyecek gibi ama cesaret edemiyor..
sorma aynı durum bizdede var ben şarkı söyleyerek oynayarak değiştirmeye çalışıyorum üzerini giydirirken durmuyor hiç
emla ben kullandım bana göre tamamaen psikolojik bi faydası yok bence geçen kutusunu buldum tarihi geçmiş attım
inş emer canım bendende süt geliyor 2 sene öyle oluyormuş  :dontknow:

teşekkürler canım :opucuk: inş sorunsuz atlatırız çok zorr :amin:
sahracım cok zor oluyor..bugün bir doldurmuşki..degiştirene kadar akla karayı sectim..ne olacak böyle bilmiyorum.üzerinide zor degiştiriyorum hanımfendinin hiç giyinmek istemiyor..dısarı cıkınca inşallah altına yapmaz diyorum yoksa nasıl degiştiririm  :-ooo

DER!N

İyi günlerde kullan tatlım sıhhatler olsun.
Bakım şampuanının ismi ne biz de kullanalım. :)

GÜNAYDIN  :love9:

< ESLAL >

haklısın canım insan sevdiği kendine yakıştırdığı renklerden vazgeçemiyor bende kızıldan geçemiyorum  :D

saçlarım çokk ince telli o sebepten çok yıprandı benimkiler  ;)

oyy Gülom biran aklımdan çıktı miniğim  :opucuk: :love9:

pardon Günaydın demeyi unutmuşum  :k06:

GÜNAYYDDDDIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN  :flowers: :flowers:

DER!N

:opucuk:

kızılı ben de severim yıllarca da kullandım sana çok yakışıyor zaten vazgeçme  ;)

ırmak184

12 Şubat , 2011, 12:10:12 #9103 Son düzenlenme: 12 Şubat , 2011, 12:14:22 ırmak184
tesekkür ederim ezgicim,gülfercim  :opucuk:
wella system professional sac bakım ürünü..sampuan,krem ve onarıcı kremi vardı galiba..henüz almadım.kuaförüm getirtecek.bir deneyecegim bakalım inşallah aldıgıma deger.
hava cok güzel..eşimle kızımla dısarı cıkacagız..herkese iyi hafta sonları  :wave:

мiŁenα.

Saçların hayırlı olsun minecim..

Keyifli gezmeler...

Evde yine tekim kafam şişti ya  :cildir: Offf dün  akşam birşey oldu bana halsizleştim yattım uyudum erkenden..Gece kalktım eymen bir yandan sıkıştırıyor.Azra bir taraftan gece biri  yanımıza koymuş eltimin kızını..eşimde var 4 kişi :-ooo

Uyuyamadım..neyse demin eymeni uyuttum zorla azrayı görünce uyumuyor oynamak istiyor.Zar zor uyuttum uyandırdı azra gittiler deminde .şuan çıldırcak gibiyim hem yorgunum hem uykusuz hem sinirli :cildir:

Kayınvalideme dedim gece kim koydu yanıma gelmiştir kendi dedi.. :honk: Sanki çocuk kandırıyor. :violent1: Yukarı çıktım eymen tek odada durmuyor kaapılara vuruyor.Diğer odalar soğuk..Tv yi duvara monte etmemiz lazım eymen tırmanıyor cam allah korusun..

Ölee aşağı indim bidaha.Akşam yatmaya çıkıcam Gündüz çıkaıyorum..

Kafam kazan yaz gelsin artık :crybaby2:

:love9: :love7: :love9: