2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

11 Şubat , 2011, 10:58:52 #9061 Son düzenlenme: 11 Şubat , 2011, 11:02:05 AککORTįє
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

o zaman seni daha çok tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum  :laughing7:  :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

Sağol hayatım :ehi:

Bende bu enerjinden dolayı seni tebrik ediyorum..

Tüm foruma tebrik yolluyorum.. :ehi: :ehi: :ehi:

< ESLAL >

gÜNAYDIN  :hello: :hello:

sELMACIM BİZDE ÖYLEYİZ YA PUFF KOCA GÜN YETMİYORMUŞ GİBİ GECEDE TEPEMDE  :icon_scratch: :icon_scratch:

İLKNUR NE BU ENERJİ SABAH SABAH BENİM AFYONUM PATLAMADI DAHA lİLOŞU UYUTTUM BENDE YATICAM ŞİMDİK  :sleepy1: :sleepy1:

DİLVİN

Alıntı yapılan: AککORTįє - 11 Şubat , 2011, 10:07:41
kızlar oğlum dün odanın bi ucundan diğer ucuna gitti  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

biraz totosu korkuyor ama olsunn   :ehi:

TOTİSİNI YERIMM BEN ONUNN YAKIŞIKLIMM BENIMMM  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 11 Şubat , 2011, 11:05:15
gÜNAYDIN  :hello: :hello:

sELMACIM BİZDE ÖYLEYİZ YA PUFF KOCA GÜN YETMİYORMUŞ GİBİ GECEDE TEPEMDE  :icon_scratch: :icon_scratch:

İLKNUR NE BU ENERJİ SABAH SABAH BENİM AFYONUM PATLAMADI DAHA lİLOŞU UYUTTUM BENDE YATICAM ŞİMDİK  :sleepy1: :sleepy1:

GÜNAYDIN EZOCAN

VALLA ETİM ARIYOR ARTIKKKK  :)

мiŁenα.

< ESLAL >

GÜNAYDIN EZOCAN

VALLA ETİM ARIYOR ARTIKKKK

:opucuk:

AYNEN TATLIM SIRTIM ÇOK AĞRIYOR BENİM DİNLENEMEKTEN  :'(

--elif--

demek tek ben değilmişim ya herkes aynı dertten muzdarip
bütün gece bir tarafa yatıp emzirmekten bi hal oldum  :-\   :-\ 

AککORTįє

11 Şubat , 2011, 12:26:08 #9070 Son düzenlenme: 11 Şubat , 2011, 12:37:03 AککORTįє
ayşecim selmacım  :opucuk:

bende çok yorgunum her yanım ağrıyor

Allah tan gece çok kalkmıyor benimki 1 belki 2 kere onda da emip yatıyor.

gece sık uyanmasının sebebi bence meme değil

çünkü öyle olsa meme emen her çocuk sık uyanır

değil mi  :icon_scratch:

мiŁenα.

Doymadığından kalkıyor olabilir.

Eymen akşam yemediğinde sık uyanıyordu.

AککORTįє

yada meme ağzında olsun da istiyor olabilir  :dontknow:

nesrin_beyza&berrin

Kızlar slm.
Nasılsınız. Benim tatil hala devam ediyor. Bursadan sonra Ayvalığa geçtim. Hava süperdi orda. Hergün deniz kenarında yürüyüş yaptık. Şimdide Armutlu tatil köyündeyiz. Çok güzel bir yer. Sahracım buraya geldinmi sen? Bursaya yakın.

Siz de ne var ne yok. 30 okunmayan sayfa var. okuyamadım. Bebişler nasıl? Benimkine hasta yiğenlerimden biraz burun akıntısı biraz da öksürük bulaştı. Çok şükür iyi. Serum fizyolojik ve bitki çaylarıyla geçiriyoruz. öptük sizi :wave:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 11 Şubat , 2011, 12:41:10
Kızlar slm.
Nasılsınız. Benim tatil hala devam ediyor. Bursadan sonra Ayvalığa geçtim. Hava süperdi orda. Hergün deniz kenarında yürüyüş yaptık. Şimdide Armutlu tatil köyündeyiz. Çok güzel bir yer. Sahracım buraya geldinmi sen? Bursaya yakın.

Siz de ne var ne yok. 30 okunmayan sayfa var. okuyamadım. Bebişler nasıl? Benimkine hasta yiğenlerimden biraz burun akıntısı biraz da öksürük bulaştı. Çok şükür iyi. Serum fizyolojik ve bitki çaylarıyla geçiriyoruz. öptük sizi :wave:

Hoşgeldin nesrin'cim..

Ohh gezinn tatilinizin tadını çıkarın.

Geççmiş olsun..

evet ilknur yalancı meme niyetinede kullanıyor olabilir.