2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Ayşecim tuvaletiniz soğuk değilse orada vakit geçirmeye başlayın isterseniz lazımlık hiç sevmiyorum temizleyemem de ben midem fena benim. Çocuklar için tasarlanmış klozet kapakları var renk renk desen desen iki yandan tutacakları olanları da var.

8.aydan beri çiş demeye başladı Selen  :nazar: nerden öğrenmişse çömelerek çiş diyor ve boş çıkmıyor damlatsa bile yapıyor. O zamandan beri günün belli saatlerinde (Selenin ihtiyaç molaları belli zamanlarda oluyor genelde) bezliyken oturtmaya başladım ben. Aklı erdikçe korkuyorlarmış tuvaletten.

İnş. Selmacım, ama önce iyice yürüsün bacak kasları ile bağırsak gelişimleri yakın ilişki halinde oluyormuş hazır olmadan başlanırsa ters etki ediyormuş.

DİLVİN

DÜN BEN MUTFAKTAYDIM
ÇAĞLARDA OTURMA ODASINDA TV YE BAKIYORDU
BI BAKTIM MUTFAGA GELMİŞ YURUYEREKK  :nazar: :nazar:
MAŞALLAHHH OĞLUŞUMA 1 AYA KADAR DÜZELİR IYICE HERALDE
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

maşallah tebarekallah

iyice ilerletir bir aya kalmaz demekki dengeyi iyi sağlıyor bu dönemde bir yerden bir yere kısa mesafe koşmayı çok seviyorlar

ilkcemre

cemrede çişş demeyi biliyor ama çişi gelince değil telefuz olarak... banyoyu görünce çiş diyo tamamen benden kaynaklı.... klozeti gösterip çiş falan demiştim sanırım ordan öğrendi.. bende yazı bekliyorum banyoı sıcak aslında ama iyice aklı erer tam 1 buçuk olur o zaman da kolay öğrenir diye düşünüyorum... mayıs gibi falan inşallah klozete yaparız bizdee ...

brnim görümcem çalıştığı için 1 yaşından beri gönderiyo kreşe. şuan 5 yaşında bıkmış durumda kreşten... daha bunun kaç yıl okulu var ... mümkünse bence geç gönderilmeli...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ve günaydinnnnnnnnnnn   :love9:

gülfercim masallah ecrinime cok uslu akilli masallah demek cis diyor yerim ben onun agzini  :nazar: :nazar:

ben 3 yasinda vercem krese insallah ...

DER!N

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

insallah hemsom...ecrinde krese basladimi gelsin 2 cadiii  :muzz: :muzz:

) SaMiRa (

ayşe çok güzel olmuş canım fazlasına gerek yok bence :icon_thumright:
ay selma inş hamilesindir yaa :amin:hayırlısını versin rabbim :amin:
gülfer senin kıza hastayım aklını seveyim onun bıcır bıcırdır dimi maşallah cişte yapıyo demek  :nazar:
benimde aklımda hep ama yürümesi lazım tabi önce o zaman
selma çağlarda yürüyo hee maşalahh bende istiyom oğlumda yürüsünn :amin:

bizde dra gittik kontrole ameliyat omuştuk ya onuniçin
herşey normalmiş martta yine gdicez..nisanda da ameliyat olucak tekrar :y25:
çok zor allah kimseye yaşatmasın :amin:

kreş için bende 4 yaş düşünüyorum

ırmak184

benim kızım bezlenmek istemiyor..ayakta bezliyorum.yatmak istemiyor..kaka yapınca nasıl degiştiriyorum düşünün halimi  :sad1: bu durum gelip gecidir dedim ama yaklasık 1 aydır böyle..böyle devam ederse tuvalete alıştıracagım..
kres için ben 4 yasında vermeyi düşünüyorum..bakalım zaman neyi gösterecek..
buarada bir aydır memeyi bıraktı kızım..emmiyor artık..epilasyon yaptıracaktım emla diye bir krem var epilasyon yaptırmadan yarım saat önce sürüyorsun acıyı azaltıyor..anne sütüne gectigi için erteledim epilasyon işini..kızım memeyi bıraktıgı halde gitmiyorum belki hala emer diye bekliyorum  :'(  hala süt geliyor gögsümden..ara ara veriyorum ama istemiyor keske emse  ::)
zelişçim fıstıgım yasına girmiş hayırlı olsun  :opucuk: yürümeye niyeti varmı?bizimki yürüdü yürüyecek gibi ama cesaret edemiyor..

ırmak184

gecmiş olsun sahracım  :opucuk: ikinci ameliyatta inşallah düzelir yavrum  :amin:
aysecim cok güzel olmuş şekerin cok marifetlisiniz  :opucuk:

мiŁenα.

sağolun kızlar.

Görenler bayıldı.. :laughing7:

sahracım tekrardan geçmiş olsun inş nisandaki ameliyatla geçecek inşallah..  :amin:

Minecim inş emer fıstık...Sıkma canını ..Ya hiç emmeseydi ... :y25:

Odahada zor :sad1:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

akşammm test alcam

bakalım hayırlısı olur ınş

ama sabahmı yapım yoksa akşammı  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

sabah daha net çıkar derler ama farketmiyor akşamdan yap :ehi:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 10 Şubat , 2011, 18:09:03
sabah daha net çıkar derler ama farketmiyor akşamdan yap :ehi:

yanııı  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

off heycanlandım şimdiii  :k06:

AککORTįє

10 Şubat , 2011, 18:28:51 #9014 Son düzenlenme: 11 Şubat , 2011, 00:39:30 AککORTįє

sahra hayırlısıyla atlatın inş

ırmakcım inş emer emmesede emdiği kadar artık olsun

selma hadi yap artık şu  zımbırtıyı merak ediik  :occasion14: