2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

bende Selmaya katılıyorum kendi evim olsun da nerede olursa olsun kiracı olmak çok zor ve kötü bizim ev sahibimiz çok iyi tam merjezde oturuyoruz ama ben kendi evim olduktan sonra dağın başında oturmayı tercih ederim şimdi ulaşım çok kolay her yerde minibüs,taksi hepsi var  ;)

DİLVİN

AYNENN VALAA EZOCUM

AYŞEE KISS KIRA ÖDESEYDINIZZ GÖRÜRDÜM BEN SİZİ   :k06: :k06:

MAAŞ ALMAK BİLE ZEVKLI GELMIYOR

BEN ZENGINN OLMAKKK İSTİYORUMMMMM  YAAA :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

bizim ev dağın başı arkadaşlar... buyrun gelin  :ehi: otobüslerimiz belli saatlerde var ama taş çatlasın 7 8 kişi oluyo içinde mercedes klimalı püfür püfür gdiyos annemlere falan ama belli bi yerden sonra insan yakın olsun istiyo nefis işte ... benim tek sorunum araba kullanamamam . hafta sonu hiç sorun olmuyo ama hafta içi araba orda dururken otobüse binmek dokunuyo... ev alırken yinede biraz merkezi olucak derim ben...

DİLVİN

BIDE BANA BURAYA GEL DIYOSUNNN  :k06: :k06:

NE İŞİM VAR DAĞIN BAŞINDA HIHHHHHH  :k02: :k02: :k02: :k02: :k02:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

:ehi:

İnşallah olursun canım..

Bende  kirada oturuyordum  evlenene kadar bilirim zorluğunu..

Aylıkalr gelirdi yarısı ev kirasına giderdi eline geçendende birşey anlamıyorsun.

Ama insanın evi olmuşkende iyi olsun istiyor.

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

YA TABI KIM İSTEMEZZZ EN IYISINI

AMA BUNADA ŞÜKÜRRRRR  :D

мiŁenα.

Evet canım..

İşte olmayan der ..Ama olunca nefis işte fazlasını istiyor..

Yoksa içini zaten istediğin gibi dekore et ...

Ulaşımda olunca sıkıntı yok

DİLVİN

BEN NEDEN HASTA OLMADIMM YAWWWW

NORMALDE GECEN AY 6 SINDA OLDUM

2 GÜN ÖNE GELIYOR BENIM  4 ÜNDE OLMAM LAZIMDI

5 DE TEST YAPTIM NEGATİF ÇIKTI

NEDİR BENIM DURUMUN ŞİNCİKKK  :-*

ilkcemre

DİLVİN

мiŁenα.

ben 1/5 aydır olmadım ya benim durumum ne bendemi menapoza girdim kine :toothy10:

DİLVİN

SEN DAHA OLMADINMI

ALA ALAAA

KISCEE HAMILE OLMAYAKKKK  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

sanmıyorum yada gizleniyor kendini belli etmiyor :ehi:

AککORTįє

ayşecim şekerin çok güzel olmuş ellerine sağlık

başka bi ek yapma sadece bi yazı koyarsın benim gibi tabi birde bulabilirsen magnet iyi olur ben bulamamıştım

мiŁenα.