2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ilkcemre

07 Şubat , 2011, 17:33:39 #8835 Son düzenlenme: 09 Şubat , 2011, 11:59:14 ǝuıɹǝpɐʞ ǝsɯü♥⅂Ü⅁♥ ヅ
yarın kan sayımı yapılacak zaten... dr kontrolüne gidince. geçen hafta hasta diye yapılmadı ...

cemreye süt vermedim ben daha hiç . dr 1 yaşına kadar önermiyoruz 1 yaşından sonra da tercihen önermiyoruz dedi. bende bu aralar aptamil juniour almayı düşünüyorum. belki onu içer sabahları... içmezse süt de denerim. omlet vs tarzı şeyleri eliyle geri çıkarıyo karışımı mecbur yutuyo ama onuda ağzına sokturmuyo zillii...

offf bende dağıldım moralim çok bozukkk  :cildir: :cildir: kaynana muhabbeti  :cildir: :cildir: :cussing: :cussing: :violent1: :violent1: :violent1: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

мiŁenα.

Merhaba  canolar :k06:

Akşam üstü acile gittik.Eymen çişi sarımsı ydı çok.

Doktor idrar tahlili istedi.2/5 saat bekledik yapmadı :icon_scratch:

Su içti emdi ama yapmadı..Bizde evimize geldik yarım saat içinde getiriliyormuş.

Yarın götürcem yaptırıp.Bir çocuk ne kadarda bir yapar ki ..

Eymen bezine yapıyordu acaba torbayı takıncamı kastı :honk:

Yada enfeksiyonmu var acaba az yapıyor.Bir kaç gündürde az yapıyordu zaten koyuydu. :sad1:

Doktor idrar yollarını  üşütmüş olabilir huzursuzluğu ondan olabilir dedi.

Vee eymenin üst dişinin biri yukarıdan geliyor yani diş etinden..

Bembeyaz olmuş diş sanırsam :honk: Of o acıtır oğlumun canını..

Benim çıkmıştı düşmüştü :sad1:

:love9: :love7: :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

geçmiş olsun ayşeee  :y25:

duru iki hafta önce idrar tahlili verdik torbayı akşam dokuzda bağladım sabaha kadar
bekledik ama sabah yine dokuz civarlarıydı iki üç damla yapmıştı torbaya
götürdüm olmaz dediler yine bağladım üç beş saat bekle yok yapmıyor en son leğene çiş tuttum
yaklaşık yarım saat içinde yaptı ve hemen götürdüm
tabi kız erkek çocukları farklı ama torbadanda yapmıyor olabilir  :dontknow:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ǝuıɹǝpɐʞ ǝsɯü♥⅂Ü⅁♥  ヅ - 07 Şubat , 2011, 17:33:39
YARIN KAN SAYIMI YAPILACAK ZATEN... dr kontrolüne gidince. geçen hafta hasta diye yapılmadı ...

cemreye süt vermedim ben daha hiç . dr 1 yaşına kadar önermiyoruz 1 yaşından sonra da tercihen önermiyoruz dedi. bende bu aralar aptamil juniour almayı düşünüyorum. belki onu içer sabahları... içmezse süt de denerim. omlet vs tarzı şeyleri eliyle geri çıkarıyo karışımı mecbur yutuyo ama onuda ağzına sokturmuyo zillii...

offf bende dağıldım moralim çok bozukkk  :cildir: :cildir: kaynana muhabbeti  :cildir: :cildir: :cussing: :cussing: :violent1: :violent1: :violent1: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

E DENİCEN ARTIK GÜL HANGİSİNİ YİYORSA ONU VERECEKSİN Bİ MÜDDET

AککORTįє

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 07 Şubat , 2011, 21:56:42
Merhaba  canolar :k06:

Akşam üstü acile gittik.Eymen çişi sarımsı ydı çok.

Doktor idrar tahlili istedi.2/5 saat bekledik yapmadı :icon_scratch:

Su içti emdi ama yapmadı..Bizde evimize geldik yarım saat içinde getiriliyormuş.

Yarın götürcem yaptırıp.Bir çocuk ne kadarda bir yapar ki ..

Eymen bezine yapıyordu acaba torbayı takıncamı kastı :honk:

Yada enfeksiyonmu var acaba az yapıyor.Bir kaç gündürde az yapıyordu zaten koyuydu. :sad1:

Doktor idrar yollarını  üşütmüş olabilir huzursuzluğu ondan olabilir dedi.

Vee eymenin üst dişinin biri yukarıdan geliyor yani diş etinden..

Bembeyaz olmuş diş sanırsam :honk: Of o acıtır oğlumun canını..

Benim çıkmıştı düşmüştü :sad1:

geçmiş olsun canım yüksek ihtimalle enfeksiyondur ilaçla hemen geçer merak etme.

bizim doktorda 1 yaşında kontrolde herşey normal mi diye kan idrar istemişti

ay bizde 2/3 saat beklemiştik yapmadı eve geldik ve tabiki yapmıştı

sabah ta poşeti taktım yarım saat içinde yaptı babası götürdü erkenden hastaneye

bişey çıkmadı şükür

diş konusunda gelince iki ön diş ve sol ön dişin yanındaki dişleri geliyor oğlumunn

AککORTįє

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 07 Şubat , 2011, 22:02:08
geçmiş olsun ayşeee  :y25:

duru iki hafta önce idrar tahlili verdik torbayı akşam dokuzda bağladım sabaha kadar
bekledik ama sabah yine dokuz civarlarıydı iki üç damla yapmıştı torbaya
götürdüm olmaz dediler yine bağladım üç beş saat bekle yok yapmıyor en son leğene çiş tuttum
yaklaşık yarım saat içinde yaptı ve hemen götürdüm
tabi kız erkek çocukları farklı ama torbadanda yapmıyor olabilir  :dontknow:

ya aslında takacaksın poşeti bezini bağlamayacaksın 3/5 dakka sonra kendiğinden yapar zaten

e tabi durdurabilirsen öle 5 dakka  :ehi: :ehi:

< ESLAL >

geçmiş olsun Ayşecim inş. önemli bir sorun yoktur  :amin:

Ayşe şeyi merak ediyorum Eymeni aylık rutün götürdüğün yada sürekli gittiğiniz bir doktor yokmu canım hep acile gittik diye bahsediyorsun her defasında farklı doktor denk geliyordur muhtamelen buda her defasında detaylı muayne demek zor oluyordur..
birde acil deyince içim bir garip olur benim hani ani ve çok ciddi birşey olunca gidilir ya Acile Rabbim korusun  :amin: biz 13 ayda bir kez gittik acile Nisanın ateşi 39 du ve düşüremedim doktorunu aradım çok yoğun olduğunu acile getirmemi gerek olursa oraya geleceğini söylemişti  :-\

DER!N

Ben 15.dk içinde götürülmeli diye biliyorum doktordan doktora bu da mı değişiyor ki
İnş. önemli bir sıkıntısı yoktur. Çok su içmiyorsa idrarırın koyu renk olması ondan da olabilir.

< ESLAL >

Nisada vajina yapışması olduğunda 1 ay boyunca haftada bir idrar tahlili yaptırmıştık ve 15 dk içinde götürüyorduk  :dontknow:

ve Gülomunda dediği gibi az su içiyorsa az ve koyu renk yapıyorlar Ayşe  ;)

geçtiğimiz yaz yaşadık onuda az koyu sarı ve ıkınarak çiş yapıyordu Nisa tekrar tekrar test yaptılar çok şükür temiz çıktı su az içiyor ve çok terliyordu ondanmış meğer  :icon_thumright:

zelis

pamuk prensesim 1 yasinda......
iyiki dogdun melegim...iyiki varsin....seninle ve abiciginle tam bir aile olduk....
Hamd olsun bu gunleride gorduk....
Rabbim butun isteyenlere bu duyguyu yasatsin....(amin)......

zelis

hayiri geceler  cemati muslimin...

Aysecigim cok gecmis olsun canim. kizlarinda dedigi gibi az sivi alimindan kaynaklaniyordur
umarim.
bizde de ayni yeme sorunlari ve inatlasmalar hat safhada,sute baslamistik sanirim boyle
az yemye devam ederse 1 yas ustu mamaya gecis yapacagiz....
aslinda sutu guzel iciyor,200 ml bitieebiliyor ama mamada daha cok vitamin olacagini dusunuyorum....bilmiyorum yanlismi?.....

мiŁenα.

sağolun kkızlar.

ezgi her ay rutin kontrole götürdüğümüz doktorumuz var.

Lakin eşim geç geldiği zaman mecbur acile götürüyoruz doktorumuzun muayinesi 5 e kadar.

Denk gelmediği zaman oluyor.

Yoksa kendi doktorumuzda yaptı 2ay önce idrar testini,2hafta önce gittik gerek yok dedi daha yapmaya..

eymenin idrarı kokuyor diye yapıştı böbrek filmi vs çekmişti herşey normaldi.

Bakalım eşim işten geleceği saati  sölicekona göre takacam poşeti yapar inş ta alırız sonucu..

< ESLAL >

hmm anladım Ayşecim zor bir durum sizin için dediğim gibi acilde doktorlar değişiyor ve uzman doktor olmuyor yani çocuk uzmanı benim eşimde 12 saat çalışıyor çoğu kez yanlız götürüyorum Nisayı doktora taksi çağırıp gidiyoruz mecburen

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN PAMUK KIZ RABBİM NİCE GÜZEL UZUN ÖMÜRLER NASİP ETSİN SANA  :love9: :love9:

BUARADA HERKESE GÜNAYDINNNNN  :flowers: :flowers:

мiŁenα.

Ben götüremiyorum malesef tek başıma yaz olsa neyse ama kışın eymenitek çıkaramam..

Arabamız satılmasaydı ben tek götürürdüm ama satıldı :sad1:

Eymen sadece emiyor.Bugün kahvaltı yaptı suyunuda güzel içti.

İnş yapar bu seferde çişini. :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

günaydın kızlar

ben duruya artık kahvaltı karışımı hazırlamak istiyorum ama nasıl ?
ilk defa hazırlıycam normalde mama devam sütü çorba yoğurt v.s bunları yemeyen bir bebek  :crybaby2:
yemesi için oyalıyorum ama kusuyor bana bir tavsiyeniz olabilirmi ve ilk karışım kahvaltımızı nasıl hazırlamalıyım
pek tatlı sevmiyor benim cadı   :y25: