2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

koltuktan inmeyi öğrendik yoksa baş  aşşağı inmeye çalışıyordu..

bende vermiyorum,her istediği olsun istemiyorum..Ama bazen öle ağlıyor ki temam diyip veriyorum..

Daha neler çıkacak bakalım.. :dontknow:

Hergün beni şaşırtıyor eymen..

Geçen telefonu aldım babayla konuşuyorum oda oyuncağını almış dayamış kulağına haaa huuu diyor. :k06:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

:k06: bizde neler var neler insan şaşırıp kalıyor ve bi tek senin çocuğun yapıyormuş

dünyanın en büyük mucizesiymiş gibi geliyor  :love8:

мiŁenα.

Aynen öle :laughing7: Saysam anlatsam bitmez insan sadece kendi evladına has zannediyor. :love7:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

ya şimdi şöyle anlatayım bisküvi kraker tarzı şeyleri seviyo. kaşar peynirini eline alıp yemeyide seviyo. ekmek içini de seviyo. sabah öyle veriyorum eline kaşarı ısıra ısıra yiyo ama nihayetinde kaşar doyurmaz. bi kaç lokma ekmek içi belki yerse yiyo. 12 oldu saat bi kase yoğurt yedi yattı. uyansın mercimek çorbası onu bekliyo... öğleden sonra sorun olmuyo kandırarak yediriyorum ama sabaha özel bi durum bizimki. zaten kandırmadan ilgisini başka şeylere çekmeden mümkn deel yedirmek  :tongue3:

yarın kontrole gidicez hastalığı geçmiş mi diye randevu aldım az önce. dr a sölicem yine diyecek sıkıştırma çocuğu diye...

bide gerçekten cemrenin yaptıklarına da aklı sır erdiremiyorum bende sadece benim çocuğum yapıo sanıyorum bende  :ehi: :ehi: herkes özel anne her bebek özel bebk  :k06: :k06: cemrede telde çok güzel konuşuyoo... aayoooo babaa şeklinde sesler çıkarıyo. tel yerine de evde ne varsa onu kullanıyo ayakkabısı kumanda kaşık telefon ne bulursa kulağına dayayıp taklit ediyo eşşek  :love9: :love9: :binkybaby:

) SaMiRa (

ayşecim ebrucum çok geçmiş olsun inş bebiişlerinize geçmez :amin:
hava süperrr :sunny: :sunny: ama çıkmayız heralde bilmiyorum

ben sizin o çocuklarınızın dötünü yiyim büyümüşte küçülmüş bunlar sanki nelerde yapıyorlar  :nazar:
fudayl koltuğa çıkamıyor henüz ama tv sehpasına tırmanmaya çalışıyor ve mutfak tezgahına cdleri çıkarıp çıkarıp bakıyor beğenmiyor atıyor geçen nazan önceli aldı onu beğendi aa uuu diyoo :k06:
benim telefona takı bu ara konuşturmuyo saldırıyo hemen eşşek tuşlarına basıyo sonra
bazen bende istediği şeyi veriyorum vermemek en iyisi ilknur sen çok iyi yapıyorsun bende iyice alışırmadan unutturayım yoksa başa çıkamayız...

ırmakçım şaka yapıyorum tabiki  :opucuk:3 tane adınız var demek hepside güzel :nazar:ama bazen karrışıyordur :nazar:

) SaMiRa (

gül
cemre kendini kurmuş sanırım saat 12 ye onun için yemek saati o
omlet yap karışık,meyve rendele ne bilim çorbada verebilirsin...
sanırım cemremiz tatlıyı pek sevmiyo kaşar ekmek kraker tuzlu şeyler ya daha çok seviyo...
bende karışım veriyorum hala pek yemek istemiyo ama suyla kandırıyorum bende yada emziğiyle :laughing7:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

°o.O євяυ O.o°

saolun kızlar :opucuk:

ay sabahtan beri bişey yemedmm

ama acısını çıkardm 2 dilim mercimekli

börek yedmm ohhh :hungry:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Geçmiş olsun kızlar, Allah c.c.şifa versin.  :amin:

Gül, Cemrenin durumu muhtemelen geçici aynı dönemi biz yaşadık. Muz kraker kaşar peynirden başka bir şey yemiyordu 10a kadar ama sütünü içiyordu hiç değilse cicibebe atıyordum içine nispeten yetiniyordum.
Kaşar peynir deyip geçme idare etsin bu dönemde biraz uzunmuş gerçi 12  :dontknow:
Kansızlık iştahsızlık yapar kontrole gidince dr.yönlendirir ama aklında olsun. Umarım kısa sürer.

AککORTįє

Alıntı yapılan: ((selma)) - 07 Şubat , 2011, 15:19:59
Alıntı yapılan: AککORTįє - 07 Şubat , 2011, 15:09:45
  :director: selmacım nasılsın canımmm  :opucuk:

iyiyim canımmm sen nasılsın  :love9:

iyiyim hayatım nolsun işte bildiğin gibi yuvarlanıp gidiyoruz bizim bıdıkla  :ehi:

DİLVİN

:k06: :k06: :k06: :k06:

çağlar çookk memecı oldu yaaaa

sızınkılerde ölemı

gece emerek uyumak istiyor  ???

AککORTįє

yani memeci denecek kadar değilde meme istiyor tabi gece uyandığında yada gündüz

< ESLAL >

selam kızlar  :wave: :wave:

Hilalde sabahları çok iştahsız oluyor Gül gerçi hep öyle ya sabah daha çok  :laughing7: ben karışıma devam ediyorum aradada omlet yapıyorum

selmam benim cadıda memeci oldu dün gece 2 de çıldırdım artık hanfendi orda uyuyacakmış sen ne olursan ol  :caca: :caca:

birde insan içinde anneee memeeee diye gelmiyormu sıpa  :cildir:

ayyy dün akşam koptum bende benim cadım uzun süredir merhaba yapıyordu içeri kim girse elini tutup NERABA diyordu  :k06:

akşam çocuklar duymasında bayramlaşma vardı orda gördü: geldi elimi tuttu meraba dedim ııı ıııı dedi çekti beni kendine tokalaştık  :k06: sonra elimide öptü nasıl keyf alıyor birde görseniz pis cadıııı  :k06: