2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Benimkide gün boyu  açıktır kapanmaz fırsat buldukça yazarım.. :k06:

Şimdi kızlar sizin fikilerinize ihti,yacım var..

Evimi aranızda herkez biliyor aman aman büyük değil

Glen çok olacak (selma seninki gibi :k06:),

Eşimin iş arkadaşları gelmek istiyor hep ::)

Eşimde iş yerinin misafirhanesi var  geniş güzel restorant gibi..

orda yapalım diyiii ama süsleme vs öle aham şaham yapmam oraya ve pastaları öle götüremem yapıp oraya hazır alırız dedi eşim..

ben istemedim,sizce ne yapim?

kayınvalidemde bizim evide kullanırsın diyor.

:love9: :love7: :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

hmmmm aslında misafirhanede güzel olur
ama istediğin gibi olmıycaksa ve içine sinmiycekse evde yap
kayınvalideninde dediği gibi iki evide kullanabilirsin  :icon_thumright:

мiŁenα.

Aslında öle sinmicek..şöle sinmicek süslemelerim ve çeşitli pasta börek olmicak yoksa sorun olmaz..

Eşimin arkadaşındaydık dünakşam orası olsun falan dediler..

Düşünmem lazım bunaltmayın beni dedim :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bencede aysecim icine sinmicekse hic bosuna stesse girip yapma orda...

kayinvalidenin evinide kullanirsin 2 evde yaparsin istedigin gibi süsler püslersin ...

benim simdiden tüm süsler pasta mumlari masa dekorasyonalri peceteler baraklar hep hazir bile  :k06: önceden alletdim hep heves isteee

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 05 Şubat , 2011, 17:02:43

kayinvalidenin evinide kullanirsin 2 evde yaparsin istedigin gibi süsler püslersin ...

benim simdiden tüm süsler pasta mumlari masa dekorasyonalri peceteler baraklar hep hazir bile  :k06: önceden alletdim hep heves isteee

sende emme acele etmişsin. :k06:

ben şekerlerimi hafta içi  yapıcam  erkenmi diye düşünüyorum :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 05 Şubat , 2011, 17:09:01
Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 05 Şubat , 2011, 17:02:43

sende emme acele etmişsin. :k06:

ben şekerlerimi hafta içi  yapıcam  erkenmi diye düşünüyorum :k06:

cnm ya ben herseyde öyleyim önceden hallederim isimi hep eger aklimda bisey varsa onu yapana kadar beni rahatsiz eder o yüzden önceden alirim hazirlarim herseyimi hep....ama bebek sekerlerinden yapmadim yapmicamda ben bilmiyorum yani son an belki degisebilirim ama sanmiyorum ben sadece aile arasi yapcam dogum gününü o yüzden cok kalabalik olmicaz

мiŁenα.

bende kalabalık olmaz diyordum,ama eşimin arkadaşları gelmek istiyor.

sanırsam kalabalık olacak 20-30 adet yapıcam yakınlarıma ve seçtiğim kişilere vericem..

bende  işlerimiöncesinde yapa hallederim aksilik olmasın diye  ama okadar erkende değil :k06:

ilkcemre

ayşe biz 30 kişiydik eve sığdık. erkekler oturma odamda tv seyretti partiden sonra bizde kendi aramızda kudurduk salonumda. ama ben hiç dışarı taşmadım sadece ailem bu kadar benim. eşim kardeşleri annesigil ve benim kardeşlerim annemgil... sizin arkadaş çevreside olcakmış ya ayırmak hoş olmaz bence... sen dışarda kutla bence. ama yne de pınarın dediği gibi ii düşün...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 05 Şubat , 2011, 17:22:55
bende kalabalık olmaz diyordum,ama eşimin arkadaşları gelmek istiyor.

sanırsam kalabalık olacak 20-30 adet yapıcam yakınlarıma ve seçtiğim kişilere vericem..

bende  işlerimiöncesinde yapa hallederim aksilik olmasın diye  ama okadar erkende değil :k06:

BEN ERKENDEN HALLAEDERIM HERSEYIMI SADECE BU KONUDA DEGIL HER KONUDA

BIDE BEN SADECE DISARDAN ALINCAKALRI ALDIM

AککORTįє

şüncü ayşeciğim bemim fikrim şu ;

sen bol yemek yensin herşey olsun mu istiyorsun

yoksa çok eğlenilsin mi istiyorsun?

bana böyle bir teklif gelseydi ben misafirhanede yapardım

kocaman yer müzik eğlence gayette güzel olur

yemeklere gelince onlar olmaz diyorsun neden olmasın evde yap götür

kurabiye börek ne bilim elle tutulur şeyler aşure hoşaf yapmıyorsun

10 çeşit değilde 5 çeşit yap bi kaç biişeyde dışardan alırsın tamam

geriye ne kaldı süslleme

gidersin 1 saat önceden takarsın aldığın süsleri oraya buraya balonları da bir gece önceden şişirirsin hepsini bir iple tutturursun

götürürsün orda takarsın yardım da ederler orda sana

ben 50 tanesinin tutturdum astım oğlumun odasında tavana

yani ben olsam bu şekilde hareket ederdim ayşecüğüm  :-*

< ESLAL >

aahh Gülfer teyzesi aynen tahmin ettiğin gibi eskisi kadar net konuşmuyor ama hiçte susmuyor,herşeyi ama herşeyi anlıyor ona ne söylesem gerektiği gibi tepki veriyor,bizim ev sobalı ya kapıyı aralık görsün hemen salona kaçıyor ayyy Hilal naptın diyorum elini ağzına kapatıp aaaaaaaa kaçtım diyor  :k06: eşşek  :nazar: Hilalin kulağında ne var sadık diyorum hemen kulağını yokluyor yok dadık diyor  :nazar: :k06: bişey yokmuş yani sadık  :laughing7: işte eyle yani kaka yapınca hemen bir bez alıp geliyor anne al çişşş d iyor :k06:

ve ben hala su çiçeği aşısı için gidemedim hastaneye  :-\ önümüz hafta gideceğim inş. doktorumuz hastanede yanlız kalmış çok yoğun bi türlü randevu alamadım çokta iyi doktor değiştirmek istemiyorum   :icon_scratch:

hmm sevilcim herkesin huyu işte bende tam aksiyimdir son anda hallederim herşeyi çünkiii birşeyi çok isteyip hazırlık yapınca hep bir aksilik yaşamışımdır bu güne kadar hep öyle oldu o sebepten çok heves etmemeye çalışırım  :laughing7:

Ayşecim ben sana fikir veremeyeceğim çünküm benim için şu aşamada böyle abartılı kutlama anlamsız bebişlerimiz çok küçük daha birşeyin farkında değiller ben ileride onu mutlu etmek için bunları yapmayı tercih ediyorum onun için bu soruyu bene sormamış ol   :k06: :k06: bir fikrim yok yani  :dontknow:

мiŁenα.

Sağolun kızlar..

Eşim misafirhanede olsun diyor süsleme pasta büreği hallederiz götürürüz diyor.

Arkdaşından araba alır olmazsa.. :k06:

Bakalım konuşucak iş yeriyle eğer o gün başka biri davet vermezse biz yapıcaz.

curcuna olmasın diyor başka davet varsa ???

ezom ben iilkine bu kadar önem veriyorum belki ikinciyi daha sade yaparım yine pastasıydı süsüydü vs olur ama daha az kişiyle sade kutlama yaparım o an neyi gösterir bilemem..

İleride isterse ktlarım erkek çocuğu düşkün olurmu bilemicem :k06:

Bakalım hafta  içi netleşir .

мiŁenα.

05 Şubat , 2011, 20:08:56 #8789 Son düzenlenme: 05 Şubat , 2011, 20:10:58 La√iNYaM
Bu bizim muzdan daha sexiii :ehi:

Hele bu afet afet :ehi: