2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

ozamana kadar düzelir merak etme benimde hala düzensiz

DİLVİN

benım 3 aydır düzenli

p.tesine kadar olmmassam heralde hamıleyım

ya bıde bız o yumurtlama gununde yapmıştık

değerlendırdık yanı   :ehi: :ehi: :ehi:

amma velakınnn eşim ıstemıyor yaaa hanı

hemen benı yataktan kaldırdı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

olabılermı acaba  bu şekilde  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

) SaMiRa (

hayırlısı olsun gül kısmet ama selmayı bekliyorum ben :amin:
fudaylda tv izliyo gidiiyo dibinden bakıyo yaa..
bende yeni sayılırım 1 sene olmadı..
yaa siz nerden buluyonu yazdıklarnızı tek tek konuları sayfalarımı geziyonuz?

) SaMiRa (

DİLVİN

çaktımı ne kıs  :k06: :k06: :k06:

ha bıde iletilerim var oraya tıkla

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

sen kocanı korunuyom diye kandırmadımıydın onu diyom
hemen kaldırmış ya seni

) SaMiRa (

°o.O євяυ O.o°

selamm

çok yoruldm yine misafir vardı :sad1:

betülde huyszlandı kmseyi istemio

yawrm sadece ben ve kendsi olalım istio :love9:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

DİLVİN

yokkıızzz korunmuyoruzz hiç bi şekilde

benı kaldırıyor hemen bende dur durrr durr bı dakıkaaaaa ahhh uhh karnım ağrıdı deyıp yatıyorum

ama bi kaç sanıyeee

sonra gülme krizine girince kalkıyorum

hamış kalınırmı o şekilde  :k06: :k06:

DİLVİN

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

DİLVİN

DİLVİN

bırcanda bende organızede çalışıyoruz

ASO dan bugün bi sirkü geldı

organizede çalışan anne babaların çocukları için eğer talep olursa kreş açacaklarmıŞ

ön kaydımızı yaptırdık bakalım bizim yaş gurubumuzdan çok olursa açarlar belkı  :occasion14:

DİLVİN

hımm bıde yanı ön kaydımızı yaptırdık ama

seneye gönderirim artık

kaynanam çağlaya bakarken zorlanmasın   :k06: :k06:

"Çocuğunuzun yaşıtları siz yetişkinler kadar hoşgörülü ve özverili olmayabilir. Bu yüzden onların kreşe başladıkları dönem çok önemlidir. Ülkemizde aileler, kreş seçimi konusunda oldukça titizler. Ne yazık ki pek çok aile çocuğun kreşe başlama yaşı konusunda yeterince titiz ve bilinçli davranmıyor. Oysa, çocukları zamanından önce kreşe göndermek, hele de adapte olamadığını bile bile kreşe gitmeye zorlamak, onu psikolojik olarak olumsuz yönde etkileyebilir"