2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

ZARFIMIZ... :love9:

HEP ÇOK BEĞENMİŞİMDİR DAVETİYEMİ :love9: :love3: OKADAR ÇOK SEÇENEK VARDI Kİ BEĞENMEK AMMA ZORDU :k06:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

ya aslında güzel yada çirkin olması değil benim sorunum...
şimdi yeni biriyle tanışınca yıllardır aynı soruyla karşılaştım. yani liseye kadar.

önce adımı söylerim anlamazlar tekrar etmek zorunda kalırım. sonra neden gültekin olmuş derler.
sonra erkek kardeşin yokmuydu neden sana koymuşlar. kim koymuş vs...
abuk sabuk büssürü soru... aman dedim lisede bundan sonra gül demeyene bakmam millet bi süre bocaladı ama alıştı herkes sonra ünide öyle tanışınca herkesle bi sorun kalmadı. şuan çok yakınlarım dışında pek kimse bilmez gültekin i... genellikle gül derler...

ilkcemre

evet tatlım çok güzel ve şık gerçekten...
hep aceleye gelen işler bunlar o sıkışıklıkta bu kadar güzel olması mucize  ;D

allah bir yastıkta kocatsın  :k06: :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ayşe güzel davetiye  :love9:

haklısın gülcüm öğrenene kadar deşeriz  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

ilkcemre

yok canım sana demedim sen sadece doğru mu okudum dedin  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

yani demi ama  :ehi: ama bak şimdi benden sonra görenler için

ön hazırlık oldu  :ehi:  :ehi:

ilkcemre

şimdi bu kadar şeyden sonra kimse sormaz da heeaaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ...

мiŁenα.

sağolun kızlar.

davetiyen çok şekermiş gül..

aynen  ama biz aceleye getirmedik geniş geniş araştırdık baktık ..sadce gelinliğim konusunda anlaşmazlık oldu oda orta yolbulundu ...ama yinede içimde ukte istediğim gelinliği giymedim :(

ilkcemre

al bendeden de o kadar ayşe ya... davetyeyi güzelce seçtik bizde gelinlik konusunda sıkıntılıyım... 26 ekimde evlendik biz... soğuktu üzeirme bolera alıcam ama dedikki çok dışarda kalınmıcak nasılsa kısa kollu olsun ... adamlar yanlı anlamış uzun kollu oldu... bizimkilerinde işine geldi zaten üşicektin kısa koluu diye değiştirme dediler öyle kaldı...  :BangHead: :BangHead:

мiŁenα.

:BangHead:

Düğün yerim hayalimdeki gibiydi;kır düğünü isterdim tuttuğum salon hem içerisi hem bahçesi bize aitti,..dışarı  taşıttırdık masaları sandalyeleri...gelin çardağı vs güzeldii..

davetiye arabamız düğünüm vs mükemmeldi..

ama gelinlikk konusunda illedeb straplez olmasın dediler ..eşimle tartıştık bile kaç kez..üstüne dantel bolero yaptorayım dedim..

sonra benim gelinliğimin modelini  begendik yayık yakaydı..eşim adamla benden sonra konuşmuşş yakayı toplattırmış..

şok oldum gidince ,neyse geldi geçti..

sadece gelinliğim ama oda güzeldi.herkez begendi..birşey farketmedi..
:k06:

ilkcemre

eşinde işini biliyomuş  :ehi: :ehi:

benimde straplezdi ama ben o tarz taşıyamam diye ip askı koydurdum... zaten bolerada vardı ... yaşam tarzım tesettürlü ama kapalı değilim...tesettürlü olsam ancak bu kadar kapalı olurdu gelinliğim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

DER!N

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 04 Şubat , 2011, 00:10:29
bende bişey sorcam yaa
biz parkyatak kullanıyoruz ayrıca yatak almadık içinde var diye ama o ince altında tahtalar var üzerine silikon kaplamışlar ama yatak gibi değil tabi halı gibi diyim size
e şimdi alt katta yatıyo ya üşürmü alttan çekermi acaba :dontknow:
gerçi altını destekldim yorganla ama

Canım yerden yüksek ama yine de çeker, seleninkine ilave yatak aldık çift yatak oldu yine de içine kendi silikon yorganlarından koyuyorum hem yumuşak olsun hem çekmesin diye, hatta iki yanı da file gibi olduğu için hava sirkülasyonu olur düşüncesiyle tek tarafını kapattım.

ilkcemre

gülfer karnın belli oldumu... ikinci bebekte daha çabuk çıkar derler... nsıl gidiyo...

DER!N

Yine abuk bir şekilde konunun ortasına düştüm afedersiniz.

Geriden okuduğumu unutup yazıyorum böyle oluyor.

Davetiyeleriniz hoşmuş maşallah.

Eve gidince ben de eklerim artık en değişiği benimkidir sanırım görünce hak vereceksiniz. Davetiyemin arkasında düğün salonunun krokisi falan her şey vardı eşim çizmiş :)  :k06:

Selmaaaa saat kaç oldu hala haber yok döbcem seni  :caca:

Kızlar Selen bana teyze demeye başladı  :( :dontknow:

DER!N

Alıntı yapılan: ♥✿GÜL✿♥ üмƨɛ κα∂ɛяιиɛ ヅ - 04 Şubat , 2011, 12:36:41
gülfer karnın belli oldumu... ikinci bebekte daha çabuk çıkar derler... nsıl gidiyo...

Hmm ben de daha geç çıkar diye düşünüyordum erken mi çıkacak henüz çıkmadı  :dontknow: daha erken ki zaten 10 haftalık olduk.
Dizlerimden aşağısı çok ağrıyor akşamları haricinde hamd olsun iyi gidiyor.

Cemre iyileşti mi?