2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ilkcemre

OLUR selmacım öğreneyim geleyim seni alayım... eskişehir yolundada ne kullanılır araba ya  :laughing7: :laughing7:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥✿GÜL✿♥ üмƨɛ κα∂ɛяιиɛ ヅ - 04 Şubat , 2011, 09:54:32
OLUR selmacım öğreneyim geleyim seni alayım... eskişehir yolundada ne kullanılır araba ya  :laughing7: :laughing7:
:laughing7: :laughing7:

GÜNAYDIN AYŞECIM EZOM  :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

nasılsınız hanımlar nörüyonuz ;D

ezom selmam :opucuk:

DİLVİN

VALLAHINN BEN ÇOK YOĞUNUM BUGÜN

FATURA KESECEĞİM BIDE MAAŞLARI HESAPLIYORUM

KAFAMI KARIŞTIRMAYINN FASLLA FASLAA HESAPLARIMDA SONRAA  :k06: :k06: :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

ayşe beni sormamışsın demicem  :laughing7: :laughing7:

ya kızlar benim foto makinem bozulmuştu geçenlerde ancak servise götürdük. samsung ilk çıkanlardan ekranlılar yeni çıktığında almıştık. baya oldu yani. neyse servis 160 lira istemiş tamiri için. çüşşşş dedik. 150ye makineler var  :tongue3: :tongue3:

dışarda yaptırırsanız 30 a 40 a yaparlar belki demiş ama oda benim içime sinmedi... yeni makine almak istiyorum fiyatı uygun ve pikseli güzel ne önerirsiniz bakem...

bide hadi DAVETİYELERİMİZİN resmini çekip paylaşalım burda  :k06: :k06:

мiŁenα.

AŞK OLSUN GÜL'CüM :opucuk: NASILSIN BACIM NÖRÜYON :k06:

BEN PROFÖSYONEL İSTİYORUM AMA 1 ÖİLYAR KÜSÜR EŞİM VERMEK İSTEMİYOR.

NORMALLERE BAKTIK GEÇEN UYGUN FİYATLAR AMA BİZ HALA ALAMADIK..
:cildir:

teknosada bakmıştım..samsung ve canon özellikleri iyydi 250 tl ydi.

ne davetiyesi kız düğünmü :icon_scratch:

ilkcemre

sen neyle çekiyosun peki şimdi gayet güzel çıkıyo resimler tel mi o... süpermiş telefonun ayşooo  :k06:

benim istediğim ufak tefek olsun bide sadece ii çeksin özellikli olmasına gerek yok. bilgisayarda herşey yapılıo zaten resimlere...

eskisi çok özellikliydi boş yere para vermişiz bi keere bile kullanmadım özelliklerini... kişiden kişiye değişir tabi bu... benim kaynımda almak istiyo oda soruyodu geçenlerde 1.600 dedi fiyatına ... bu bi ilgi bence benim ilgimi çekmiyo onlar ama süper resimler çekiliyo onlarla ...

evet düğün davetiyesi... ahanda ben çektim şimdi yüklicem  :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

benim tel bu canım mükemmel özellikleri var fotoğrafta güzel çekiyor..ben hep telle çekiyorum ama banada fotoğraf makinası lazımya..

bende çekim eklim eymeni sallıyom paşamın keyfi olsun :ehi:

ilkcemre

zarfımız  :love9: :love9:

davetiyemiz  :love3: :love9: :love9:

HADİ HERKES DAVETİYESİNİN FOTOSUNU KOYSUNN  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ilkcemre

eşimin telefonuda ondan... wireless lı olanından ama o kadar ii çekmiyo  :dontknow: :dontknow: bende expres music var 5610 benimki onunkinden ii görünüyo... demekki ayar yapmak gerekiyo... aman telefonunu sadece konuşmak için kullanıyo işte sonra sorsan benim telefon güzel resim çekmiyo der  :ehi: :ehi: ayarlamamış ki  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

hmmm değişik ve güzel bir davetiye  :icon_thumright:

senin adın orda gültekin mi yazıyor ya ben mi yanlış okudum  ::)

ilkcemre

evet tatlım doğru okumuşsun... aslında gültekin ama malum erkek ismi olduğu için resmi işlemler dışında kullanmıyorum...çevremdeki herkes ve ailem gül der böylesi daha hoş oluyo... sanırım babamın içinde kalmış o ismi koymak bana nasipmiş  :k06: :k06: :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

anladım canım doğru okumuşum  :icon_thumright:

benim yengemin adıda cihan ama biz cansu deriz

gül bencede daha güzel zaten adının içindede var  :)