2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

altını yorganla desteklediysen bişey olmaz

bende oğlumun yatağını kaldırdım beşiğinden

büyük kalın battaniyeyi kat kat yaptım onu serdim yumuşacık  oldu

ama bu beşik o park yatak yere yakın

sen yinede havalar biraz daha kırılana kadar yorganın üstüne benim serdiğim o büyük battaniyerden ser

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: AککORTįє - 04 Şubat , 2011, 00:25:42
altını yorganla desteklediysen bişey olmaz

bende oğlumun yatağını kaldırdım beşiğinden

büyük kalın battaniyeyi kat kat yaptım onu serdim yumuşacık  oldu

ama bu beşik o park yatak yere yakın

sen yinede havalar biraz daha kırılana kadar yorganın üstüne benim serdiğim o büyük battaniyerden ser

bencede ser cünkü park yatagin alti ince oluyor  normal besik giib tahtali falan degil

zelis

iyi geceler kizlar..

Ay ben eskisi gibi giremiyorum foruma , merveyde , furkandi derken vakitte pek olmuyor isin acigi ...

Sahracigim Mervede oyle elini birakiyim diyorum ama hemen destek ariyor , biraz korkagiz galiba  :-*

iste oyle...

ha bu arada bebek arabasi olarak benim maxi-taxi her durumda cok iedalll
buyuk degil , her yere sigiyor ,
bizim arabada kucuk , onun arkaya bile cok rahat sigiyor..
bu arada benim de ehliyetim var , her canimiz istediginde atliyoruz arabamiza vinnn gezmelere, aciyoruz
muzigin sesinide oynaya oynaya gidiyoruz.... :hello2: :hello2: :hello2: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

zelis

ha yorgan olayinada gelince , bende seriyorum ama ustunde durmuyor ki bi dk ..

zaten surekli hareket ettigi icin cokda usuyecegini dusunmuyorum , benim kiz normal emeklemiyor ,
daha zorunu yapiyor , asker gibi surunuyor kollarinin ustunde , daha cok guc sarf ediyor saftirik kizim  :k06: :k06:

zelis

ayyy kizartma falan dediniz aciktim  :hungry: :hungry: :hungry:
ama useniyorum , birde guya dikkat edecektim , geceleri yemiyecektim artik.,..
anam ac ac da uyunmuyor ki...

ha bu arada kizlar biz sute gectik , doktor soyledi gecin artik diye ,
artik Merve normal bi insan ne yerse onu yemeliymis , ve normal insan mama iciyormu diye sordu bana  :laughing7:
ve sutu mamadan daha iyi iciyor , zaten bi sabah  , bi uyumadan once , birde bazen gece iciyor ....

gun icinde de kahvalti ( once bi kac lokma ekmem , baktik artik istemiyor sutlen  yapilmis tahilli karisim+meyve.)
ogelen sebze veya corba.. aksam da artik evde ne varsa , gecede yatmadan sut ,  gece 4 yada 5 gibi yine sut...
tabi D vitaminine de basladik ,sutte yok cunkum ...

ırmak184

iyi geceler kızlar  :hello2:

biizmkide yürüdü yüreyecek ama biraz korkuyor cesaret edemiyor bende zorlamıyorum eninde sonunda yürüyecek nasıl olsa  :laughing7:
benimde ehliyetim var araba kullanıyorum ama bizim araba biraz büyük birde düz vites..kullanıyorum ama park etmesi zor oluyor birde yeni araba carparım diyede korkuyorum acıkcası..eşim söz verdi otomatik alacak bana söyle polo veya micra tarzı..ozaman daha rahat olacak benim için..

zelis

Alıntı yapılan: ırmak184 - 04 Şubat , 2011, 00:48:29
iyi geceler kızlar  :hello2:

biizmkide yürüdü yüreyecek ama biraz korkuyor cesaret edemiyor bende zorlamıyorum eninde sonunda yürüyecek nasıl olsa  :laughing7:
benimde ehliyetim var araba kullanıyorum ama bizim araba biraz büyük birde düz vites..kullanıyorum ama park etmesi zor oluyor birde yeni araba carparım diyede korkuyorum acıkcası..eşim söz verdi otomatik alacak bana söyle polo veya micra tarzı..ozaman daha rahat olacak benim için..

ay birak otomatigi ben hidrolik direksiyon olsa takla atacam , kucuk nissan micra  benim araba  kirimizi  ama yinede seviyorum ben arabami  :k06: minik duldulum benim , :k06: :k06:
normal vitese alisinca otomatik te ilk baslarda zor olur......[/b]

DİLVİN

GÜNAYDINN KISLARRRRRR

AYYY MİCRAAAAAAA  SÜPERRRRRR ÇOKK ŞİRİNNNNNNNNNN  :love7:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

günaydın selooo...

bende otomatik kullanırım go kart gibi bişi o ... önemli olan düz vitesi kullanmak  :ehi: :ehi:

o kadar dedim eşime otomatik alalım diye düz vites aldı daha yeni 3 sene ödenecek hemde 3 sene otomatikde alamayız... bende onu süremem...

DİLVİN

GÜNAYDIN TATLIMMMM  :opucuk:

KISS ÖĞRENDEE BİZİ ALMAYA GEL  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: zelis - 04 Şubat , 2011, 00:37:48
iyi geceler kizlar..

Ay ben eskisi gibi giremiyorum foruma , merveyde , furkandi derken vakitte pek olmuyor isin acigi ...

Sahracigim Mervede oyle elini birakiyim diyorum ama hemen destek ariyor , biraz korkagiz galiba  :-*

iste oyle...

ha bu arada bebek arabasi olarak benim maxi-taxi her durumda cok iedalll
buyuk degil , her yere sigiyor ,
bizim arabada kucuk , onun arkaya bile cok rahat sigiyor..
bu arada benim de ehliyetim var , her canimiz istediginde atliyoruz arabamiza vinnn gezmelere, aciyoruz
muzigin sesinide oynaya oynaya gidiyoruz.... :hello2: :hello2: :hello2: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

aynen zeliş benimde ehliyetim var sürüom dıptıs dıptıs gidiozz :k06: :k06:

ayyy günaydınn  :love9:

bizim dün misafirimz vardı onun üstüne de sözümz vardı ona gttik
kızım çok uslu durdu :nazar: kucaktan kucağa gezdi sevip durdular :D
ama benn çoook yoruldum :sad1:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

DİLVİN

GÜNAYDIN EBRUCUĞUM

KISS GITTE UYU NE İŞİN VAR BURDA  :ehi:

°o.O євяυ O.o°

heaa betülde öle diodu anne gt yat diinlen ben takılırım dio :ehi:

DİLVİN

Alıntı yapılan: [[betüş'üm]] - 04 Şubat , 2011, 09:18:22
heaa betülde öle diodu anne gt yat diinlen ben takılırım dio :ehi:

SEN GİTTT BEN GÜZEL KIZIMLA TAKILIRIM  :ehi:

°o.O євяυ O.o°

ohh bn gttim o zmnn :ehi:

ay bugnde misafirm varr senn o

tatlıdan yapcaktmda 1 gece dnlendrn dio

malesef kalde bi tavuk göğsü yapcam tatlı

olarak