2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

sahra bizim 3. arabamız...

ilk arabamız pierre cardin eftant mı esfant mıydı neydi turunculu... otobüse bnemiyorum diye eşimin başının etini yedim. baby hope un baston pusetini aldı o da 60 liraya... oda çok güzeldi çok kullanışlıydı ve gerçekten çok hafifti... her yere gidiyoduk onunla tek sıkıntımız arkası yatmıyodu cemre uyuyunca oturur pozisyonda kalıodu... bende sinir oluyodum şimdi yeni bi tane daha aldık bunun da öözellikleri aynı ve arkası yatıyo iyisini aldık artık bu kalıcı olsun dedik...d,ğerlerini ihtiyacı olan insanlara verdik... hayra geçti inşallah

) SaMiRa (

inş..
bizde artık yazın bi baston alıcaz bakalım şimdiden bakmam lazım

AککORTįє

AY VALLA BENİMDE ALMAM LAZIM YA ŞU BASTONLARDAN YA DİYE DİYE YAZ GELDİ

AMA GEREK OLMADI BANA HİÇ YOKSA BENDE BENİM ARABAYLA KESİNLİKLE ÇIKAMAM FELAKET AĞIR ABBAAOOWW

HAFTA SONLARI BABAMIZLA ÇIKIYORUZ DIŞARI HAFTA İÇİ DE ANNEMDE ARABA VAR GELİYOR ALIYOR

ZATEN YAZ GELDİ YAZA YÜRÜME SORUNU DA OLMAYACAK BERABER İNERİZ

YAZ GELSİNNN  :occasion14:

ilkcemre

ben çok kullanıyorum gerçekten çok işimi görüyor... almayı düşünüyorsanız maclareni tavsiye ederim süperrr

AککORTįє

annemde araba olmasaydı banada lazım olacaktı çok fazla hatta kışa girerken bakıyordum araştırıyordum

annem araba aldı gerek kalmadı valla sağolsun her yere götürüp getiriyor  :D

zaten kış günü zırt pırt çıkamıyorsun çocukla işim olduğunda da annemle gidip geliyorum

ilkcemre

ilknur sen araba kullanıyormusun... ben çok istiyorum ama cesaretim yok. aslında benim için şart ama çok tırsağım bu konuda  :BangHead: :BangHead:

AککORTįє

03 Şubat , 2011, 14:26:00 #8604 Son düzenlenme: 03 Şubat , 2011, 14:28:14 AککORTįє
yok  gidip geliyorum derken annem ayooll  :k06:

annem alıp bırakıyor

aslında bende biliyorum ehliyetim var güzelde kullanıyorum

sürücü kursunda çalıştım 1/5 yıl o vakit aldım

ama tabi ehliyet yetmiyor sürekli kullanmak lazım

tam iyi derecede de bilmeden de oğlumu alıp direksiyona oturmam

araba kullanmak içinde oğlumu bi yere bırakmam

eşim sürücü kursunda hoca gel diyor annene yada anneme bırak gel bi kaç saat sür diyor

yok diyorum bırakamıyorum napim artık büyüyünce acelesi yok ehliyetim var nasıl olsa hiç bilmiyorda değilim

bakalım

ilkcemre

iyi bari ehliyetin var en azından benim oda yok... bende almak istiyorum ama bende cemreyi kimseye bıerakamıyorum yaz gelsin bakalım belki o zaman alırımm...

ehliyetin olmasa bile ne güzel eşin sürücü kursunda çalışıyomuş bak ben eşime bi kere öğret dedim arabada birbirimize girdik resmen  :ehi: :ehi: nerdeyse sinirden çöp bidonuna çarptırcaktım arabayı  :ehi: :ehi: neymiş motoru yerinden indircekmişim  :ehi: ayoll bilmiyorum iişte öğretsene dimi amaaa  :ehi: :ehi: debriyaj mıdır ne hasbadır ona basmadan vites değişmezmiş başta sölemiyo   :tongue3: :tongue3: :tongue3: inşallah bende alırım en azından çarşıya pazara götürcek kadar öğrensem yeter. araba kapının önünde çürüyo ben evde  :ehi: :ehi:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

gül belli olmaz cnm  :k06:

bende hafif araba alcam yaza insallah bizimkiside cok agir belim melim kopuyor hep...gicik sey yaaa  :violent1:

ehliyet cok gerekli bisey bence ben arabaya biniyorum kolayca giiyorum her yere daha rahat oluyor ecrinide otutduruyorum oto koltuguna ohhh  :occasion5: 

DİLVİN

BENIMDE ELİYETİİİİM VAR AMA KULLANMIYORUM ARABA

BURDAKI EGOLAR ÇOKKKK PİS KULLANIYORLAR  :violent1: :violent1:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

KIZ TATLARI KARIŞMIYOR..ÖLE YEMEK DEĞİL KIZARTMA..AMAN ŞİMDİ İKİ SAAT  ANLATAYIMMI :ehi: YAPAR EKLERİM FOTOSUNU GÖRÜRSÜNÜZ :laughing7:

SEN GEL İLKNUR BEN AYRI AYRI YAPARIM..ZATEN GENELDE AYRI AYRI KIZARTIRIM..CANIM ÇEKTİKÇEDE KARIŞIK KIZARTIRIM.. :hungry:

KARADENİZ YEMEKLERİ FARKLIDIR EVET VE ÇOK GÜZLLDİR..

BENİMDE EHLİYETİM VAR ÇOKTA GÜZEL ARABA  SÜRERİM AMA ARABAMIZ SATILDI ARA VERDİM ..ARABA SÜRMEK CESARET İŞİ EHLİYET SÜRMÜYOR ARABAYI.İYİCE BİLMEDEN YOLA ÇIKILMAMALI  SEN GÜZEL SÜRERSİN DANGALAĞIN BİRİ GELİR ÇARPAR ALLAH MUHAFAZA..

BEN GİTMİYORUM BİR YERE LENNN :nono: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

BEN O KARIŞIK DEDİĞİNİ GÖZLEME YAPARKEN YAPIYORUM AYŞE