2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

nesrin_beyza&berrin

Sahracım Dikkaldırım, Sırameşeler, şimdide Gürsudayız. Çoook yoruldum. İlk defa toplu taşımayla yolculuk yaptık. Kollarım çok ağrıdı. Kucağımda taşımaktan.

Selmacım bende 2.000 lira almıştım. Gülcüm sonra sen işsizlik maaşı aldınmı? Ben 6 ayda işsizlik maaşı aldım.

< ESLAL >

ya kızlar şaka maka benim 2 gün günüm geçmiş  :cildir: :cildir: off midemde feci bulanıyor amma eşim korunuyor yoktur herhal bebiş filan inş. yoktur Allahım  :amin: :amin:
Rabbim aratmasın ama bizim için daha çok erken  :sad1:

AککORTįє

test alsana ezgi silik te olsa çıkar varsa

ben tam adet günümden 2 gün önce yapmıştım silik çıkmıştı

kişiden kişiye değişiyor o ama

çıkar zannediyorum

ırmak184

Alıntı yapılan: AککORTįє - 02 Şubat , 2011, 10:00:44
ırmakcım gece görmedim canım yazını kusura bakma

sende kendine ve kızıma iyi bak kocaman öpüyorum sizi :opucuk:

AMİNNN SAĞOLUN KIZLAR ÇOK TEŞEKKÜRLER

kızlar defne joy foster ölmüş ya  :icon_pale: şok oldum şok  Allh rahmet eylesin

olsun canım bende  cıktım zaten..yine sabahlayacagım dedim ama maşallah kızım gece uyudu  :sleepy1: sabah 11 de kalktık  :nazar:
bugün hava cok güzeldi dısarı cıktık kızımla. dogum günü için süs falan aldım kıyafet baktım ama istedigim gibi bulamadım yine bakacagım.
defne joy için bende cok üzüldüm..sok oldum resmen.allah rahmet eylesin..genc ölümler olunca daha cok üzülüyorum birde cocugu var  :crybaby2:  :crybaby2:

DİLVİN

hakkınıza hayırlısı olsun ezommm  :amin: :amin:

günaydın kızlarrrrrrr
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°o.O євяυ O.o°

günaydınn selmaaa :hello:

kahvaltıya misafirim var kız gel betüle bakta sofrayı hazırliim :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ilkcemre

nesrincim ben kendim çıktım işten bu durumda işsizlik maaşı alamıyoruz ya hani. ama keşke alsaydık az değil oda  :k06: :k06:

DİLVİN

Alıntı yapılan: [[betüş'üm]] - 03 Şubat , 2011, 09:07:35
günaydınn selmaaa :hello:

kahvaltıya misafirim var kız gel betüle bakta sofrayı hazırliim :k06:

olurr canımmmmmmm  :ehi: :ehi: :ehi:

patateste kızarrtt benım canımm çektiii  :hungry: :hungry:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

selo uzak oarası gel ben  kızartayım sana biber falanda kızartırım üzerinede domates sos hazırlarım  :hungry: :hungry: :hungry: offfff hadi gel

AککORTįє

03 Şubat , 2011, 09:51:18 #8560 Son düzenlenme: 03 Şubat , 2011, 09:57:39 AککORTįє
GÜNAYDINNNN  :love9:

Benimde canım patates kızartması çektiii  :hungry:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥✿GÜL✿♥ üмƨɛ κα∂ɛяιиɛ ヅ - 03 Şubat , 2011, 09:40:43
selo uzak oarası gel ben  kızartayım sana biber falanda kızartırım üzerinede domates sos hazırlarım  :hungry: :hungry: :hungry: offfff hadi gel

OF OFFFFF VALLA CANIM ÇEKTİ

YAZ GELSINDE SÖZ GELCEMMM  :hungry:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ilkcemre

insan da yalnız olunca kalkıp yapası gelmiyo... aman daha kahvaltı yapıcam cemre uyuyo uyansın bari birlikte yaparız...

çocuğumun feleği şaştı hastalıktan ne zaman uyuduğu ne zaman kalktığı belli değil

ilkcemre

ya gerçekten çok isityorum gelsen ne iyi olur  :love9:

pınar hala duruyomusun çık gel bakimm