2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Selam Kızlar
İlknurcum İSO paşaya maşallah. Gözün aydın canım. Ne güzel bir duygu değil mi?

Selmacım, Ayşecim, Ezgicim, sahracım, Gülfercim, Ebrucum yani kısaca tüm arkadaşlar nasılsınız?

Biz Bursada geziyoruz.

Kuzenimin çocukları hasta bende eli kulağında bekliyorum. Umudum hasta olmamaları ama...

°o.O євяυ O.o°

selam cnmmm :opucuk:

ohh gez bakalım inş hasta olmaz kuzucuklarınn :amin:

bizde betüşle markete gttik dolandık geldk hava süper :sunny:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

DİLVİN

kızz ne işin var bursada  :k06: :k06:

valla hiç yerınde oturmuyorsun
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

Allah rahmet eylesin çok üzüldüm Defne Joya  :y25: :y25: :y25: :y25:
selam kızlar doğum günümüz pek iyi geçmedi eşim perşembeden hastalanmıştı zaten tam pazar günü bana da bulaştı Kuzey maytaptan korktu zaten ağladı durdu doğrudüzgün fotomuz yok bir kaç tane bizimle war bir de bol bol masayı çekmiştim önce  :k06:
dün gece acildeydik ateşim 38.6ydı 2 gündür mahwoldum berbat bir virüs dolaşıyor dedi doktor serum taktılar 2 tane de tamol biraz toparladım bugün işe gelebildim kuzum da hasta doktora götürdük bademcikleri şişmiş antibiyotik ve aferin werdi calpol weriyoruz bir de benim hastalığıma dayanamıyor gelip öpüyor ağlıyor anneee die  :sad1:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

KUZEY

мiŁenα.

Serpülüm geçmiş olsun canım..

Fotoları beklik artık olduğu kadarıyla nazara geldi işte bende korkuyorum bir aksilik olur diye :icon_pale:

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: ((selma)) - 02 Şubat , 2011, 14:02:38
kızz ne işin var bursada  :k06: :k06:

valla hiç yerınde oturmuyorsun

15 tatili değerlendiriyorum canım.

Serpilcim geçmiş olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

мiŁenα.

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 02 Şubat , 2011, 13:23:19
Selam Kızlar
İlknurcum İSO paşaya maşallah. Gözün aydın canım. Ne güzel bir duygu değil mi?

Selmacım, Ayşecim, Ezgicim, sahracım, Gülfercim, Ebrucum yani kısaca tüm arkadaşlar nasılsınız?

Biz Bursada geziyoruz.

Kuzenimin çocukları hasta bende eli kulağında bekliyorum. Umudum hasta olmamaları ama...

:opucuk:TATİL NASIL GİDİYOR HAYATIM..

BİZ İYİYİZ ŞÜKÜRLER OLSUN

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

selam herkese sürüngen oldum ya kaç gündür sürünüyorum yumuşak bi yer göriim hemen devriliiim... ama ilk zamanlara nispeten daha iyiyiz şükür. cemre dün yoğurt ve çorba yedi biraz bugünde yedi kaç günden sonra allahım daim etsin. resmen kilo verdi kzıım yaaa...

serpil sizede geçmiş olsun canım aynı dertten müzdaribimm...
kuzeyimin resimlerini bekkliim bende bizim rsimlerde henüz elime geçmedi asıl bomba resimler yiğenimde alabilirsem faceye koycam bende...

ilknurrrrrrrrrrr

iso paşama maşallahhh ayyyy ne tatlı oluyolar dimi yürüyünce bi değişik gelyo insanın gözüne

canım yaaa maşallah ona...

cemre ilk zamanlarda dengesini kaybediyodu ara sıra  yan yan gidiyo, aramızda yanpiri osman diyoduk şimdşi baya düzeldi... hafta sonu avmdeydik koşa koşa dolaştık o önden biz arkadan... bu arada bebek arabamızı değiştirdik yeni baston aldım maclaren bi ton para verdim binmiyo yürümeyi öğrendi diye  ahhh ahhh  :ehi: :ehi:  :k06:

< ESLAL >

02 Şubat , 2011, 16:34:08 #8531 Son düzenlenme: 02 Şubat , 2011, 16:37:16 < ESLAL >
İsaom artık sende kendi ayaklarının üstünde duruyorsun he  :D MaşAllah kuzuma  :nazar:  :opucuk:

Serpilcim çokk geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin bizde tattık o virüsün tadı Rabbim yaşatmasın birdaha  :amin:

Nesrincim biz iyiyiz çok şükür Hilal hanımın peşindeyim bütün gün artık seri bir şekilde kendi başına yürüyor hanım zabdetmek mümkün değil artık  :laughing7:
sizede iyi gezmeler inş. hasta olmaz prensesler  :amin:

Selma sende yap artık şu testi bacim yoksa senden önce ben patlatacam bombayı  :ehi: :ehi:
ayyy şakası bile kötü  :laughing7: 2 gündür inanılmaz mide bulantım var sanırım midemi üşüttüm eşimde havalara girdi doğumda Hilal 2 yaşında olacak dimi,hangi aya geliyor filan sanki korunmuyormuşuz gibi  :cildir: psikolojimi bozacak benim  :k06:
hmm birde diyor ki kazara kalanlarda korunuyor Ezgiiiiiiiiiiiii  :cildir: :caca:

ayyyyyyy Defne Joy sabahtan beri içim yanıyor çokk üzüldüm çokkkk Rabbim geride kalanlarına güç sabır versin çok zor bir durum ani ve genç ölüm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ben çok severdim onu bir programda o varsa durur izlerdim onun enerjisi çok hoşuma giderdi Allah günahlarını af eylesin  :amin: :amin:

veeeeeeeeee Gülom çok özledim sizi  :love9: koccamanda öpüyorum kaymasımı,miniğimi ve annişlerini  :) :opucuk: :opucuk:

) SaMiRa (

nerelerde geziyonn kız nesrinnn :k06:
biiz iyiz şükür fudaylın diş sıkıntısı var işte o kadar..aman kızlar hSTA olmasın inş :amin:
gül ve serpil çok geçmiş olsun allah şifala rversin inş :amin:

isommmm maşallah sanaaa :nazar: darısı başımıza :k06:
fudayl tek ele tutunca yürümüyor elini bırakıyorum bekliyor hemen destek arıyorr

defne joyu çok severim çok üzüldüm çok :crybaby2: :crybaby2: allah rahmet eylesin  :amin:
hilalimde koşturuyor heee onun dötünü yiyimm ben :nazar:

DİLVİN

ezomm cuma gunu yapacağım testi  :k06:

hem normalde gunum var daha   :-*

ilkcemre

sahracım sağol canım  :opucuk:

seloooo napan yawww görüşemedik hiççç bu aralar  :opucuk: :opucuk: