2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

мiŁenα.

ÇOK GÖZEL OLMUŞ.

CANIM KURDELAYI NASIL TAKIYORSUNBEBEĞİ NEYLE TAKTIN..?

NAZAR BONCUĞUNUNERDEN ALDIN.

BU TÜL VS ALDIĞIMIZ YERDE VARMIDIR?

:love9: :love7: :love9:

zelis

selam kizlar...

biz dun yas gunu gubu bi sey yaptik  :D  kuzenler vardi , ben bi pasta yaptim , pazar gunu burda dukkanlar kapali mecbur kendim yaptim ..

yedik ictik , foto isini  kuzenin birine birakmistim ,  bakalim cekti bi seyler , ondan alinca eklerim..

gercek dogum gununu haftaya yapmaya karar verdik , kayinvalidemin sehir disindan pat diye misafirleri geldigi

icin tam bi dogum gunu olmadi , artik bu hafta provaydi , gercegi haftaya :laughing7: :laughing7:

zelis

Sahracigim cok geuzel olmus canim ...Ellerine saglik bi denem.... :icon_thumright:

BU arada bu gun kizimin kontorlu vardi , asimiz da vardir , simdilik bi mizmizlik yok gibi..

10.345 gr. boyumuzda 77 cm..... hersey cok guzel, sadece cildi iyice kurudu kizimin , sirti hep kizarik

ve kabarik... her gun krem kullanacaz, yumsatici yasak. bebek egzamasi dedi , insallag gecer...

) SaMiRa (

bana sanki üst köşedeki nazar boncuğu ve kurdela fazla geldi :icon_scratch:çıkarsam mı?

teşekkür ederimmm kızlar :opucuk:
ayşecim bursada alternatif pek yok sora sora bulduk bi yer orda herşey vardı kafam karıştı zaten orda iyice ama alabildim sonunda...
genelde bu tarz yerlerde herşeyi bulunuyor alabilirsin yani ben biyere girdim aldım
bebeğin arkasında yapışkan kağıt var ama ben silikonla yapıştırdım düşer belki diye
hepsini silikonla yaptım boncukta yapışkanlı arkası ilştirverdim
aslında kurdelayı iğne iplikle yapsak baştan daha iyi diğer türlü zor oluyo

AککORTįє

en sağlamı silikon

bende her bir parçayı  silikonla yapıştırdım 

büyük bir merakla bekliyoruz doğum günü resimlerini zeliha  :laughing7:

he bu arada kızımada maşallah boyu da kilosuda çok iyi  :nazar:

zelis

Alıntı yapılan: AککORTįє - 31 Ocak , 2011, 18:18:56
en sağlamı silikon

bende her bir parçayı  silikonla yapıştırdım 

büyük bir merakla bekliyoruz doğum günü resimlerini zeliha  :laughing7:

he bu arada kızımada maşallah boyu da kilosuda çok iyi  :nazar:

tskler ilknurcugum ,
evet doktor da kilosu ve boyu cok iyi dedi ... masallah kizima , simdilik ates neyim yok , insallah olmazda...

мiŁenα.

maşallah merviş'e :nazar:

silikon tabancam yok almm lazım onu alayım bari bu hafta sonu..

böle küçük sıvı silikonlar satılıyor onlarla olurmu?

AککORTįє

onlar nedir bilmiyorum ben tabancayla yaptım

zaten onların kalem gibi uzun silikonları var onu takıyosun tabancaya

o şekilde kullanıyorsun

мiŁenα.

o tabancayı biliyorum lisede iş eğitimi dersinde kullanıyorduk.

12 tl miş netten baktım :Daldırayım eşime :laughing7:

ırmak184

selam kızlar...

sayfalar cok ilerlemiş oku oku gözlerim kapanıyor..kızım iyileşti cok şükür  :amin: ctsi kontrole gittik bogazları gecmiş kızımın..dişleride patlamadı ama huysuzlugu gecti uykumuz düzene girdi şükür  :amin: yaz gelsede artık hastalıklardan kurtulsak...
sahracım cok güzel olmuş ellerine saglık marifetli dünürüm benim  :opucuk: dişleriniz hayırlı olsun inşallah sorunsuz devam eder  :amin:
hasta olan bebişlere gecmiş olsunnnn  :amin:
dogum günü için ben daha hazırlık yapmadım,şimdi 15 tatildeyiz kızımda yeni yeni kendine geldi baslarım artık hazırlıklara..kıyafet almam lazım prensesime..daha cok işim var  :suclu:
hepinizi öptüm  :wave:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°o.O євяυ O.o°

günaydıınn  :love7:

ya bugün gece sadece 3 4 saat uyudum betül uyutmadı :sad1: :sleepy1:

vee burda da kar yağıooo :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

мiŁenα.

Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :muzz:

Lapa Lapa kar yağıyor.Eymen pencereden kaç saat izledi ..Tutsun oğlumla kardan adam yapicizzzzzz :laughing7:

ilkcemre

:sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
selam herkese

geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederiz ailecek

hala çok kötüyüz ateşimiz sabit 38.5 düşmüyo...

antibiyotik içiyoruz... dr haftaya tekrar gel dedi. offf hiç sevmiyorum şu dr işini...

haftaya kan sayımı falanda yaparız dedi  iyileşirse. bide aşılarını söyledi. 1 yaş aşısından sonra tam bir ay geçince gel vurulsun dedi... özel aşı sağlık ocağındada vuruluyo dimi... aşımızı alıp sağlık ocağına gitsek vurular mı acaba... hoş sağlık ocağımızda ebe yok hemşire yok nasıl sistem anlamıyorum.

dua edin kızlar bir an önce iyileşelim ....

bu arada sahra şekerlerine bayıldım... kurdela fazla demişsin eğer istiyosan kurdelayı çıkar ama bece nazar boncuğu gayet güzel duruyo  :icon_thumright: