2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

salıncak bizdede var ipli şu parklarda olan sizlerdeki nasıl
biz aldığımızdan beri fudayl sevdi hemde çokkkk binince çığlık çığlığa gülüyorrr :nazar:
uyusun diye koyuyorum genelde... bide çok sallayınca korkuyorrr :k06:

) SaMiRa (

DİLVİN

AYY YERIMM BEN  ONUN DİŞİNİİİ

HADİ GÖZÜNN AYDIN  SAHRACIMMM  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

nesrin_beyza&berrin

Gözün aydın Sahracım.  :icon_thumright:

Çağlar Paşaya ve Eymen Paşaya kocaman aferin :nazar: ne güzel uyanmadan uyuyorlar. AY benim kızın uykusu çok hafif. Sabaha kadar iki üç kere kalkıyor. Sabah namazına bizden önce kalkıyor. :k06: Birisi gelirse ya da biz gidersek uykusu azalıyor. :-\

Gülferrrrrrrr nerdesin. :director: Ben bugün öğleden sonra Beyliciuma gidiyorum. Seni görürmüyüm ki? Gözüm arasın mı seni?

) SaMiRa (

uffff sabah fudayl boğuldu yaaa
kahvaltısını yedi arkadan ekmek vereyim dedim az ilk lokmayı zor yuttu,sonra yine verdim onu yutmadı ağzında tutuyooo ağzıda açık dilinin üstünde duruyo ekmek e tabi tükürüğü de birikince toparlayamadı alim dedim daha kötü olur dşye düşündüm sonra öğürdü öğürdü offf kustu yavrumm ama çok kötü oldu yaa nefesini topralayamadı tıkandı burnuna da doldu çok kötüydü yaaaa ağladı nasıl bide :y25: :y25: :y25:
bida vermicem zaten ekmek

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 28 Ocak , 2011, 12:30:05
uffff sabah fudayl boğuldu yaaa
kahvaltısını yedi arkadan ekmek vereyim dedim az ilk lokmayı zor yuttu,sonra yine verdim onu yutmadı ağzında tutuyooo ağzıda açık dilinin üstünde duruyo ekmek e tabi tükürüğü de birikince toparlayamadı alim dedim daha kötü olur dşye düşündüm sonra öğürdü öğürdü offf kustu yavrumm ama çok kötü oldu yaa nefesini topralayamadı tıkandı burnuna da doldu çok kötüydü yaaaa ağladı nasıl bide :y25: :y25: :y25:
bida vermicem zaten ekmek

cnm dıkkat et ben ekmegı cok az parca ve caya falan batırıpda verıyorum kuru kuru hayatda veremem korkarım bogazına yapısır dıye...  allah korusun yavrularımızı  :amin: :amin:

°o.O євяυ O.o°

bilmiorum selmacım kkafayı yicektk eşimle

meme emmio uyumuyo sallanmak istemio

nese en sonnda mayışıp uyudu doru sölüosunz

aslında uyku uykuyu getirr betülün uykusunu

10da başlatcm akşam zatn 11e anca uyur :-\

sahracım dişlerinz hayrlı olsun :opucuk:
ayrıca geçmiş olsun dikkat et yeğenime ;)

bide sahracım şu sizin salıncağı merak ettm
bnm kızda uyur belki onda alırım belki foto istiim :laughing7:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ilkcemre

bizede halası aldı doğum gününde salıncağı ve cemre çokkk sevdi kendi de sallanıyo bebeklerini de uyutuyo içinde... ev de yer kalmadı her yerde bişi var. büyükbabsıda bisiklet aldı akşama kadar evin içinde bisiklet sürüyoruz arkadan kontrol edilebilenlerden. hanımefendiyi akşama kadar gezdiiriyorum evin içinde dütttt diyo bisikleti görünce...

ilkcemre

sahracım fudaylın dişi hayırlı olsun.
cemre de 13. dişi çıkarıyo... aynı anda 3 köpek diş ve bi tane azı dişi çıktı. şimdi o çıkmayan köpek dişi çıkarıyo ... bugün saat kaç oldu 3 4 lokma ekmekle bi kase yoğurt yedi sadece... o da kırk takla attım karşısında... bitsede kurtulsa yavrumm ...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

test yapdım kızlar hamıle degılım cok skr ödüm koptu cızgıler cıkına kadar ..... :honk:   

rabbım ısteyene versın ıns. :nazar:

) SaMiRa (

sevil gözün aydın canım
ebru betüş için daha erken bizim salıncak ona göre değil canım 1 yaş için ama biz aldık oturabliyor yani
şu çocuk parklarında olanlardan hani görmüşşündür belkimmm

sağolun kızlarrr :opucuk:
aslında ekmek yiyior fudayl kuru kuruda olsa bugün baya doydu heralde ondan yiyemedi midesini bulandırdı
ekmeğe labne sürüyorum genelde...
daha yeni uyudu fudayl gece de 12 oluyordu uyuduğunda sabahta erken kalktı daha yeni uyudu salıncakta
içim el vermiyor onu salıncağa koyup bırakıyorum öyle uyuyor beni görünce uyumuyor ama napimm :-\

ilkcemre

işte her bebek farklı oluyo
cemrede beni görmezse uyumaz...
az önce uyandı yanına gittim yattım uyudu geri...birazdan uyanır ama
uyansın mercimek vermeyi denicem sabahtan beri yoğurtla duruyo sadece  :y25:

) SaMiRa (

uyku halinde beni istiyo yada babsını öyle sarılıyo kulağımızı tutyo uyuyo tekrar
ama salıncakta olunca beni istiyo alayım diye

KUZEY

selam kızlar kontrolden geldik oğlum 10.250 kg. 80 cm. olmuş  :nazar: