2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

Alıntı yapılan: AکORTį - 24 Ocak , 2011, 11:51:28
ÖF SELMA ÇOK BECERİKSİZSİN YA

GECEN GÜN KANDIRDIM BAKALIM BELKIM BİŞİLER OLUR  :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

24 Ocak , 2011, 12:04:45 #8041 Son düzenlenme: 24 Ocak , 2011, 12:10:37 AکORTį
SEN ŞU ŞEYSİN UCUNA DELİK AÇCAM DİYODUN  :laughing7:  :ehi:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

günaydın herkese...

aysecım gecmıs olsun ay ınsallah hamıle degılsındır yaaa daha eymen kücük ay düsünemıyorum suannn   :cildir: :cildir:

bende hasta olmam lazım 15nde olmadan ya anlamadım ben bu adet düzenını bakaın kızlar bı fıkır verın normal mı böyle olması

sımdıııı dogumdan snra ılk kez 15 aralıkda adet oldum 6 gün sürdü temızlendım snra 28 aralıktada yıne leke gıbı bıseyler geldı 4  5 gün öyle lekelıydım  eee ben sımdı ne zmaan adet olmam gerkıyor aslında 15 ocak degıl mı ???????????????????????????????????????????????????????????????

°o.O євяυ O.o°

hg ilknur face griom hmn

şok şok şok yoksa ayşe hamile mii :ehi:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ebrucum senın kızının saclarıda cok kısa ya sımdıkı kızların sacı yok yaaa off ecrınde öyle ne zman toka baglıyabılcem ben  :cildir:

°o.O євяυ O.o°

:k06: öle sevilcim bide kızlarımz sarı

kuzu ya ondan sarıların geç çıkar benmde

öleymiş annm öle der hep :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ben esmer oldugum ıcın saclı dogmusum ama ecrın sarı ve sac ecıcık yaaa offf toka takıcagım günlerı beklıyorummm :k06: :k06:

DER!N

Selamun aleykum hanımlar

Kontrolden geldik hem aşı yaptırırım diyordum yine olmadı ilaçlar bitsinmiş Serdar aptalını avukata verdim bu arada.
İshalimiz geçti çok şükür yine iştahsız ama 12 tane balık kraker 2 lokma ballı ekmek yarım da zeytin yedi buna şükür.
Öndeki geçen hafta kabaran 4 dişten ikisi pörtlemiş, sağ kulağındaki akıntı kesildi soldaki iltihap için ilaca devam ediyoruz.
Hiiçç hamile gibi değilim bu arada Selenin derdine düştüm garibim kendi kendine büyüyor içimde.  :laughing7:

Hemşom Ceylin Beren düşünüyorum.

°o.O євяυ O.o°

bnde bekliom cnm o gnleri

hatta bi sürü tokası var annem

dioki sanki saçı var bide tokaları hazır :k06:

°o.O євяυ O.o°

gülfercim isim gzel ecrin selene de çok uygun :icon_thumright:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ]betüş'ün annişi[ - 24 Ocak , 2011, 12:37:09
bnde bekliom cnm o gnleri

hatta bi sürü tokası var annem

dioki sanki saçı var bide tokaları hazır :k06:

aynen canım bızdede her renk her cesıt taclarımız bıle var ama sac yok sac sac sac offfffffffffffffff......bı ara kazıtmayı düsündüm ama cesaret edemıyorum acap ıse yarar mı dıyee....

ay hemom ceylın beren güzel ısım bende dıyordum hep 2 kızım olursa ceylın koyarım dıye ecrıne uyan ısım ceylın hahaha yıne pıstı olurlar artık hahahah

°o.O євяυ O.o°

takma kafana cnm uzayack böle

bi oyana bi buyana sallıck fıstıklar ;) :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Vallahi Rüzgar da kel gibi ayol  :ehi: :ehi: uzaya uzaya azcık uzadı çoğaldı yani o da  :ehi: bende hiç kestirmeyi istemiyorum bakalım dalgalanıcak mı merak ediyorum  :icon_scratch: böyle savursun oglumdaa uzarsa tabeee  :ehi: :ehi: :ehi:
Gülfercim hamişliğini biraz geçte olsa tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun rabbim bir avazda kurtarsın  :amin: O büyür annesi kendiliğinden meraklanma sen  :k06:
Çalışınca havadisleri geç öğreniyorum kusura bakmayın  :flowers:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ınsallah ebrucum yaaa...dört gözle beklıyorum o günlerı  :nazar:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 24 Ocak , 2011, 12:12:39
günaydın herkese...

aysecım gecmıs olsun ay ınsallah hamıle degılsındır yaaa daha eymen kücük ay düsünemıyorum suannn   :cildir: :cildir:

bende hasta olmam lazım 15nde olmadan ya anlamadım ben bu adet düzenını bakaın kızlar bı fıkır verın normal mı böyle olması

sımdıııı dogumdan snra ılk kez 15 aralıkda adet oldum 6 gün sürdü temızlendım snra 28 aralıktada yıne leke gıbı bıseyler geldı 4  5 gün öyle lekelıydım  eee ben sımdı ne zmaan adet olmam gerkıyor aslında 15 ocak degıl mı ???????????????????????????????????????????????????????????????

KIZLAR BENIM DURUMUMUN HAKKINDA KIMSE YORUM YAPMADIIII :caca: :caca: