2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Sağolun kızlar Allah razı olsun. Kızım daha iyi bugün  maşallah.
Nesrincim ben Medilıfe'e kalp üfürümü zımbırtısında bıraktım zaten ama özel aşılara gidiyorum. Acil bir durum olunca sefaköye kadar gitmeyelim dedim o gecede Esmila mı Almina mı Türk olmadığı konuşmasından belli bayan bir doktor vardı dışarıdan geliyormuş acile. Tanıdık kimse yoktu tanıştık hepsiyle eşim yanımda olmasa başlarına yıkardım hastaneyi de o olunca sessiz kalmak durumunda kalıyorum yakışık almıyor çünkü o varken benim konuşmam ama zıvanadan çıkınca da artık oldu bir şeyler bana yakışmasada.

Sarı oğluşun 11.ayı kutlu olsun ncelerine eriştirsin Mevlam  :amin:

Koca dişli sarı oğlışun da iştahı daim olsun toparlanmasına sevindim, babiş de hayırlı vakitte hayırla gelsin  :amin:

nesrin_beyza&berrin

Gülfercim neyse eciş şimdi nasıl? Biz de bugün kuzenimle Armineye gittik. Berrişde babasıyla uyudu. Gelene kadar kızım ne yaptı dedim ama geldim hala uyuyuyordu :nazar: Arminede indirim var duyurulur.

мiŁenα.

Merhaba kızlar.

sağolun geldi babişimiz.Oğlumu uyuttum bugn 1 kez kaka yaptı hiç kusmadı azbirşeyler yedi.

Düzeliyor sanır isem.

Sarı pelenin 11.ayı kutlu  olsun sahracım.Profil resminize bayıldım.

Çok dadlu yakışıklım bayılıyorum. :nazar:

Evet gülfercim adm varken yakışıkalmıyor ama insan kendine nasıl mukayet olsun.

Gerzekler anlamıyorum ben bazı doktorları. :cildir:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hemsom masallah 2 aylık olmus yanı hade az kaldı sabret  :k06:

ben kız dıyorum sen kız ısımlerıne bak canım ecrın selenede uysun  :laughing7: :laughing7: :love9:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Günaydın :crybaby2:

Çok fenayım miğde bulantısından ölicimm :crybaby2:

eymen iyileşti ben hasta oldum :y25:

nesrin_beyza&berrin

Günaydın kızlar
Geçmiş olsun Ayşecim. Selmacım nasılsın? Çağlar Paşa nasıl?

DİLVİN

24 Ocak , 2011, 10:23:48 #8017 Son düzenlenme: 24 Ocak , 2011, 10:28:28 ((selma))
GEÇMİŞ OLSUN AYŞECIM NİEE MİĞDEN BULANIYOR  :icon_scratch:

NESRİNCİM GÜNAYDIN ÇAĞLAR İYİ BİRAZ BURNU AKIYOR GİBİ AMA FASLA DEĞİL

DÜN DIŞARI ÇIKTIK OĞLUŞUMLA AVM LERDE GESDİKK  :k06: :k06: :k06:

NIHAYET ÇIKARAMAYACAĞI  AYAKKABI ALDIM   :occasion5:

SENIN KISLARR NASIL  :opucuk:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°o.O євяυ O.o°

günayydınn :opucuk:

ayşecim çok geçmiş olsn

ilknurr gel de paşamın resmlernden ekle

dün neler yaptnz ay bzm işimz çıktı

gelemedk partinize :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

мiŁenα.

Bilmiyorum hamilemiyim acep :toothy10:

Dğn olmam lazımddı :ehi:,

Off metapit içtim az rahatladım :sad1:

iyi günlerde kullansın paşam. :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kızlar günaydınlar selamlar bütün güzellikler sizin olsun inşallah   :amin:  :love9:
Bizde oğluşla annemlerdeyiz uyuttumda bir geliyim dedim..Rüzgarın dişleri son safhada resmen bütün hepsinin yerleri belli ama patlıyamadı gitti deli oluyorum artık  :cildir: :cildir: :cildir:
İlknurum parti nasıl geçti resimleri bekliyoruz  :k06: :love9:
Ayşem noluyoooo kızzzzzzzzz paşama yazık yaaa kalma hamişşş dahaaaa  :ehi: :ehi: :ehi: Rabbim hayırlısını nasip etsin  :amin: Oğluş iyiye gidiyormuş bol bol şifaları olsun paşamın benim allah size bağışlasın iştahını arttırsın  :amin:
Sarı palemin 11. ayı kutlu olsun daha nice güzel yıllar görün hep beraber inşallah  :amin:

DİLVİN

AA UNUTTUM 11.AYINIZZ KUTLU OLSUN SAHRACIMMM
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

GÖZDECIMM ISIRMALI GÜNLERE HOŞŞ GELDIN O ZAMAN  :k06: :k06: :k06: :k06:

Hadiiii İLKNURRR  GÜLLLLLLLLLLL NERDESİNNN YAAA MERAKLA BEKLIYORUZ RESIMLERİNİZİ  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ((selma)) - 24 Ocak , 2011, 11:20:39
AA UNUTTUM 11.AYINIZZ KUTLU OLSUN SAHRACIMMM
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

GÖZDECIMM ISIRMALI GÜNLERE HOŞŞ GELDIN O ZAMAN  :k06: :k06: :k06: :k06:

Hadiiii İLKNURRR  GÜLLLLLLLLLLL NERDESİNNN YAAA MERAKLA BEKLIYORUZ RESIMLERİNİZİ  :love9:

VALLA ARTIK HOŞGELMİŞ OLMAK İSTİYORUM SELMACIM YA RÜZGAR DA BENDE FENALIK GEÇİRİYORUZ  :ehi: ELİNE GEÇENDE ELMA VERDİM KOPARDI YARISINI  :ehi: BUGUN YARIN SANIRIM  :amin: SİZİN NE KADARLIKKEN ÇIKTI ? GEÇ Mİ KALDI DİYE PANİK OLUYORUM  :sad1: DOKTOR ALT DİŞLERİ GELMİŞ DEDİ AMA PATLAMADI HALA  :'(

мiŁenα.

hataneye gidicem eşimi bekliyorum.

ölüyorummmmmmmmmm :cildir: :cildir:

DİLVİN

CANIM ÇAĞLARDA ÇOKK GEÇ ÇIKARTTI

10 AYLIKKEN ÇIKARTTI

HEP SÖYLÜYORUZ HER ÇOCUK FARKLI DİYE  ENDİŞE ETME ŞİMDİK

HEM YERLERIDE KABARMIŞ   ;)

NİYEE KZZ GENE NE OLDU ???