2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Selam Kızlar
İlknurcum çooooooooooook tatlı çıkmış İSO. Maşallah :nazar: Bir daha görsem de yesem onu ben.

Gülfercim maşallah.  :nazar: Geçmiş iki ay kalmış 7 ay. Selen ne yaptı sen muayene olurken. Burcu sevinimi tekrardan seni gördüğüne. ;)

AککORTįє

21 Ocak , 2011, 18:29:48 #7936 Son düzenlenme: 21 Ocak , 2011, 18:32:32 AکORTį
ay ebruuu maşallah süphanallah ne kadar güzelll tütütütüt  :nazar:

oğlumla çok yakışacaklar  :k06: :laughing7:

teşekkür ederiz nesrinciğimmmmm  :opucuk:

°o.O євяυ O.o°

canımm bnmm :opucuk:

isoma layık olmya çalışıoz  :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

AککORTįє

nesrin_beyza&berrin

) SaMiRa (

GÜLFER HAYIRLISI OLSUN CANIM BENİM AZ KALMIŞ HADİ :laughing7:

BETÜŞÜME MAŞALLAH NE GÜZEL OLMUŞ ÖYLEEEE

°o.O євяυ O.o°

DER!N

Sağlıkla hayırla büyü tezem  :amin:

Fotoğraflar bomba maşallah subhanallah  :amin:

:nazar: :nazar:

Sağolun kızlar ya hakikaten 8 hafta geçmiş aslında 8 hafta 5 gün olması lazım yine geç döllenme olmuş Burcu beni zaten bekliyordu mutlu oldu. Selen bir muayene odasına bir doktorun odasının diğer ucuna koştu durdu kardeşim yanımdaydı sahip çıktı ona. Diğer Burcu çok şaşırdı haberi yokmuş  :laughing7:
1 ay sonra gideceğim tekrar nasibse.

gülay t.

Gülfercim çok sevindim herşeyin yolunda olmasına. Bilmeden hamile kalınca nasılda vakit çabuk geçiyor. 2 aylık olmuş bile maşallah.
:nazar:

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 21 Ocak , 2011, 18:44:22
Sağlıkla hayırla büyü tezem  :amin:

Fotoğraflar bomba maşallah subhanallah  :amin:

:nazar: :nazar:

Sağolun kızlar ya hakikaten 8 hafta geçmiş aslında 8 hafta 5 gün olması lazım yine geç döllenme olmuş Burcu beni zaten bekliyordu mutlu oldu. Selen bir muayene odasına bir doktorun odasının diğer ucuna koştu durdu kardeşim yanımdaydı sahip çıktı ona. Diğer Burcu çok şaşırdı haberi yokmuş  :laughing7:
1 ay sonra gideceğim tekrar nasibse.

:opucuk:

nesrin_beyza&berrin

DER!N

Alıntı yapılan: gülay t. - 21 Ocak , 2011, 18:51:41
Gülfercim çok sevindim herşeyin yolunda olmasına. Bilmeden hamile kalınca nasılda vakit çabuk geçiyor. 2 aylık olmuş bile maşallah.

:amin: sağol canım  :opucuk:

Ağustos sonu Eylül başı gibi nasibse doğum zamanı şimdiden sıkıntı sardı beni hamileliğimin zor ayları yazın ortasına denk gelecek ve ben yine bu yılda oruç tutamayacağım.  :'(

DER!N

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 21 Ocak , 2011, 19:01:00
Alıntı yapılan: gülay t. - 21 Ocak , 2011, 18:51:41

:amin: sağol canım  :opucuk:

Ağustos sonu Eylül başı gibi nasibse doğum zamanı şimdiden sıkıntı sardı beni hamileliğimin zor ayları yazın ortasına denk gelecek ve ben yine bu yılda oruç tutamayacağım.  :'(

Rabbim kolalığını verir inş. Bu sene geçen az gibi sıcak olmaz belki.

DER!N