2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Günadın Kızlar :opucuk:

Ezgicim ben okaliptusu kullanıorum çok faydalı. Bir arkadaşım var asla ilaç kullanmaz. Oğlu doğduğundan beri kullanır kanında mikrop çıkmıştı yinede ant kullanmadan doğal yollarla geçirdi. Bence ilaçlar kadar zararlı olamaz.

Eymenin 10. ayı kutlu olsun. :love9: :nazar: :nazar:

Selmacım Çağların maşallahı var. :nazar: Benim kız 10 kilo bilo yoktur. :crybaby2: Düzenli yemiyor. Çok hareketli yesede et tutmaz. Rabbim sanaa hayırlı vakitte nasip etsin inş. :amin: 2.den sonrada çalışmayı düşünüyor musun?

Gülfercim canım birşey istiyor mu? Yapayım getireyim hemen :opucuk: AY hamişlere çok iyi davranırım ben. :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

günaydın herkese....    :opucuk: :opucuk:

aysecım eymen pasam nasıl oldu???ınsallah ıyıdır kuzum

gülfercım sen nasılsın canım mıgde bulantısı falan var mı veya canının cektıgı bısey ???doktora ne zaman gıtceksın cnm ne kadarlık acaba ??? ay cınsıyetı ne acaba yaaa hemen 4 aylık falan olsanda bellı olsa ben cok merak etdım ama ben kız dıyorum hayırlısı tabıkı ama ılk kız geldı ıcımden...   :nazar: :nazar

masallah lıstedede ıstemeyen cok yanı sımdılık düsünmeyen hepımız ıcın en hayırlısını nasıp etsın rabbım...

bu arada bız bugün gece sadece 1 kez uyandık ve bende dınlenmıs oldum cok skr kızıma yaa baya düzene gırdı artık herseyı ...bıde emzıgı tutmaya basladıktan berı cok uyanmıyoor gece gdıp bakıyorum cuk cuk meme hep agzında cok hosuma gıdıyor öyle emzıklı gördümü...ve dün arkadasımın mevlütü vardı cocuguna kuran okutdu orda kuran okunurken yapısdı ha bıre mememe megersem meme ıstıyormus hemen acdım baska odaya gıdıpde bu yapıstı kı kuzum bana cok hosuma gıdıyor benı emmdımı ınsallah 1.5 yasına kadar emmer bıtanem...ve bu arada sız günde kac kez emzırıyorsunuz ????

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

eymen cagan  10 ayın kutlu olsun canım nıce aylara ve yıllara ınsallah

:nazar: :nazar: :nazar:

nesrin_beyza&berrin

Sevilcim maşallah kuzuma :nazar: Gece uykusu anne için çok önemli yaaa. Bu aralar benimki o kadar çok kalkıyor ki.  :BangHead:
Emmeye gelince sayısız. Her istediğinde. Çooooooooook yani. Biraz dikkat etmeyle 6 kilo verdim. Bugün arkaaşlara diyorum şişmanlamama ve zayıflamama sebepsin berrişim. Şimdi çok emdiği için doğum öncesinden de aşağı düştüm. :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion14:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

DİLVİN

NESRINCİĞİMM ÇOKK TEŞEKKUR EDERİM TATLIMMM :opucuk:

BEN MALİ MÜŞAVIRLIĞE HAZIRLANACAĞIM EN KISA ZAMANDA

DOĞAL OLARAK ÇALIŞACAĞIM İŞTEEEE

HAZIR BAKAN VARKEN 2 YIDE YAPIM ÇIKSIN ARADAN

SONRADA 3  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 20 Ocak , 2011, 12:08:26
Sevilcim maşallah kuzuma :nazar: Gece uykusu anne için çok önemli yaaa. Bu aralar benimki o kadar çok kalkıyor ki.  :BangHead:
Emmeye gelince sayısız. Her istediğinde. Çooooooooook yani. Biraz dikkat etmeyle 6 kilo verdim. Bugün arkaaşlara diyorum şişmanlamama ve zayıflamama sebepsin berrişim. Şimdi çok emdiği için doğum öncesinden de aşağı düştüm. :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion14:

masallah cnm sen vermeye devam et o zaman masallah 6 kılo baya vermıssın yaa...

мiŁenα.

SAĞOLUN KIZLAR.ALLAH RAZI OLSN HEPİNİZDEN. :amin:

MAŞALLAH NESRİN İYİ VERMİŞSİN BENDE EMMESİNE BORÇLUYUM ÇÜNKÜ EYMEN TAM BİR MEMECİ.

SÜREKLİ MEMEDE VE DEVAMLI EMİYOR GECE EMMESİNİNDE ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM. :icon_thumright:

BENDE 57 KİLOM HAMİLE KALDIĞIMKİLO 56.500 LE HAMİLE KALDIYDIM..

BİRAZ DHA VERİRSEM EVLENDİĞİM KİLOYA DÖNECEĞİM. :k06:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

AY BEN EVLENDIGIMDE 53KILOYDUM...VE 60 KILOYLA HAMILE KALDIM TAAA 73KILOYA  KADAR CIKTIM VE SUAN 60 KILOYUM YINE...BENDE BIRAZ KILO VERSEM IYI OLCAK AMA NERDEEE  HA BIRE GITLAK DURMUYOR KI BOGAZIM  :k06:

nesrin_beyza&berrin

Ayşecim aynenn bende öyle. 65le hamile kaldım. şimdi 63.800 üm. Bekarlık kilom 60. az kaldı. 60 aşağısı yakışmıor.

ilkcemre

nesrin nedendir bilmem ben seni daha büyük sanıyordum... küçük görünüyosun resimde... belki bende bile küçüksündür  :tongue3: :tongue3:bende 54le hamiş kalmıştım şuan baya zayıfladım ama kaç olduğumu bilmiyorum evde baslkül yok

ama sanırım hamiş olmadan önceki kilomdan bile daha az şuan çünkü teeeeee o zamanki pantolanlarım bol geliyoo  :muzz: :muzz:

°o.O євяυ O.o°

eymenin 10. ayı kutlu olsun :nazar:

ecrinin uykuları daim olsun :nazar:

bu arada ben 2. bebişimi şu yazı geçiriim

betül  yaşına gelsn iice uslansın öle

düşünüorum :icon_thumright: luan olursa kafayı yerim

ben bakırköy az gelr :laughing7:

gülfer bnm annem de bahçeşehr de bak

haftasonları ordayım ne istersen getirirm :k06: :opucuk:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

) SaMiRa (

eymenin 10.ayı kutlu olsun
ecrnin uykukları bozulmasıninş
nisa hasta olmasın
:amin: :amin: :amin:
bizde gezdik geldik soğuk ama güneşli hava güzel
uyuyo oğlum...

selmaaaaa hadi hayırlısı canikommm

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

selam kızlarrr

şincüüüü ;

önce iyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ediyorum  :opucuk:

sonracıma selmacım maşallah paşama ayşe sevindim canım rota olmamasına

bu arada 10. ayıınız kutlu olsunn

bizde bugün offf koştur koştur

önce sağlık ocağına aşıya sonra özele gittik oğlumunda uykusu vardı

huysuzlaştı iyice neyse doktorumuz muayne etti herşey süper

kan idrar tahliliniş 1 ay içinde yaptırabilirsin demiş ti

aslında bugün yaptırırım diyodum ama bugün aşı olduğu için başka zaman yaptırın dedi

boyumuz 82 kilomuz 11.300  :nazar: herşeyi çok iyi dedi gece emmeleri kes dedi 

ve öğünleri 4 saate çıkar  yoksa yemez dedi

ordan fotoğrafçıya gittik

hepsi birarada çıksın dedim  uykusu da vardı pek durmadı ama çektik güzel oldu resimler ama uykusu olduğu için gülmedi

babası olsa uykusu da olsa gülerdi

neyse artık birdahaki sefere

ama resimler çok güzel oldu