2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

gülay t.

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 17 Ocak , 2011, 23:38:33
uffffff  oğlum bugün yine düştü hemde fayansa :y25: akşam üstü ne olduysa küt arkaüstü düştü yavrm çok ağladı çokk buz koyduk hemen ama şişti tabi ve hafif kızarık.. ya ben hakikaten oğluma bakamıyorummmm :y25: :crybaby2: :crybaby2:
bebek görmeye gittik orda da düştü uff allahım sen koru içim acıyo  :y25:

Sahracım çook geçmiş olsun canım. En korktuğum şey kafasını bir yere çarpması. O kadar çok düştü ki bugüne kadar ama her düştüğünde içim acıyor tabi, yani kötü bir anne değilsin sen. Sen öyleysen  hepimiz de kötüyüz demek ki. Çünkü yanımızdayken bile düşüyorlar engel olamıyorsun bazen.

ırmak184

gülaycım normalde benimde yapmadıgım bişey..daha uzaklasmadıgımız için geri döndüm yoksa bende üşenirim  :laughing7:
sahracım panik olmamak elde degil haklısın.bende öyleyim anne yüregi işte  :love9:

) SaMiRa (

hııı aklıma gelmişken ırmak durnun fotosunu koydun y ageçne gün sen oyuncağı vardı neydş o yaa bakıyom bakıyom bulamıyommm :dontknow:

ırmak184

canım chıcconun jimnastik oyuncagı..ısıklı,ses cıkarıyor..emeklemeden önce kızım yatarak oynuyordu şimdi ayakta etrafında dönerek oynuyor tam bir oyalayıcı  :laughing7:
http://www.e-bebek.com/aktivite_merkezleri/chicco/chicco_cok_yonlu_jimnastik_oyuncagi/CHI-654082#12953018183081&aWxldGtlbi53aWRnZXRfcmV0dXJuZWQoNjc0ODk1NSw5NzAsMjUwLDUp

) SaMiRa (

ay ara ara bulamadım ya geçen göstercektim eşime bakalım diye...
acaba alsam mı yaşına geliyor bi işmizi görür mü ki :icon_scratch:
bu arada hazır yakalamışken neler yapıyorsun doğum gününe canım  :)

ırmak184

bence alma..ben daha 5 aylıkken almıştım cok oyalıyordu..şimdide oyalıyor ama eskisi gibi degil tabi...şimdi zaten yürüdü yüreyecekler herseyden daha cabuk sıkılacaklar,heryeri kurcalamaktan daha cok zevk alıyorlar  :D ben şimdi olsa almazdım bosuna almış olursun canım..
daha bişey yaptıgım yok canım..sadece fikirler var aklımda ama uygulamaya gecemedim..15 tatil geliyor okullar tatil olacak ozaman rahat rahat bakarım....sen yaptınmı hazırlık? cok heyecanlanıyorum düşününce  :love9:

ırmak184

canım bana müsade ben cıkıyorum iyi geceler dilerim,prensimide öp benim için annesi :opucuk:

) SaMiRa (

bende daha birşey yapmadım düşünme aşamasındayım daha :k06:
kimi çağıracağıma bile tam karar veremedim liste yaptım yaptım ama şimdi çağırmasam mı diyorum  :icon_scratch:bazı kişileri,mesela en büyük dayımlar var hacı o gelmez çağırmayım diyorum off beni bunlar sardı şimdi kimler gelecek :icon_scratch:
annemler 9 kardeş,arkadaşım bi kaç tane çoğunluk akraba olacak arkadaşları çağırsammı falan filan işte kafam karıştı
ikram içinde daha karar vermiş değilim yani liste yapmadım

) SaMiRa (

DİLVİN

HERKESE GÜNAYDIN

IRMAKCIM GÜLAYCIM TEŞEKKÜRLER  :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

DİLVİN

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 18 Ocak , 2011, 09:11:34
Günaydın Selmacım  :opucuk: :love9:

Nasılsın?

İYİYİM CANIMMMMM :opucuk: :opucuk: :opucuk:

FAce YE EKLEDIM OLAN Bİ KAÇ RESMI

SEN NASILSIN GÜZEL KIZIM NASIL
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

DER!N

Alıntı yapılan: ((selma)) - 18 Ocak , 2011, 09:13:37
Alıntı yapılan: GülfeR_ - 18 Ocak , 2011, 09:11:34
Günaydın Selmacım  :opucuk: :love9:

Nasılsın?

İYİYİM CANIMMMMM :opucuk: :opucuk: :opucuk:

FAce YE EKLEDIM OLAN Bİ KAÇ RESMI

SEN NASILSIN GÜZEL KIZIM NASIL

Hm hm gördüm hiç üzüldüğün kadar da az değil içinde kalmış madem çekersin yenilerini hepsini çok sevdim tekrar kutlu olsun oğluşumun doğumu, iyi ki doğurmuşsun kız  :k06:
Biz iyiyiz çok şükür bir iki gün içinde adet olmazsam sanırım müjde vericem 1,5 ay oldu :))

Günaydın Nesrincim  :opucuk:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9: